Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra Typ.Kwadratowa masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie:Dawid

Nick z gry :sacharz

Wiek:12/13

GG:Nie Mam

Napisz coś o sobie:lubię piłkę i minecrafta

Dlaczego chcesz zagrać?:1.kolega mi polecił (Mod) 2.szukam fajnego servera

  • Odpowiedzi 396
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Bartek

Nick z gry :Duke

Wiek:14

GG:posiadam, jesli bedzie potrzebne to podam.

Napisz coś o sobie: Czesc jestem Bartek lubie pilke nozna, pochodze z Bydgoszczy.

Dlaczego chcesz zagrać?: Lubie tego typu serwery

Opublikowano

Mam bana z gierf a teraz w postach tutaj na mpc wyszlo jaki Pingu to oszust i jaki idiota ze wszyskich zabijal jak mial opa, pozdro.

Opublikowano

przysiegam ci ze nie grifowalem tylko zabilem pingu a on sie zemscil;/

 

@edit oczywiscie mozesz sobie to w logach zobaczyc.

Opublikowano

Imie: Alexandra

Nick z gry : MowMiDobrze

Wiek:15

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Jestem ogarnięta i dogaduję się z graczami :)

Dlaczego chcesz zagrać?: Lubię serwery tego typu.

Opublikowano

Imie:Artur

Nick z gry :turek

Wiek:14

GG:44606097

Napisz coś o sobie:jestem aktywnym graczem i ogarniętym i kulturalnym

Dlaczego chcesz zagrać?:bo serwer może być fajny mam nadzieje i bedzie można na nim grać :)

Opublikowano

Imie: Tomasz

Nick z gry : Neostr

Wiek: 13

GG: Moge podać jak dostanę się na WL.

Napisz coś o sobie: Gram w Minecraft od wersji: 1.6.6.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ od dawna szukam takiego serwera Minecraft i widać że ten jest b.fajny.

Opublikowano

Imie: Karol

 

Nick: OwcoMag

 

Wiek: 13

 

GG: Nie mam

 

Napisz coś o sobie.: Lubie kwadratowa masakre wiec napewno serwer bedzie fajny ale znajac swojego farta nie dostane sie na white liste

 

Dlaczego chcesz zagrac: bo napewno bedzie fajnie

Opublikowano

Imie: Kuba ;)

Nick z gry : DiaabeleekPL

Wiek: 14

GG:Nie Musi byc :) Mam,ale nie pamiętam ;D

Napisz coś o sobie: mam 14 lat,jestem miłym i pilnym uczniem ^^. Prowadzę kanał na youtubie,ale to dopiero początki. Z chęcią nagrałbym sobie serie z takowego serwera.

Dlaczego chcesz zagrać?: Tak jak wyżej. Chcę nagrac serię z takiego serwera ;P

kubica.jpg
Opublikowano

Imie:Adrian

Nick z gry : Adix552

Wiek: 15

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Prowadzę swój kanał na youtube, lubię informatykę i sport ^^ Mam MC premium i nie będę sprawiał kłopotu na servie.

Dlaczego chcesz zagrać?: Chcę się dobrze bawić na waszym serverze i współpracować z innymi.

mca.pngLiczę na plusika :) Dziękuje.
Opublikowano

Imie:Maciej

Nick z gry :IceLaysPL

Wiek:15

GG:Nie Musi byc :)- Nie ma xD

Napisz coś o sobie:Nazywam się Maciej , Lubie Zwierzęta , Lubie serwery Kwadratowa masakra... co jeszcze pisać ? :) Chciałbym u was zagrac ;)

Dlaczego chcesz zagrać?:Administracja Wydaje mi się ogarnięta i mam nadzieję że nie gracze to nie banda Idiotów którzy wszystko Griefują

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...