Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra Typ.Kwadratowa masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 396
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Mateusz

Nick z gry :Pro121

Wiek:15

GG: 33396986

Napisz coś o sobie: Miły, otwarty na nowe znajomości. Interesuje się sportem głównie Piłką ręczną i siatkową. Chodzę do III Gim :)

Dlaczego chcesz zagrać?: Nie ma co robić widzę że serwer ciekawy więc próbuję się dostać ;x

Opublikowano

Imie: Karolina

Nick z gry : CherryCrazy

Wiek: 13,rocznikowo 14

GG: 37749420

Napisz coś o sobie: Jestem osoba miłą,ogarniętą.Nie mule o itemy co raczej jest plusem.

Dlaczego chcesz zagrać?: Szukałam serwerów podobnych do Masakry i właśnie taki znalazłam i postanowiłam się zgłosić :)

Opublikowano

Imie:Tomasz : ]

Nick:Tronek

Wiek:16

GG:Nie mam... ale to się może zmienić ;)

Coś o sobie:Moje imie znacie :) Uwielbiam bawić się w minecrafcie

Uwielbiam budować jak i projektować ;d lubie porządek , nie trawie cziterów z x-rayem itp.

No i to chyba na tyle ;))

Dlaczego chce grać ?: Ponieważ nigdy nie grałem na takim serwerze , a chciałbym : > oglądałem sezony CTSG , SKKF-a i mnie to jakoś tak wciągnęło ;d i to chyba na tyle ;).

Opublikowano

Imie:Piotr

Nick z gry :KozaczekProPL1

Wiek:14

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie:Jestem Piotrek lubie grac w piłke nożną oraz lubie grac w mc

Dlaczego chcesz zagrać?: yyy. poniewaz lubie grac na takich serwerach

Opublikowano

imie: Bartek

Nick z gry: bartik246

Wiek: 12

GG:nie musi być : nie mam

Napisz coś o sobie: Lubie grać w minecrafta. Gram od wersji 1.0.0

Dlaczego chcesz zagrać: poszukuję takiego serwera

Opublikowano

Imie: Rafał

Nick: Xand3s

Wiek: 14

GG: gg mam ale prywatne :)

ogólnie to lubię minecraft'a i chciałbym(nawet bardzo) zagrać na ogarniętym servie typu kwadratowa masakra.

Opublikowano

Imie: Przemek

Nick z gry : ProXege

Wiek: 14

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: nazywam się Przemek , moim hobby jest motocross , jeżdżę na kawasaki kx 125 , lubię minecraft oraz metin2

Dlaczego chcesz zagrać?: Podoba mi się typ serwera , bardzo chciałbym zagrać

Opublikowano

Imie:Paweł

Nick z gry : MasterDulu

Wiek:

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Mam na imię Paweł, lubię informatykę i sport.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ szukam serwera na którym mogę się dobrze bawić.

Opublikowano

podanie x3

Proszę o szybkie rozpatrzenie bo ile można czekać!!

 

Nick z gry :GavinoFree

Wiek:15

GG:35861225

Napisz coś o sobie:Nazywam się dawid lubię grać w piłkę nożną i w minecrafta ,cs1.6

Dlaczego chcesz zagrać?:Ponieważ zawsze chciałem zagrać na u skkf'a ale nigdy nie byłem tak popular

Opublikowano

Imie:Patryk

Nick z gry :Kali

Wiek:14

GG:4801112

Napisz coś o sobie:Dużo czasu spędzam przed komputerem,najczęściej gram w minecrafta.

Dlaczego chcesz zagrać?:Nidy nie grałem na tego typu serwerze.

Opublikowano

Imie: Wojtek

Nick z gry : Katahin

Wiek:15

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Yo. Lubię grać w piłkę nożną i w gry kopmuterowe w wolnym czasie .

Dlaczego chcesz zagrać?: Chcem zagrać ponieważ od dawna szukam serwera typu kwadratowa masakra ale dużo z nich to nie ogary i myśle że ten może być interesujący .

Opublikowano

Imie: tymek

Nick: tymik10

Wiek: 14

GG: 31109820

Napisz coś o sobie.: Lubie grac w minecraft mialem swoje serwery gram w minecrafta od alphy

Dlaczego chcesz zagrać?: Poniewaz lubie tego typu atmosfere.

Opublikowano

Skoro mnie dodałeś to jakie jest kurna ip

Umiesz czytac temat ? Podawalem

 

Mozecie sie zglaszac dodam pare osob z racji tego iz polowa ma bana za grief :D

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Imie:Dawid

Nick z gry :sacharz

Wiek:12/13

GG:Nie Mam

Napisz coś o sobie:lubię piłkę i minecrafta

Dlaczego chcesz zagrać?:1.kolega mi polecił (Mod) 2.szukam fajnego servera

Kolega nie ma konta na mpc

Opublikowano

Prosze dodaj mnie jestem ogarnięty.

imie tymek

Nick tymik10

wiek 14

gg 31109820

Napisz cos o sobie lubie minecrafta gram od alphy.

Dlaczego chesz zagrac bo lubie tego typu serwery

Opublikowano

Imię:Paweł

Nick z gry :tex007

Wiek:16

GG:mam

Napisz coś o sobie:Lubie gry i informatykę

Dlaczego chcesz zagrać?:już parę miesięcy nie grałem w minecrafta i pragnę powrócić do tej zajebistej gry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...