Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra Typ.Kwadratowa masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z gry :GavinoFree

Wiek:15

GG:35861225

Napisz coś o sobie:Nazywam się dawid lubię grać w piłkę nożną i w minecrafta ,cs1.6

Dlaczego chcesz zagrać?:Ponieważ zawsze chciałem zagrać na u skkf'a ale nigdy nie byłem tak popularny:/

  • Odpowiedzi 396
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Kacper

Nick z Gry:RodzynekPL

Wiek:13lat

Coś o sobie:gram w mc od alpha 1.2.6 jestem uprzejmy,mily,wesoly i mam poczucie humoru (troche za duze)

dlaczego chcesz zagrac: Bardzo chcialem zagrac na kwadratowej masakrze dlatego chcialbym tutaj .

Opublikowano

imie: Bartek

Nick z gry: bartik246

Wiek: 12

GG:nie musi być : nie mam

Napisz coś o sobie: Lubie grać w minecrafta. Gram od wersji 1.0.0

Dlaczego chcesz zagrać: poszukuję takiego serwera

tinek dodaj mnie

Opublikowano

Imie: Rafał

Nick z gry : Spreqq9991

Wiek: 16/17

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Lubie grać w mc posiadam mikrofon i itp

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo nie mam co robić a serwer zapowiada się fajnie :)

Opublikowano

imie:Maciek

nick:makak

wiek:12/13

gg:nieposiadam bo ten dzwiek mnie wnerwia ale mam skype i ts

napisz coś o sobie:lubie pilke nozna matematyke jestem ogarniety nie gram caly czas tylko ze 3-4 godziny dzienie ale jak cos mnie wciagnie to mage siedziec nawe dobe.

dlaczego chcesz zagrac:bo zawsze chcialem zagrac na takim servie ze duzo ludzi miescie sie w jednym miejscu i robia sojusze i co wiecej powiedziec

Opublikowano

Imię: Adrian

Nick Minecraft: hris7ow

Wiek: 19

GG: Nie posiadam.

Coś o sobie: Uważam, że jestem osobą przyjazną. Wiem na czym polega współpraca, i nie mam problemów z poprawną komunikacją między mną a innymi graczami.

Dlaczego akurat nasz serwer: Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Chyba każdy, kto interesuje się Minecraftem ogląda Kwadratową Masakre. I tak samo każdy z nas chciałby zagrać na takim serwerze. Ty/Wy dzięki stworzeniu takiego serwera dajecie nam choćby namiastkę tego, co oznaczaczałoby granie na Kwadratowej Masakrze.

Opublikowano

Imie: Paweł

Nick: pio01

Wiek: 14

GG: Nie mam

Napisz coś o sobie: lubię grać w rózne gry, w minecrafta również :)

Dlaczego chcesz zagrać: Zawsze chciałem zagrać na serwerze typu kwadratowa masakra

Opublikowano

Wiek:14 Nick:Zielak102

GG:Nie musi być ale za to Skype:zielak1045

Napisz coś o sobie:Chce zagrac na serwie gdzie nie musze sie martwic pobawic sie z kolegami itp.Gram w minecrafta okolo 1.5 roku

Dlaczego chcesz zagrać?:tak jak up

emllbGFrUExfX19ldW5lX19fNTMyX19fTlVMTF9fXzRfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzlfX18xX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Wiek:14 Nick: pawelekpro

GG:Nie musi być ale za to Skype: pawelek_starosta15

Napisz coś o sobie:Chce zagrac na serwie gdzie nie musze sie martwic pobawic sie z kolegami itp.Gram w minecrafta okolo 1.5 roku

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo chce cos nakręcić

Opublikowano

Nick z gry : aArczi

Wiek: 16

GG: 12199431

Napisz coś o sobie: Gram w MineCraft od wersji Beta :) 1.3.3

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo nie gralem jeszcze na tego typu serwerze.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Imie: Robert

Nick z gry : Drrake

Wiek: 14

GG:Nie Musi byc :) Mam Skype , GG tez .

Napisz coś o sobie: spoko gość , na luzie ;d

Dlaczego chcesz zagrać?: lubie takie serwery

giphy.gif

Opublikowano

mie: Alek

Nick z gry : alekso3

Wiek: 13/14

GG:Nie posiadam;p

Napisz coś o sobie: jestem kreatywny lubię gry sandboxowe i majsterkowanie

Dlaczego chcesz zagrać?: szukamłem małego i spokojnego serwa typu właśnie kwadratowa masakra i nareszcie znalazłem :3 i chyba zacznę coś nagrywać

PS: Plis rozpacz me podanie PPPLLIIIISSSS ;3

Opublikowano

Imie: Adam

Nick z gry : deMonako

Wiek: 14

GG:Nie Musi byc :) i nie ma ^_^

Napisz coś o sobie: A wiec jestem zwykłym nastolatkiem. Lubie 3 rzeczy: Minecraft'a, sen i żelki

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ bardzo podobał mi się twój pomysł zrobienia serwera typu kwadatowa masakra. Równirz sposób jakim go przedstawiłeś jest bardzo zachęcający i dlatego wybrałem ten serwer :) . Prosze o dodanie.

Opublikowano

Imie: Karol

 

Nick: OwcoMag

 

Wiek: 13

 

GG: Nie mam

 

Napisz coś o sobie.: Lubie kwadratowa masakre wiec napewno serwer bedzie fajny ale znajac swojego farta nie dostane sie na white liste

 

Dlaczego chcesz zagrac: bo napewno bedzie fajnie

Opublikowano

wiek:14

nick:samekun2

GG:9778000

Coś o mnie: Nazywam się Jasiek w MineCraft gram od stycznia (1.0.0).Jeżeli chodzi o MC to znam się na kofiguracjii

pluginów i ich obsłudze Znam sporo mechanizmow redstonowych i niezle buduje.

Skype: samekun.skype

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...