Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra Typ.Kwadratowa masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię: Piotrek

nick :MinecraftKox

wiek: 12

gg:nie wymagane B)

napisz cos o sobie lubie minecraftta pizze i ciastka :P :rolleyes:

dlaczego chcesz zagrac: lubie tego typu servery i tyle ^_^

  • Odpowiedzi 396
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Piotrek

Nick z gry :MineQuattro

Wiek:15

Napisz coś o sobie:Jestem w trzeciej klasie gimnazjum uczę się w miare dobrze

Dlaczego chcesz zagrać?:Chciałbym zagrać ponieważ chciałbym znaleść jakieś nowe znajomości :}

Opublikowano

Imie:Robert

Nick z gry :SerusssMc

Wiek:13

Skype i GG na : pw

coś o sobie:Jestem ogarniętym graczem który chce zagrać na tym serwerze

gram od 1.3

Dlaczego chcesz zagrać?:Lubie takie serwery a więc wiecie czemu chce zagrac:) na tym serwerzeTakie serwery mi się podobają

Opublikowano

Imię: Dawid

Nick z gry: MozukoPL

Wiek: 15

GG: Jak chcesz to na PW ci napiszę ^^.

Napisz coś o sobie: Jestem miły, umiem się dogadać z innymi posiadam konto premium gram od bety 1.2 i myślę, że jestem doświadczony w grze.

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo jeszcze nie miałem okazji zagrać na takim serwie i chciał bym się dobrze bawić ^^.

Opublikowano

Szukam 2-4 osób które maja minimum 1000 widzow na YT i bd nagrywac filmiki :)

 

Randalrandal napisz mi czy niebędziesz grifował :D

Julian Ty tak samo :D

 

Hphop ty równiesz odpisz :P

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Imie:

Nick z gry : Xelif

Wiek:14

GG:7709767

Napisz coś o sobie: Jestem Marcin i lubie placki

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo lubie kwadratową kwadratowoa masakre lecz nie mialem mozliwosci zagrania na niej wiec jak jest opcja dla non_premium to czemu by nie :D

Opublikowano

Imie:Wojtek

Nick z gry : BoTeK

Wiek:14

GG:Mogę dać na PW

Napisz coś o sobie: null ---

Dlaczego chcesz zagrać?: Od dłuższego czasu obserwuję Ciebie (Tinka) Na forum i wydajesz mi się ogarnięty

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Imie:Adam

Nick z gry :pdrv

Wiek:14

GG:Nie mam :(

Napisz coś o sobie: Lubie grać w minecraft i lola. Interesuje się piłką kopaną.

Dlaczego chcesz zagrać?: Chciałbym pobudować w miłym towarzystwie. Jestem ogarnięty i lubię servery tego typu. Gram od bety 1.6.6

Opublikowano

Imie:Daniel

Nick z gry : PolskiVenom

Wiek:15

GG:gg nie mam za to mam skype: daniel.paruzynski1

Napisz coś o sobie: Umiem się dogadać z innymi, gram od bety 1.6 i myślę, że jestem doświadczony w grze : F

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo jeszcze nie miałem okazji zagrać na takim serwerze i chciał bym się dobrze bawić ^^

Opublikowano

Imie: Mati

Nick z gry : RalTez

Wiek: 12

GG: Nie mam

:)

Napisz coś o sobie: Jestem mati mam 12 lat lubię minecrafta. Interesuje się informatyką, bukkitem

Dlaczego chcesz zagrać?:

Zawsze chciałem pograć na serwerze typu kwadratowa masakra to tyle

xD

Opublikowano

Imie: Damian

Nick z gry : DaMMiANoo

Wiek: 14

GG: 4562722

Napisz coś o sobie: Lubie MC LoL i dziewczyny ;)

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo zawsze chciałem grać na serwerze u SKKFA i chcialbym zobaczyć jak to jest :D

3jen.png

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Imie: Mateusz

Nick z Gry: HappyBoy

Wiek: 16

GG: Brak ale skype jest

Napisz cos o sobie: Jestem ulubieniecem MC jak i bardzo dobrym graczem.

Dlaczego chcesz zagrac?: Bo lubie takie serwery i mam ochote miło spendzic czas.

Opublikowano

Imię : Olivia

Nick: Koko

Wiek: 15

GG: 37107343

Napisz coś o sobie : Chodzę do 3 klasy gimnazjum . W wolnym czasie lubie pograc w minecrafta , iść na dwór zagrać w nogę , kosza , siatke ..

Dlaczego chce zagrać: Chciałabym zagrać na takim serwerze .Bardzo prosze o dodanie.

Opublikowano

Imie:Fabian :P

Nick z gry : 666Trol666

Wiek:14

 

gg: mam ale nie używam :P

coś o sobie:mam dużo wolnego czasu, kocham grać w minecrafta, chodzę do 2 klasy gimbazjum

Dlaczego chcesz zagrać?:ponieważ nigdy nie grałem na tego typu serwie dlatego pragnę zagrać.

sygna-666_xrrhens.jpg


Opublikowano

Spróbuję.

Imię: Darek

Nick z gry: NeVdi

Wiek: 15 lat

GG: na PM jeżeli potrzebne :)

Napisz coś o sobie: Wszystko co chcielibyście o mnie wiedzieć mogę napisać na PM.

Dlaczego chcesz zagrać?: Chcę sobie pograć na serwerze typu Kwadratowa Masakra. :)

1367996595-U582588.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...