Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra Typ.Kwadratowa masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie zapraszam do skladania Podania na server typu Kwadratowa masakra

 

 

 

WZÓR PODANIA:

 

 

Imie:kacper

Nick z gry :RedDragon

Wiek:13

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie:lubie grac w wolnych chwilach w minecrafta

Dlaczego chcesz zagrać?:bo szukam serwera kwadratowa masakra

  • Odpowiedzi 396
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Marcel

Nick z gry :HaSaetTa

Wiek:11

GG:Nie mam

Napisz coś o sobie:interesuje sie informatyka :> no i nic wiecej nie napisze bo nie wiem co ;P

Dlaczego chcesz zagrać?:Booo... Lubie Kfadratofa Masakre

Na uj mi sygnaturka? .__.

Opublikowano

imie:bartek

nick:strikeplaygaming

wiek:12

GG:niemam ale mam skype:strikeplaygaming

napisz cos o sobie : Lubie grac w minecrafta i cod mw 2 i 3

dlaczego chcesz zagrac: bardzo chce zagrac na takim serwie

Opublikowano

Imie:nick w mc telekin

Wiek: 15

GG: niemam

Napisz coś o sobie: Tak tam sobie chłoptaś przesiadujący często na komputerze i grający w gry ;). Interesuje się informatyką.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ projekt wygląda na ogarnięty tak samo jak pomysło

Opublikowano

Imie: Jakub

Nick z gry : MyKasero

Wiek: 14

GG: 43538729

Napisz coś o sobie: Pochodzę z TD(Tarnogród). Lubię gałe,siate i kosza.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ przejadły mi się te rpg,frakcje,mody :) Chcę spróbować serwera typu kwadratowa masakra.

Opublikowano

Imie: Rockly

Nick z gry : Misiaczek0321

Wiek:15

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Prowadzę kanał na YT który ma 81 widzów ;D

Dlaczego chcesz zagrać?: bo szukam serwera żebym mógł nagrywać typu KM

x

Opublikowano

Imie: Oliver

Nick z gry : Junkzdie

Wiek: 14

Napisz coś o sobie: w minecrafcie kreci mnie pvp i redstone wiec znam sie na pulapkach:)

Dlaczego chcesz zagrać?: Gdyż ostatnio nudze sie i mam duzo pomyslow i nie mam gdzie ich wykorzystac ;D

Opublikowano

Imie: Dariusz

Nick z gry : VinteR14

Wiek: 15

Napisz coś o sobie: Gram w minecrafta ponad 1,5 roku, uwielbiam budować <3

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo ostatnio nie mam gdzie grać i się nudzi ;/

76561198004076728.png
Opublikowano

Imie:Patryk

Nick z gry :MosterAsa

Wiek:14 w tym roku 15 ;D

GG:Nie Musi byc :) Nie posiadam Ew. skype moge podac na Pw

Napisz coś o sobie:Jestem Patryk gram bardzo długo od 1.3 ;D bety oczywiście. Znam się na minecraftcie. Na serwer (jeśli się dostane) Będe poświęcał około 6godzin w tygodniu, z piątku na sobote i soboty na niedziele, Robie nocki W weekend cały czas na laptopie więc gram !

Dlaczego chcesz zagrać?:Bo nie chce mi się już grać na serwerach Factions ... Chciałbym taki surwiwal typ Kwadratowej, a single odpada bo szybko sie nudze grając samemu :D

Opublikowano

Imie:Marcin

Nick z gry : HMsysOF

Wiek: 13,5

GG: nie mam ;)

Napisz coś o sobie:Lubię grać w piłkę nożną i w koszykówkę mieszkam we Wrocławiu.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ szukam fajnej przygody ; )

Opublikowano

Imię: Kacper

Nick z gry :Voodkapl

Wiek:16

GG: Nie posiadam gg

Napisz coś o sobie: Gram w minecrafta 2 lata. Lubie sport i Matematyke.

Dlaczego chcesz zagrać?: Lubie grać na serwerach takich jak kwadratowa masakra , wiec sądzę , że mi się bardzo spodoba

Opublikowano

imie: tymek wiem dzine xD

Wiek:14,5

GG: 31109820

nick tymik10

Napisz coś o sobie:

 

co lubie?:

-muzyke

-moich przyjaciół z paczki

-ładną pogodę

-miłych ludzi

-kiedy wszystko idzie po mojej myśli

 

czego nie lubie?:

-fałszywych ludzi

-dwulicowości

-narkomanów

-gdy coś się zawala

-kłótni

 

Dlaczego chcesz zagrać?:Bo lubie tego typu serwery

Opublikowano

Imie:Kacper

Nick z gry :TurboPtys2000

Wiek:12 lat

GG:Nie Musi byc :) nie mam

Napisz coś o sobie: Lubie grać w minecraft i cs. Ogarniem minecrafta.Mam skype jak coś.

Dlaczego chcesz zagrać?: Chcę pograć na serwie bo widziałem filmiki Kwadratowej Masakry.

Opublikowano

Imie:PAtryk

Nick z gry :toren177

Wiek:14

GG:Nie podam pw dla wszystkich ktuezy graja

Napisz coś o sobie:Gram w minecraft 2 lata od alphy 1.8

Dlaczego chcesz zagrać?:Che nagrywac i wzucac na yt i chce pograc na servie real hard

Opublikowano

Imie: Karol ^^

Nick: KropeQ

Wiek: Jutro 17

GG: Nie musi być to nie mam :D

Napisz coś o sobie: Lubie czasem potrollować, melanże, posiedziec na kompie.

Dlaczego chcesz zagrać?: Chce pograć na tego typu serwerze, lecz niestety nie mam mumble, ts, ani nawet micro :O.. a wszedzie tego wymagają.

Opublikowano

[q

 

Imie:Daniel

Nick z gry :MrShever

Wiek:14/15

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: lubie biegac i aktualnie to sport

Dlaczego chcesz zagrać?: dlaczego bo szukam serwera na kturym graja parzadni ludzie a nie DZIECI !!!

Opublikowano

Nie polecam serwera , admin już 3 raz pozbawił tych co grali całego dobytku , gracze niektórzy są mili ale resta to tylko dzieci wiec nie polecam serwa nara .

Opublikowano

Imie: kacper

Nick z gry : kamikadze_kacper

Wiek:niedługo 14

GG:Nie ********

Napisz coś o sobie: Jestem ogarnięty ......(nie lube mówić o sobie)

Dlaczego chcesz zagrać?: szukam ogarniętego serwera typu kwadratowa masakra xD

Opublikowano

Imie: Marcin

Nick z gry : NiochBochxD

Wiek:14

GG:20502355 :)

Napisz coś o sobie: Jestem fajny xD

Dlaczego chcesz zagrać?: Chce zagrać na jakimś serwei podobnym do kwadratowej ; - ))

 

Imie:Damian

Nick z gry : Damian7PL

Wiek:14

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Jestem fajny .

Dlaczego chcesz zagrać?: Chce zagrać na czymś podobnym do kwadratowej masakry

 

Imie:Oskar

Nick z gry : eSTuPL

Wiek: 14

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Jestem fajny i lubie gry komputerowe

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo zawsze chcialem zagrać na tego typu serwerze.

 

Nioch - ja

Damian7PL - Kolega

eSTuPL - Kolega

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...