Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra Typ.Kwadratowa masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 396
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Adam

Nick z gry :MrAdamcik

Wiek:13

GG:Nie Musi byc :) mam skype :D

Napisz coś o sobie:jestem spoko i lubie sie posmiac :P

Dlaczego chcesz zagrać:Szukam dobrego serwera i mysle ze ten taki jest :P

Opublikowano

Bronek czytaj kur** temat bo mnie coś strzeli zaraz

pierwsze 10 osób które wysla mi pw z nickiem dodam na wl

 

Imie: Patryk

Nick z gry :FFFF5

Wiek:15

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Lubie grac w Minecrafta

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo chce i chuj >)

Ymm mam Cie moze dodac "Dlaczego chcesz zagrać:Bo chce i chuj" Hah nie niedodam Cie napewno
eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Imie:Damian

Nick z gry :FreesQ

Wiek:14

GG:Nie mam

Napisz coś o sobie:jestem przyjazny i kulturalny. na Mc znam sie dobrze i bardzo mam ochotę zagrać na tym serwie.

Dlaczego chcesz zagrać?:z chęcią pograł bym na survivalu w miłym otoczeniu i atmosferze.

13294020.png
Opublikowano

Imie:Grzegorz

Nick z gry :Zielak102

Wiek:15

Napisz coś o sobie: Ogarniety koles ktory chce pograc na twoim serwie ^^

Dlaczego chcesz zagrać?: bo uwielbiam takie serwery

emllbGFrUExfX19ldW5lX19fNTMyX19fTlVMTF9fXzRfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzlfX18xX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Imie:Robert

Nick z gry :KruczyKruk

Wiek:16

GG:Nie Musi być:niech więc nie musi :D

Napisz coś o sobie:Lubie mleko muhaha

Dlaczego chcesz zagrać?:Island mapy is popular :D

Opublikowano

Wiek: 15

Nick:GavinoFree

Imię:Dawid

Staż w mc: od 1.6.1

Coś o sobie: Nazywam się Dawid lubię grać w piłkę nożna jestem miły a także ogarnięty

Dlaczego chcesz zagrać: zawsze chciałem zagrać na kwadratowej masakrze ale nigdy nie byłem tak popularny :/

 

Juz mozna 10 osób czekam na pw :)

 

Odpisz na PW ;]

Opublikowano

Imie:Eryk

Nick z gry :Alva

Wiek:16

GG:Nie Musi byc :) Skajpaj:Alva006

Napisz coś o sobie:gry, muzyka, i bla bla bla :P

Dlaczego chcesz zagrać?:Bo lubie zaczynać od zera z ludzmi ogarniętymi :)

Opublikowano

Imie: Piotr

Nick z gry : ShoTTeR

Wiek: 13

GG: 24180624 / skype : biecolek

Napisz coś o sobie: Cześć. nazywam się Piotr i uczęszczam do 1kl. gimnazjum w Nowym Mieście n/w . Mam 13 lat i jak na mój wiek przystało jestem bardzo inteligentny :3 . Mieszkam w małej wiosce która nazywa się Stramnice . Na co dzień chodzę do szkoły a w wolny czas próbuję rozplanować go jak najlepiej .

Dlaczego chcesz zagrać?: Dlatego , iż to będzie mój pierwszy serwer typu Kwadratowej masakry i myślę że się sprawdzę jak najlepiej . Możecie na mnie zawsze liczyć .

Pozdrawiam :3

Opublikowano

Wiek 15/16

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Nazywam się Andrianj, lubie informatyke i sport.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ szukam ogarniętego serwera typu Kwadratowa Masakra.

 

Nick Ceglaa

Opublikowano

Imie: Marcin

Nick z gry :TheSupreFunHero

Wiek: 14

GG: mam TS3

Napisz coś o sobie:Jestem hardcorem i lubie placki ;P

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo takie serwery sa fajne i wole na takim niz na role-play lub fb ;D

 

kiedy dodacie?

Opublikowano

Imie:Paweł

Nick z gry : MasterDulu

Wiek:

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie: Mam na imię Paweł, lubię informatykę i sport.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ szukam serwera na którym mogę się dobrze bawić.

Opublikowano

Imie:Filip

Nick z gry :MrCracKu

Wiek:13

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie:Jestem Filip,mieszkam na sląsku.Uwielbiam piłke nożna i komputery.Buduje ładne budowle w minecrafcie.Jestem Miły i kultularny i ogarniam :>.

Dlaczego chcesz zagrać?:Bo chciałbym wreszcie pograć na takim typu serwerze.

 

Imie:Filip

Nick z gry :MrCracKu

Wiek:13

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie:Jestem Filip,mieszkam na sląsku.Uwielbiam piłke nożna i komputery.Buduje ładne budowle w minecrafcie.Jestem Miły i kultularny i ogarniam :>.

Dlaczego chcesz zagrać?:Bo chciałbym wreszcie pograć na takim typu serwerze.

Opublikowano

  • Imię: PatryK
  • Nick: GameTOU
  • Wiek:16
  • GG: 44389394
  • Napisz coś o sobie : Lubię mc, gram od 1.7 i szukam takiego serwera z miłą atmosferą :)
  • Dlaczego chcesz zagrać? : napisałem powyżej .

Opublikowano

Imie:Grzegorz

Nick z gry :Zielak102

Wiek:14

GG:Nie Musi byc :)

Napisz coś o sobie:Ogarnięty chłopak który gra w minecrafta około roku

Dlaczego chcesz zagrać?: Uwielbiam te serwery mają zawsze fajną atmosfere itp

emllbGFrUExfX19ldW5lX19fNTMyX19fTlVMTF9fXzRfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzlfX18xX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...