Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz problem związany z grą ? Pisz tutaj!


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdy włączam sava to jest pasek z itemami ale reszta jest czarna.

I nic nie widać.

Ktoś wie?

Jak to naprawić?

 

Pirat czy Oryginał ?

Opublikowano

Dałobysie jakoś zainstalować terrarie za free ??

 

 

;)

 

MPC forum nie popiera piractwa, więc z takimi pytaniami nie tu. Możesz kupić grę na steam,  gdzie odbywają się  teraz promocje.

Opublikowano

Mój problem jest następujący :Gra pochodzi z 2 sek i sie wyłącza, po wyłączeniu wyskakuje taki komunikat.
Wersja Terrarii : ta najnowsza 1.2.3.1 chyba ;o
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :ta
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : ta
Jaki posiadasz system ? : xp
Załączniki z błędem, problemem :

http://speedy.sh/UHcGK/blond.png
Info dodatkowe :

28u5tsm.jpg  

Opublikowano

 

Mój problem jest następujący :Gra pochodzi z 2 sek i sie wyłącza, po wyłączeniu wyskakuje taki komunikat.

Wersja Terrarii : ta najnowsza 1.2.3.1 chyba ;o

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :ta

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : ta

Jaki posiadasz system ? : xp

Załączniki z błędem, problemem :

http://speedy.sh/UHcGK/blond.png
Info dodatkowe :

 

 

 Przeinstaluj terrarie. Jeśli nie pomoże to zainstaluj jeszcze raz XNA Framework 4.0  i .NET Framework 4.0. 

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : (SERWER) Hostuje serwer na hamachi i kolega nie może dołączyć.

Wersja Terrarii : 1.2.4

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Ta

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Ta

Jaki posiadasz system ? : Win 7

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe : -

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : (SERWER) Hostuje serwer na hamachi i kolega nie może dołączyć.
  • Wersja Terrarii : 1.2.4
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Ta
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Ta
  • Jaki posiadasz system ? : Win 7
  • Załączniki z błędem, problemem :
  • Info dodatkowe : -

 

 

Odblokuj port. Poszukaj sobie w na YouTube, jak nie wiesz jak to zrobić. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Server wgl mi nie działa włączam i nic się nie dzieje. Czekałem 30 minut i nic.

Wersja Terrarii : 1.2.4.1

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Windows XP SP3

Załączniki z błędem, problemem : Tak jakby włączyć serva i jest czarne nic nie ma ...

Info dodatkowe : Trzeba zrobić port forward ? Na youtube pokazują ale nie ma na mój router

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Server wgl mi nie działa włączam i nic się nie dzieje. Czekałem 30 minut i nic.
  • Wersja Terrarii : 1.2.4.1
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows XP SP3
  • Załączniki z błędem, problemem : Tak jakby włączyć serva i jest czarne nic nie ma ...
  • Info dodatkowe : Trzeba zrobić port forward ? Na youtube pokazują ale nie ma na mój router

 

 

Postaw serwer na TShocku. Pomoże ;)

Opublikowano

Problem : nie może znaleźć pliku dll odpowiadający za zsynhronizowanie z kartą graficzną

wersja terrari : Wszystkie

wszysko mam zainstalowane

system : windows 7 Ultimate 

 

info dodatkowe :

przeglądałem pliki steama i jest ten plik a terraria go nie wczytuje ( nawet otwierałem go specjalnym programem

Opublikowano

Problem : nie może znaleźć pliku dll odpowiadający za zsynhronizowanie z kartą graficzną

wersja terrari : Wszystkie

wszysko mam zainstalowane

system : windows 7 Ultimate 

 

Pirat czy oryginał ? 

 

Przeinstaluj terrarie. 

Opublikowano

Gdy włączam sava to jest pasek z itemami ale reszta jest czarna.

I nic nie widać.

Ktoś wie?

Jak to naprawić?

Spróbuj w Terrari, Settings >>> Video >>> i zmieniaj lighting :)

/reflink

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój problem jest następujący : włączam przez steam i wyskakuje błąd
Wersja Terrarii : nie wiem, najnowsza? Gram 1 raz
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak
Jaki posiadasz system ? :vista
Załączniki z błędem, problemem :8yud91.jpg

 

jak będziecie odpowiadać to zróbcie @nick 
Info dodatkowe :

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Mój problem jest następujący : włączam przez steam i wyskakuje błąd

Wersja Terrarii : nie wiem, najnowsza? Gram 1 raz

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak

Jaki posiadasz system ? :vista

Załączniki z błędem, problemem :342941406918325691338.jpg

 

jak będziecie odpowiadać to zróbcie @nick 

Info dodatkowe :

 

Też tak kiedyś miałem chociaż, że włączałem grę przez steam. Przeinstaluj terrarie, mi pomogło.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój problem jest następujący : Gdy włączam terarie wyskakuje mi błąd
Wersja Terrarii : 1.2.4.1
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak
Jaki posiadasz system ? : Windows 8
Załączniki z błędem, problemem  : 

post-836450-0-31403300-1403450125.png
 
dodatkowe info : Gdy pierwszy raz na tym systemie włączyłem terarie to się uruchomiła, lecz gdy poszłem spać i na następny dzień próbowałem odpalić, już pojawił się ten oto błąd. Gdy miałem windows xp też wszystko ładnie śmigało. 
Opublikowano

 

Mój problem jest następujący : Gdy włączam terarie wyskakuje mi błąd

Wersja Terrarii : 1.2.4.1

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak

Jaki posiadasz system ? : Windows 8

Załączniki z błędem, problemem  : 

 
 
dodatkowe info : Gdy pierwszy raz na tym systemie włączyłem terarie to się uruchomiła, lecz gdy poszłem spać i na następny dzień próbowałem odpalić, już pojawił się ten oto błąd. Gdy miałem windows xp też wszystko ładnie śmigało. 

 

 

@K4n1a

Zainstaluj najnowsze sterowniki z tej strony:

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Jaką masz kartę graficzną? Czy obsługuje ona Shader Model 1.1?

Ewentualnie zajrzyj tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/400275-tutno-suitable-graphic/

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

Na tej stronie nie ma sterowników dla mojej karty a mianowicie dla Intel® G33/G31 Express Chipset Family ( Microsoft Corporation -WDDM 1.0). I nie wiem czy osługuje te Shadery. Jeśli mógł byś pomóc mi pobrać te starowniki

Opublikowano

@K4n1a

Jak jesteś na stronie klikasz "Check your system for updates". Pojawi się okno o uruchomienie Java Script. kliknij uruchim i potem chyba Run. Powinno ci znaleźć kartę graficzną (nie mam z Intela więc dokładnie nie wiem) i podac sterowniki. Powinien być przycisk do pobrania.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...