Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz problem związany z grą ? Pisz tutaj!


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam XNA na pewno, a komputer nawet chyba nieco lepszy od drugiego, na którym terraria dobrze działa.

 

 

Spróbuj zaktualizować sterowniki powinno pomóc...

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Gram z moden N Terraria i na ekranie mam takie jakby "klatki"

Wersja Terrarii :1.1.2 chociaz po wgraniu moda pisze 2.0.6

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :chyba...

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :chyba...

Jaki posiadasz system ? :Windows XP Profiesional

Załączniki z błędem, problemem :-

Info dodatkowe :Bez moda wszystko jest git,moze czasem malutkie lagi :P i niewiem czy mam NET Framework 4.0 oraz XNA Framework 4.0, ale gra bez moda dziala bez wadów.

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący :Gram z moden N Terraria i na ekranie mam takie jakby "klatki"
  • Wersja Terrarii :1.1.2 chociaz po wgraniu moda pisze 2.0.6
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :chyba...
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :chyba...
  • Jaki posiadasz system ? :Windows XP Profiesional
  • Załączniki z błędem, problemem :-
  • Info dodatkowe :Bez moda wszystko jest git,moze czasem malutkie lagi :P i niewiem czy mam NET Framework 4.0 oraz XNA Framework 4.0, ale gra bez moda dziala bez wadów.

 

Upewni się czy masz zainstalowanego NET Framework 4.0 oraz XNA Framework 4.0.

 

Jeśli ich nie masz to zainstaluj.

Jeśli masz to je zaktualizuj.

 

Albo masz słabego kompa...

Opublikowano

Upewni się czy masz zainstalowanego NET Framework 4.0 oraz XNA Framework 4.0.

 

Jeśli ich nie masz to zainstaluj.

Jeśli masz to je zaktualizuj.

 

Albo masz słabego kompa...

 

Tak mam słabego kompa, ale bez tego moda dziala normalnie i jak np naciskam ESC to na interfejsie nie ma tych "klatek" i niewiem jak sprawdzić czy mam NET framewrok 4.0 czy XNA framework 4.0, ponieważ jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o programy lub programowanie, ale jestem dobry jesli chodzi o same granie xD

 

@EDIT

Dobra juz wiem czemu tak mam problem rozwiazany :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Jestem w grze i jak naciskam klwisz inventory to gra sie pauzuje ale inventory sie włacza i po ponownym nacisnieciu klawisza inventory gra powraca do normy

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Vista

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe : na non-steam tak nie mialem ale zakupilem terrarie i tak mi sie robi moze to błacha sprawa ale wkurza

Już to jest nie ważne ale jak ktos by mial taki problem to nie ch wejdzie Start>Dokumenty>My Games>Terraria i niech usunie "Cfg"

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Gdy włączam terrarię nie wyskakują mi napisy.
  • Wersja Terrarii :1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
  • Jaki posiadasz system ? :Windows XP
  • Załączniki z błędem, problemem: http://speedy.sh/fd2rk/aaa.bmp
  • Info dodatkowe

 

 

  • Mój problem jest następujący :Gdy włączam terrarię nie wyskakują mi napisy.
  • Wersja Terrarii :1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
  • Jaki posiadasz system ? :Windows XP
  • Załączniki z błędem, problemem: http://speedy.sh/fd2rk/aaa.bmp
  • Info dodatkowe

Juz naprawiłem

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Jestem w grze i jak naciskam klwisz inventory to gra sie pauzuje ale inventory sie włacza i po ponownym nacisnieciu klawisza inventory gra powraca do normy
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Vista
  • Załączniki z błędem, problemem :
  • Info dodatkowe : na non-steam tak nie mialem ale zakupilem terrarie i tak mi sie robi moze to błacha sprawa ale wkurza
  • Już to jest nie ważne ale jak ktos by mial taki problem to nie ch wejdzie Start>Dokumenty>My Games>Terraria i niech usunie "Cfg"

Niestety nie jestem pewien bo nie mam dostępu do terrari ale to można wyłączyć w opcjach

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Właczam grę i pisze Program Terraria przestał działać

Wersja Terrarii :1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak

Jaki posiadasz system ? :Windows 7

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe :

Opublikowano

 

 

  • Mój problem jest następujący :Właczam grę i pisze Program Terraria przestał działać
  • Wersja Terrarii :1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
  • Jaki posiadasz system ? :Windows 7
  • Załączniki z błędem, problemem :
  • Info dodatkowe :

 

 

Wygląda na to że wcale nie zainstalowałeś Frameworka lub/i XNA.

Ściągnij je i zainstaluj z oficjalnej strony Microsoftu, w takiej kolejności:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=20914
Opublikowano

  1. Mój problem jest następujący : Nikt nie może dołączyć do mojego serwera Terraria (hamachi).
  2. Wersja Terrarii : 1.1.2
  3. Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Ta
  4. Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Ta
  5. Jaki posiadasz system ? : Win 7 x64
  6. Załączniki z błędem, problemem :
  7. Info dodatkowe : Są w sieci, na zielono, jak ich pinguje to : upłynął limit żądania. Ja mogę wbić. Zapora wyłączona, antywirus comodo, sky bot na komputerze.

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Nikt nie może dołączyć do mojego serwera Terraria (hamachi).
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Ta
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Ta
  • Jaki posiadasz system ? : Win 7 x64
  • Załączniki z błędem, problemem :
  • Info dodatkowe : Są w sieci, na zielono, jak ich pinguje to : upłynął limit żądania. Ja mogę wbić. Zapora wyłączona, antywirus comodo, sky bot na komputerze.

 

 

Musisz odblokować port, jak nie wiesz jak to sie robi to poszukaj na YT tam napewno coś znajdziesz.

Uczeń
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Nie widzę teksturek

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Yes

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Yes

Jaki posiadasz system ? : Win 7

Załączniki z błędem, problemem : Nic nie wyskakuje, po prostu texturek nie widzę

Info dodatkowe : xKaMaSx Pomóż ! :P

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Jestem w grze i jak naciskam klwisz inventory to gra sie pauzuje ale inventory sie włacza i po ponownym nacisnieciu klawisza inventory gra powraca do normy
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Vista
  • Załączniki z błędem, problemem :
  • Info dodatkowe : na non-steam tak nie mialem ale zakupilem terrarie i tak mi sie robi moze to błacha sprawa ale wkurza
  • Już to jest nie ważne ale jak ktos by mial taki problem to nie ch wejdzie Start>Dokumenty>My Games>Terraria i niech usunie "Cfg"

Wyłącz w opcjach gry "Auto Pauzę"

Opublikowano

Mój problem: po właczeniu gry nic sie nie pokazuje pokazuje ze cos laduje o czym nagle znika i nic sie nie dzieje
wersja terrari 1.1.2
tak mam zainstalowane oba programy
system: windows 8
dodatkowe info : sciagnolem inne wersje terrari i tez tak sie dzieje prawdopodobnie jakis proces to blouje ale nie wiem jaki
patrzylem na google ale nic o tym problemie nie znalazlem oba programy odinstalowalem i zainstalowalem ponownie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

witam mam problem z instalacja gry terraria gdy mam all foldery rozpkowane i prubuje wloczyc terrarie wyskakuje mi ze program terraria przestal dzialac w szczegulach problemu pisze tak _

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

 

Nazwa aplikacji: Terraria.exe

 

Wersja aplikacji: 1.0.4.0

 

Sygnatura czasowa aplikacji: 4f158690

 

Nazwa modu

 

 

 

 

Ale czity to zabropniopne

łu z błędem: KERNELBASE.dll

 

Wersja modułu z błędem: 6.1.7600.16850

 

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4e211485

 

Kod wyjątku: e0434352

 

Przesunięcie wyjątku: 0000b9bc

 

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1

 

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

 

Dodatkowe informacje 1: 0a9e

 

Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

Dodatkowe informacje 3: 0a9e

 

Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufno

 

ści informacji:

 

 

http://go.microsoft....88&clcid=0x0415

 

Je

śli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

 

 

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

( mam swiezo zrestartowany komputer i windowsa 7 prubowalem wgrac najnowsze sterowniki i to nie dziala przez administratora tez i bardo prosze o pomoc ( wielkie dzieki )

 

 

//Spam

 
Opublikowano

1.Nie mogę włączyć terrarii: gdy klikam ikonę nic się nie dzieje.

2.1.1.2

3.Tak

4.Tak

5.Win 7 64-bit

6. Nic.

7.Zrobiłem to samo co u krisniewapl.

Opublikowano

1.Nie mogę włączyć terrarii: gdy klikam ikonę nic się nie dzieje.

2.1.1.2

3.Tak

4.Tak

5.Win 7 64-bit

6. Nic.

7.Zrobiłem to samo co u krisniewapl.

 

 

 

Pewnie masz terrarie z jakiejś ruskiej strony, albo spróbuj uruchomić w trybie zgodności.

Opublikowano

@up masz konto na terrazone ? bo Emo 2 Forumowy No-Life

 

Mój problem: po właczeniu gry nic sie nie pokazuje pokazuje ze cos laduje o czym nagle znika i nic sie nie dzieje
wersja terrari 1.1.2
tak mam zainstalowane oba programy
system: windows 8
dodatkowe info : sciagnolem inne wersje terrari i tez tak sie dzieje prawdopodobnie jakis proces to blouje ale nie wiem jaki
patrzylem na google ale nic o tym problemie nie znalazlem oba programy odinstalowalem i zainstalowalem ponownie

Być może terraria nie obsługuje win 8.

Spróbuj też jako administrator uruchomić

blyat

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Po próbie włączenia Terrari wyskakuje mi błąd że Program Terraia przestał działać

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Win 7

Załączniki z błędem, problemem : 1375111621-U120607.png

Info dodatkowe : Uruchamiam również jako admin i nic.

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Po próbie włączenia Terrari wyskakuje mi błąd że Program Terraia przestał działać
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Win 7
  • Załączniki z błędem, problemem : 1375111621-U120607.png
  • Info dodatkowe : Uruchamiam również jako admin i nic.

 

Pirat czy oryginał?

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...