Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz problem związany z grą ? Pisz tutaj!


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Jak zmienic wersje serwera dedykowanego terraria?

Wersja Terrarii : 1.3.1

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : 8

Załączniki z błędem, problemem : To jest pytanie.

Info dodatkowe : Jak zmienic wersje serwera dedykowanego terraria? Mam serwer na gametris.com, zainstalowana wersja to 1.3.2.1, która zainstalowała się przypadkiem. Jak ją zmienić na 1.3.1?

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Gra się nie uruchamia

Wersja Terrarii : Nie wiem

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : Nie 

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Nie

Jaki posiadasz system : 7

Załączniki z błędem, problemem : To jest pytanie .

Info dodatkowe Proszę o pomoc !

 

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Gra się nie uruchamia
  • Wersja Terrarii : Nie wiem
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : Nie 
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Nie
  • Jaki posiadasz system : 7
  • Załączniki z błędem, problemem : To jest pytanie .
  • Info dodatkowe Proszę o pomoc !
  •  

 

pobierz .net framework i xna framework

//

Opublikowano

1.Mój problem jest następujący : Gra jest spowolniona
2.Wersja Terrarii : 1.3.2.1
3.Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? : Tak
4.Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
5.Jaki posiadasz system ? : windows 10
6.Załącznik z błędem : nie załącze przecież gry która jest spowolniona bo tego nie będzie widać
7.Info dodatkowe : Na innych wersjach terrarii działa znakomicie
 

Opublikowano

Witam

 

 

Problem: Gra strasznie ścina kiedy hostuje serwer 

Wersja: 1.3.2.1

Czy mam zainstalowane NET FRAMEWORK? Tak

Czy mam zainstalowane XNA FRAMEWORK? Tak

System: Windows 7 Home Premium

Problem występuje tylko wtedy kiedy mam odpaloną konsolę serwerową... jak gram na singlu to gra chodzi płynnie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Mój problem jest następujący: Nie mogę się połączyć z serwerami multiplayer, lecz inni mogą wchodzić na moje serwery

Wersja Terrarii: Najnowsza

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ?: Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ?: Tak

Jaki posiadasz system ?: Windows 7 

Załączniki z błędem, problemem: Poprostu przy łączeniu się z serwerami mogę czekać godzinę z napisem "Connecting to... *IP*"

Info dodatkowe: przy łączeniu się z serwerami mogę czekać godzinę z napisem "Connecting to... *IP*", a i tak się nie połącze.
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Mój problem jest następujący: Nie mogę wbić na serwer hamachi/inni nie mogą wbić na mój serwer

Wersja Terrarii: 1.3.4.4

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ?: Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ?: Tak

Jaki posiadasz system ?: Windows 7 Home Premium x64

Załączniki z błędem, problemem: Poprostu przy łączeniu się z serwerami mogę czekać godzinę z napisem "Connecting to... *IP*"

Info dodatkowe: przy łączeniu się z serwerami mogę czekać godzinę z napisem "Connecting to... *IP*", a i tak się nie połącze.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Wcześniej miałem piracką wersje terrari jednak jak się już do niej przekonałem to ją kupiłem. chciałem dzisiaj wgrać sobie save kolegi jednak nie mogę nigdzie znaleźć pliku z sava-ami a plik z terrarią nie wygląda tak jak na tych różnych poradnikach na yt

Wersja Terrarii :ostatnio kupiona i się zaktualizowała

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.5 ? :tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak

Jaki posiadasz system ? :windows 7

Załączniki z błędem, problemem : 

Info dodatkowe :

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...