Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz problem związany z grą ? Pisz tutaj!


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"System.IO.IOException: W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia."

Ile masz pamięci RAM ? Może crashuje, bo duże wykorzystanie pamięci jest.

 

Spróbuj jeszcze przenieść wszystkie pluginy, które wgrałeś gdzieś tak, aby serwer był bez pluginów.

Jak będzie to samo też wrzuć log z crasha.

 

Jednak moim zdaniem to wina pamięci. Dużo osób tak ma.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Mam 2,00 GB RAM'u

 

@EDIT: Dlaczego jak włączam TShock to komp się restartuje?!

Opublikowano

Mam 2,00 GB RAM'u

 

@EDIT: Dlaczego jak włączam TShock to komp się restartuje?!

TShock z pluginami może pobierać od 300MB do nawet 500MB RAM'u w zależności od pluginów.

Spróbuj może z innym TShock'iem.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

A jak wezmę 4.0.5 to mogę wziąść plik tshock i config podmienić? Bo mam już skonfigurowane!

Opublikowano

A jak wezmę 4.0.5 to mogę wziąść plik tshock i config podmienić? Bo mam już skonfigurowane!

Nie jestem pewny, ale możesz spróbować.

A z konfiguracją nie ma dużo roboty...

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Gdy Robię Serwer Terraria 1.1.2, i mam wszystkie potrzebne pliki, to je kopiuję do Terrari, lecz gdy włączam Przycisk Start-Server Oraz TerrariaServer, Jest poprostu Czarny ekran i nic innego się nie włącza.
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows 7 Ultimate
  • Załączniki z błędem, problemem : Nie wiem
  • Info dodatkowe : Nie wiem co może się dziać. Pół roku temu, Grałem z Bratem na Takim serwerze zrobionym przezemnie, i wszystko działało, Ale teraz nie wiem. ;/
Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Gdy Robię Serwer Terraria 1.1.2, i mam wszystkie potrzebne pliki, to je kopiuję do Terrari, lecz gdy włączam Przycisk Start-Server Oraz TerrariaServer, Jest poprostu Czarny ekran i nic innego się nie włącza.
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows 7 Ultimate
  • Załączniki z błędem, problemem : Nie wiem
  • Info dodatkowe : Nie wiem co może się dziać. Pół roku temu, Grałem z Bratem na Takim serwerze zrobionym przezemnie, i wszystko działało, Ale teraz nie wiem. ;/

Od wersji 1.1.2 stawia się serwer w grze. Wejdź do Terrarii, Multiplayer i Host&Join.

xKaMaSx


exMod


Memory

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dziękuję za odpowiedź, a raczej jej brak, więc wysyłam ponownie.

Mój problem jest następujący : Gdy schodzę do podziemii, tam gdzie jest tło brązowej ziemii z kamieniami gdy chodzę przewija się to tło, a gdy tło jest w ciemnościach, widzę je na zielono i widzę wszystkie jaskinie.
Wersja Terrarii :1.1.2
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
Jaki posiadasz system ? :Windows 7
Załączniki z błędem, problemem :brak

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedź, a raczej jej brak, więc wysyłam ponownie.

Mój problem jest następujący : Gdy schodzę do podziemii, tam gdzie jest tło brązowej ziemii z kamieniami gdy chodzę przewija się to tło, a gdy tło jest w ciemnościach, widzę je na zielono i widzę wszystkie jaskinie.

Wersja Terrarii :1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak

Jaki posiadasz system ? :Windows 7

Załączniki z błędem, problemem :brak

Może pokaż jak to wygląda ?

Masz pewnie jakąś kiepską piracką wersję, a niestety MPC nie popiera piractwa, więc nie możemy Ci pomóc.

Terraria na steam działa bez problemu.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

[list=1]
[*][b]Mój problem jest następujący[/b] :"po postawieniu" serwera w grze, prawidlowo wszystko zrobione i sie laduje... "Starting Server"... i sie laduje, laduje i laduje... mowiac szczerze nie chce sie zaladowac
[*][b]Wersja Terrarii[/b] :1.1.2
[*][b]Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ?[/b] :tak
[*][b]Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ?[/b] :tak
[*][b]Jaki posiadasz system ?[/b] :xp
[*][b]Załączniki z błędem, problemem[/b] :nie potrzeba
[*][b]Info dodatkowe[/b] :co tu mowic... nerwy!
[/list]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Tworze serwer do terrarii włączam go a w konsoli się nic nie pokazuje.

  • Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Windows XP Service Pack 3

Załączniki z błędem, problemem : Wszystko opisane w "Mój problem jest następujący".

Info dodatkowe : Mam tak też z serwerem TShock i wszystkimi innymi.

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Na GameRanger przy wybierania świata wyskakuję terraria error

  • Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Windows XP Service Pack1

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość kalka762
Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Na GameRanger przy wybierania świata wyskakuję terraria error
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows XP Service Pack1

 

A masz SP2? Jak nie, to ściągnij.

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Nie Mogę połączyć się z żadnym serwerem :(

  • Wersja Terrarii :1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak

Jaki posiadasz system ? :Win7

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe : Cały czas pisze mi Connecting To

POMOCY !!! :(

Opublikowano


Mój problem jest następujący : Wywala mi blue screen podczas gry
Wersja Terrarii :1.1.2
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak

Jaki posiadasz system ? :win7 32bit-y
Załączniki z błędem, problemem :brak
Info dodatkowe :w 1 p.p.

Gość kalka762
Opublikowano

 

Mój problem jest następujący : Wywala mi blue screen podczas gry

Wersja Terrarii :1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak

Jaki posiadasz system ? :win7 32bit-y

Załączniki z błędem, problemem :brak

Info dodatkowe :w 1 p.p.

 

Napisz jakiego masz kompa (preferencje tzn.)

Opublikowano

Mój problem jest następujący[/b] : Zniknął mi świat. Dzisiaj rano wszystko ładnie było, a teraz wchodzę - i w miejscu mojego świata jest luka. Nie mogę z tym miejscem nic zrobić. Nie mam modów i nic nie grzebałem w plikach gry,
Wersja Terrarii : 1.1.2
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
Jaki posiadasz system ? : Win 7
Załączniki z błędem, problemem :
Info dodatkowe : Proszę o szybką pomoc,

eJzzSywuTUrMU9BVKMhPL8rPTU5UKE4tKk8tOry5

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

[list=1]
Mój problem jest następujący : Nie mogę włączyć terrari, bo "Program Terraria przestał działać." Potem Windows wyszukuje informacje na temamt błędu, ale nic nie znajduje.
Wersja Terrarii : 1.1.2
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ?[/b] : Tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ?[/b] : Tak
Jaki posiadasz system ? : Windows Vista Business SP2
Załączniki z błędem, problemem : ---
Info dodatkowe : Procesor Intel Core 2 Duo @ 1.60GHzb, karta graficzna Intel 965 Express Chipset Family (chyba).

Opublikowano

[list=1]

Mój problem jest następujący : Nie mogę włączyć terrari, bo "Program Terraria przestał działać." Potem Windows wyszukuje informacje na temamt błędu, ale nic nie znajduje.

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ?[/b] : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ?[/b] : Tak

Jaki posiadasz system ? : Windows Vista Business SP2

Załączniki z błędem, problemem : ---

Info dodatkowe : Procesor Intel Core 2 Duo @ 1.60GHzb, karta graficzna Intel 965 Express Chipset Family (chyba).

 

 

 

Albo masz nie zainstalowanego XNA, albo masz słabego kompa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...