Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz problem związany z grą ? Pisz tutaj!


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź czy na pewno zainstalowałeś poprawnie XNA i NET.

Więcej Ci pomóc nie mogę.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Terraria nie chce sie właczyć

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak

Jaki posiadasz system ? : Windows 7

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe :Gra nie chce sie właczyc,gdy odpale .exe pojawia sie koło ładowania i po chwili znika. W procesach terraria.exe pojawie sie na chwile i znika. Instalowalem, przeinstalowalem i zmienialem kilka razy .net i xna z innych źródeł. Dodam ze przed formatem gra chodzila normalnie

Opublikowano

Pisałem to pare postów wyżej i napisze jeszcze raz.

 

 

Pewnie masz terrarie z jakiejś ruskiej strony, albo spróbuj uruchomić w trybie zgodności.

 

Mój problem jest następujący :Terraria nie chce sie właczyć
Wersja Terrarii : 1.1.2
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak
Jaki posiadasz system ? : Windows 7
Załączniki z błędem, problemem :
Info dodatkowe :Gra nie chce sie właczyc,gdy odpale .exe pojawia sie koło ładowania i po chwili znika. W procesach terraria.exe pojawie sie na chwile i znika. Instalowalem, przeinstalowalem i zmienialem kilka razy .net i xna z innych źródeł. Dodam ze przed formatem gra chodzila normalnie

Opublikowano

Przeczytalem prawie wszystkie tutaj posty, koledzy i ja ściagnelismy z tej samej strony. Na wszelki wypadek pobralem z 2 innych ale nic to nie dało

Tryb zgodnosci i administratora nic nie daje tak samo jak przeskanowanie antywirusem

dodam ze recznie wkladałem do folderu windowsa :

- d3dx9_39.dll

- x3daudio1_7.dll

- d3dcompiler_43.dll

- xinput1_3.dll

- d3dx9_43.dll

Ale nie wiem czy to ma zwiazek z terraria, zawsze warto spróbowac :D

 

Dobra naprawilem, musialem w rejestrze zmienic wersje direct na 4.09.00.0904 i przeinstalowac

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mój problem jest następujący :Terraria nie chce sie właczyć

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak

Jaki posiadasz system ? : Windows 7 proffesional

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe :Gra nie chce sie właczyc,gdy klikne na ikone terrari i nic mi się włacza

Opublikowano

Mój problem jest następujący :Terraria nie chce sie właczyć

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak

Jaki posiadasz system ? : Windows 7 proffesional

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe :Gra nie chce sie właczyc,gdy klikne na ikone terrari i nic mi się włacza

 

Zainstaluj jeszcze raz sterowniki albo pobierz terrarie z innej strony.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mój problem jest następujący :Terraria nie chce sie właczyć

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak

Jaki posiadasz system ? : Windows 7 proffesional

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe :Gra nie chce sie właczyc,gdy klikne na ikone terrari i nic mi się włacza

Jeżeli nadal ci nie działa spróbuj ustawić zgodność z win xp, jeżeli to nie zadziała to możliwe że coś w rejestrze walneło.

704371448266406298964.png

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Kiedy pokonam ścianę flaków nie mam hardmode

Wersja Terrarii : 1.0

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : nie

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : nie

Jaki posiadasz system ? : android 2.3.4

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe : Pokonuje ściany flaków nawet kilka razy (nie pokonałem king slime) i tryb nie przełącza się na hardmode. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić żeby był hardmode to pliska piszcie.

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Kiedy pokonam ścianę flaków nie mam hardmode
  • Wersja Terrarii : 1.0
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : nie
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : nie
  • Jaki posiadasz system ? : android 2.3.4
  • Załączniki z błędem, problemem :
  • Info dodatkowe : Pokonuje ściany flaków nawet kilka razy (nie pokonałem king slime) i tryb nie przełącza się na hardmode. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić żeby był hardmode to pliska piszcie.

 

Spróbuj pokonać tą "ściane flaków" na innym świecie.

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Kiedy pokonam ścianę flaków nie mam hardmode
  • Wersja Terrarii : 1.0
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : nie
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : nie
  • Jaki posiadasz system ? : android 2.3.4
  • Załączniki z błędem, problemem :
  • Info dodatkowe : Pokonuje ściany flaków nawet kilka razy (nie pokonałem king slime) i tryb nie przełącza się na hardmode. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić żeby był hardmode to pliska piszcie.

Nie jestem pewien, ale możliwe że na telefonie nie ma jeszcze hardmode.

704371448266406298964.png

Opublikowano

Mój problem jest następujący :

---------------------------

Terraria: Error

---------------------------

System.DllNotFoundException: Nie można załadować biblioteki DLL
'steam_api.dll': Nie można odnaleźć określonego modułu. (Wyjątek od
HRESULT: 0x8007007E)



w Terraria.Steam.SteamAPI_Init()



w Terraria.Program.Main(String[] args)

Wersja Terrarii : 1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : TAK

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : TAK

Jaki posiadasz system ? : XP

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe :

Opublikowano

Mój problem jest następujący : Nie moge zainstalować Terraria Game Luncher.


  • Wersja Terrarii :1.2.0.1
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Win7 Ultimate 64bit
  • Załączniki z błędem, problemem :post-407624-0-26193500-1380720721.png
  • Info dodatkowe : Terraria jest oryginalna.
Opublikowano

 

 

Mój problem jest następujący : Nie moge zainstalować Terraria Game Luncher.

  • Wersja Terrarii :1.2.0.1
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Win7 Ultimate 64bit
  • Załączniki z błędem, problemem :attachicon.gifblad.png
  • Info dodatkowe : Terraria jest oryginalna.

Pobierz nieoryginalną wersję Terrari by.Kebab.

Znajdziesz ją na np. thepiratebay

Wpisz tam Terraria 1.2 i ten pierwszy torrent.

 

Nie będę podawał linku bo to wbrew zasadom na MPC Forum, ale opisałem ci jak znaleźć.

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Kiedy uruchamiam Terrarię pojawia się taki błąd :

System.DllNotFoundException: Nie można załadować biblioteki DLL 'steam_api.dll': Nie można odnaleźć określonej procedury. (Wyjątek od HRESULT: 0x8007007F)

w Terraria.Steam.SteamAPI_Init()

w Terraria.Program.Main(String[] args)

/n

Wersja Terrarii : 1.2.0.1

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Windows XP

Załączniki z błędem, problemem : ...

Info dodatkowe : Proszę o pomoc.

NjSJfgb.png
Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Kiedy uruchamiam Terrarię pojawia się taki błąd :
  • System.DllNotFoundException: Nie można załadować biblioteki DLL 'steam_api.dll': Nie można odnaleźć określonej procedury. (Wyjątek od HRESULT: 0x8007007F)
  • w Terraria.Steam.SteamAPI_Init()
    w Terraria.Program.Main(String[] args)
    /n
  • Wersja Terrarii : 1.2.0.1
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows XP
  • Załączniki z błędem, problemem : ...
  • Info dodatkowe : Proszę o pomoc.

 

Już chyba ogarnołem o co chodzi z tym błędem. Ikone Terraria musisz mnieć w folderze z grą, a jak chcesz odpalić gre to musisz wchodzić do folderu.

Opublikowano

Już chyba ogarnołem o co chodzi z tym błędem. Ikone Terraria musisz mnieć w folderze z grą, a jak chcesz odpalić gre to musisz wchodzić do folderu.

Mam ikonę Terrarii w folderze z plikami ;/

NjSJfgb.png
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Nie startuje serwer terrari, po włączeniu się okna wiersza polecenia kursor w postaci dolnej spacji tylko miga a powinien uruchomić się serwer. Mogę dodać, że jak odpale tshoka serwer to działa. Na innych kompach działa jak należy ponieważ mam go na dysku zewnętrznym. Odpalałem w trybach zgodności oraz jako administrator, ale to też nic nie pomogło. Sama Terraria działa ale serwer nie.

Wersja Terrarii :1.2.0.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak

Jaki posiadasz system ? :Windows 7 z serwisem pakiem 1 wersja 64 bitowa

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe : karta graficzna GF 450 gs

Opublikowano

Mój problem jest następujący : Program Terraria przestał działać.

Wersja Terrarii : 1.2.0.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Windows 7.

Załączniki z błędem, problemem : --

Info dodatkowe : --

Opublikowano

Mój problem jest następujący : Nie moge odczytać save'a

Wersja Terrarii : 1.2.0.3.1

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : Win 7

Załączniki z błędem, problemem : Nie mam pisze tylko " Load failed! No backup found..

Info dodatkowe : Mialem tam dobre zeczy np.: duzo irona 5 golda 14 diax,15 topzau,7 ametysu czy jakos tak i wiele wiele innych dobrych rzeczy HELP!??

Opublikowano

Mój problem jest następujący : Gdy wchodza na mój świat pale się i mnie zabija.
Wersja Terrarii : 1.2.0.3.1
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
Jaki posiadasz system ? : Windows 7 SP1 64Bit Home Premium.
Załączniki z błędem, problemem : -
Info dodatkowe : Terraria oryginalna, zcheatowałem 2 itemy dla testu (Red Wings, S.D.M.G)

Moje Pliki Serwerowe (Minecraft) - Już Niedługo!


Opublikowano

  • Mój problem jest następujący :Terraria się nie włącza

Wersja Terrarii :niewiem ale raczej najnowsza

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :TAK reinstalowałem kilka razy

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :TAK też reinstalowałem

Jaki posiadasz system ? :Windows 7 home premium 64 bit

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe :Terrarie kupiłem na steam, otwierałem też w trybie rozwiąż problemy ze zgodnością i w trybie administratora kilka razy terraria mi działa jak naprawiłem xna i włączyłem ponownie komuter ale jak wyłącczyłem terrarie to potem się nie uruchamiała

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...