Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz problem związany z grą ? Pisz tutaj!


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  1. Mój problem jest następujący :gdy kolega chce wejść na mój serwer to pisze mu : ,,cannot failed server connection,, .. Serwer jest postawiony na T-Shock'u .. zapora systemowa wyłączona...
  2. Wersja Terrarii : 1.1.2
  3. Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : TAK
  4. Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : TAK
  5. Jaki posiadasz system ? : XP
  6. Załączniki z błędem, problemem : -
  7. Info dodatkowe : Zrobiłem serwer na TShock... Za 1 razem kolega wbił ... a teraz już nie może... Zapora ststemowa wyłączona... w plikach tshock wpisałem tylko IP z Hamachi... Prosze o SZYBKĄ POMOC.. Z góry dzięki

95 % WARNA @@@

 

Yea...

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o szybką pomoc!

 

Mam taki problem bo mam server hamachi terraria, i normalnie z bratem sobie graliśmy, ale na następny dzień jak włączyłem ten server to poprostu mi nic nie wyskakiwało, u dołu podam okienko jak to wygląda, jak zawsze sobie włączałem to poprostu dane server'a się rozpisywały, a teraz czarny ekran..., czekałem nawet z 2h i nic ;/ Prosze o szybką odpowiedz, mam wszystko zainstalowane potrzebne do włączenia Terrari, i nie wiem czemu mam taki problem. ;/

 

 

 

Tak to wygląda http://img819.imageshack.us/img819/9337/72147538.png

Opublikowano

  1. Mój problem jest następujący : kiedy uruchamiam server pokazuje mi sie to okienko ale nic w nim nie pisze, nie wiem co mam robic
  2. Wersja Terrarii :1.1.2, servera też
  3. Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :tak
  4. Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak
  5. Jaki posiadasz system ? : XP
  6. Załączniki z błędem, problemem: http://img839.imageshack.us/img839/3397/terraria.jpg
  7. Info dodatkowe :ściągałem kilka razy, rozpakowywalem różnymi programami i nic
  8. licze na szybką odpowiedź

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

  1. Mój problem jest następujący : Jak robię jakiś świat i później resetuje grę to mi się ten świat usuwa.
  2. Wersja Terrarii : 1.1.2
  3. Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  4. Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  5. Jaki posiadasz system ? : Windows 7
  6. Załączniki z błędem, problemem :
  7. Info dodatkowe : Pobrałem z tej strony : xxxx

76561198070752871.png

                                                                                                              

Opublikowano
  1. Mój problem jest następujący : Jak robię jakiś świat i później resetuje grę to mi się ten świat usuwa.
  2. Wersja Terrarii : 1.1.2
  3. Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  4. Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  5. Jaki posiadasz system ? : Windows 7
  6. Załączniki z błędem, problemem :
  7. Info dodatkowe : Pobrałem z tej strony : xxxx

Nie podawaj linków do pirackiego oprogramowania.

Odczytaj PW.

xKaMaSx


exMod


Memory

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  1. Mój problem jest następujący :Błąd Windowsa
  2. Wersja Terrarii :1.1.2
  3. Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Nie - 3.5
  4. Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Nie wiem / Zapewnie nie
  5. Jaki posiadasz system ? : Windows XP
  6. Załączniki z błędem, problemem : http://img41.imagesh...65/71489376.png
  7. Info dodatkowe : Proszę o szybką pomoc!

Zainstaluj to :

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17718

i to :

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=20914

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Witaj ! mam problem z grą z terrarią a mianowicie net frameworki mam windows xp

 

gdy próbuję zainstalowac net framework pisze że potrzebuje do tego inny program. to więc chce go zainstalowac i trzeba wybrac język... więc wybrałem angielski i potem sie to pobralo... jak próbowalem to zainstalowac wyswietliły się znaki zapytania a po środku WINDOWS XP wiesz może czy da się to jakoś naprawić :( ?

Opublikowano

[quote name=:):):):):):):)' timestamp='1359311793' post='6190368]

Witaj ! mam problem z grą z terrarią a mianowicie net frameworki mam windows xp

 

gdy próbuję zainstalowac net framework pisze że potrzebuje do tego inny program. to więc chce go zainstalowac i trzeba wybrac język... więc wybrałem angielski i potem sie to pobralo... jak próbowalem to zainstalowac wyswietliły się znaki zapytania a po środku WINDOWS XP wiesz może czy da się to jakoś naprawić :( ?

Zależy CO pobrałeś i CO się wyświetla. Napisz co to pobrane było i wrzuć screen'a z błędem. Wtedy będzie więcej informacji.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Mój problem jest następujący : Jak macham bronią która ma jakiś "efekt" (np. fiery greatsword ogień) to obok tego "efektu" robią się czarne kropki (piksele).

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : XP

Załączniki z błędem, problemem : Chyba nietrzeba.

Info dodatkowe : Mam to od kilkunastu dni.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : NIc nie widać po załadowaniu świata wszędzie ceimności widać tylko czasami wode

Wersja Terrarii :1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak

Jaki posiadasz system ? : XP Service Pak 3

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe : mam ten problem od 2 dni wcześniej wszystko było normalnie : /

Opublikowano

[list=1]
[*][b]Mój problem jest następujący[/b] :program przestał działać
[*][b]Wersja Terrarii[/b] :1.1.2
[*][b]Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ?[/b] :tak
[*][b]Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ?[/b] :tak
[*][b]Jaki posiadasz system ?[/b] : windows 7 ultimate
[/list]

Opublikowano

Mój problem jest następujący :Witam , jestem nowy w tej jakże pięknej grze.A więc mój problem to gra na serwerach , otóż jak wpisuje ip 000.000.000.00 to wyświetla się conecting tak ok. 30sec .Zaś po upływie tych 30sec wywala mnie z terrari.Jak wpisze port np. 7777 i klikam accept to nic sie nie dzieje.
Wersja Terrarii :nie wiem jak sprawdzić?
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Yes
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Yes
Jaki posiadasz system ? :Windows
Załączniki z błędem, problemem :'Program Terraria przestał działać'
Info dodatkowe : Mam takiego testowego pirata.Oraz próbowałem na serwach dla piratów

Opublikowano

Witam...

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Problem: Nie mogę włączyć terraria.

Wersja: 1.1.2

Oba programy mam

Dodatkowe Informacje: Nic mi nie pokazuje (Żaden błąd ani nic, tylko mi się myszka ładuje a potem przestaje i koniec)

 

Bardzo proszę o pomoc

Opublikowano

  1. Mój problem jest następujący :Gra wogule się nie włącza wyskakuje tylko jakiś błąd
  2. Wersja Terrarii :1.1.2
  3. Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
  4. Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
  5. Jaki posiadasz system ? :Windows XP
  6. Załączniki z błędem, problemem :
    No suitable graphics card found.
    Could not find a Direct3D device that supports the XNA Framework Reach profile.
    Verify that a suitable graphics device is installed.
    Make sure the desktop is not locked, and that on other application is running in full screen mode.
    Avoid running under Remote Desktop or as a Windows service.
    Check the display properties to make sure hardware acceleration is set to Full.
  7. Info dodatkowe :Nie miałem co robić na kompie więc zainstalowałem terarie wszystko ładnie chodzi i gra działała. Gdy wyłączyłem komputer a potem znowu włączyłem wszystkie pliki z grą znikneły więc zainstalowałem od nowa i wyskoczył ten błąd.

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący :Gra wogule się nie włącza wyskakuje tylko jakiś błąd
  • Wersja Terrarii :1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
  • Jaki posiadasz system ? :Windows XP
  • Załączniki z błędem, problemem :

     

    No suitable graphics card found.

    Could not find a Direct3D device that supports the XNA Framework Reach profile.

    Verify that a suitable graphics device is installed.

    Make sure the desktop is not locked, and that on other application is running in full screen mode.

    Avoid running under Remote Desktop or as a Windows service.

    Check the display properties to make sure hardware acceleration is set to Full.

  • Info dodatkowe :Nie miałem co robić na kompie więc zainstalowałem terarie wszystko ładnie chodzi i gra działała. Gdy wyłączyłem komputer a potem znowu włączyłem wszystkie pliki z grą znikneły więc zainstalowałem od nowa i wyskoczył ten błąd.

 

Wątpię, że grałeś na tym kompie w Terrarię, skoro Twoja karta nie obsługuję XNA. Nic na to nie poradzisz - tylko zmiana sprzętu.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Wątpię, że grałeś na tym kompie w Terrarię, skoro Twoja karta nie obsługuję XNA. Nic na to nie poradzisz - tylko zmiana sprzętu.

Ale gra działała normalnie tylko kiedy wyłączyłem komputer i spowrotę włączyłem zaczęło się pierdzielić.

Opublikowano

Witam, mam problem z Terraria.

A mianowicie, gdy miałem windowsa XP wsio grało, teraz mam 7 i gdy odpalam terrarie wyświetla sie, że musze mieć zainstalowanego frameworka 4.0

Problem w tym, że mam go zainstalowanego, i tak jakby gra tego nie widzi.

Gdy chce zainstalowac xnafa. to wyświetla sie error :

The Insttaler has encountred an unexpected error

installing this package. This may indicate a problem with this package.

The Error code is 2908.

Mam windowsa 7 ultimate

2 Gb. ramu

Karta: Geforce 7300 GT

Procek amd atholn 64x2 dual core procesor 4200+

Opublikowano

Witam, mam problem z Terraria.

A mianowicie, gdy miałem windowsa XP wsio grało, teraz mam 7 i gdy odpalam terrarie wyświetla sie, że musze mieć zainstalowanego frameworka 4.0

Problem w tym, że mam go zainstalowanego, i tak jakby gra tego nie widzi.

Gdy chce zainstalowac xnafa. to wyświetla sie error :

The Insttaler has encountred an unexpected error

installing this package. This may indicate a problem with this package.

The Error code is 2908.

Mam windowsa 7 ultimate

2 Gb. ramu

Karta: Geforce 7300 GT

Procek amd atholn 64x2 dual core procesor 4200+

Spróbuj wejść w panel sterowania - dodaj/usuń programy, kliknij na Microsoft .Net Framework 4 i kliknij Odinstaluj/Zmień.

Pojawi się okienko, w którym zaznacz Przywróc program .Net Framework 4 do stanu wyjściowego.

Jak proces się zakończy uruchom ponownie komputer i wtedy spróbuj zainstalować XNA Framework 4.0.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Spróbuj wejść w panel sterowania - dodaj/usuń programy, kliknij na Microsoft .Net Framework 4 i kliknij Odinstaluj/Zmień.

Pojawi się okienko, w którym zaznacz Przywróc program .Net Framework 4 do stanu wyjściowego.

Jak proces się zakończy uruchom ponownie komputer i wtedy spróbuj zainstalować XNA Framework 4.0.

 

Dzięki za radę, ale nic to nie dało ;/

 

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Invedit nie dziala

Wersja Terrarii :Najnowsza 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak

Jaki posiadasz system ? : XP 32bit service pack 2

Załączniki z błędem, problemem :

Info dodatkowe : to dziwne... wyskakuje error takie cos w xp jak wyslij raport nie wysylaj raportu. i sciagalem z 2 roznnych stron.

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Opublikowano

Dzięki za radę, ale nic to nie dało ;/

 

Spróbuj zainstalować .NET Framework 2.0.

 

 

 

  • Mój problem jest następujący : Invedit nie dziala
  • Wersja Terrarii :Najnowsza 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :tak
  • Jaki posiadasz system ? : XP 32bit service pack 2
  • Załączniki z błędem, problemem :
  • Info dodatkowe : to dziwne... wyskakuje error takie cos w xp jak wyslij raport nie wysylaj raportu. i sciagalem z 2 roznnych stron.

Spróbuj stąd :

http://terrariviewer.codeplex.com/releases/view/82191

xKaMaSx


exMod


Memory

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...