Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz problem związany z grą ? Pisz tutaj!


MeM aka KaM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Tedit3 Nie uruchamia się

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak

Jaki posiadasz system ? : Windows 7 32bit HomePremium

Załączniki z błędem, problemem : -

Info dodatkowe : Nie wiem co robic.

Opublikowano

Nie dziala . prosze pomozcie :/

Spróbuj zainstalować to :

http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=29

a jak nie to dograj sobie Service Pack'a 3 :

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=25129

 

Ummmm, pisze że już jest zainstalowany, pytanie brzmi czy mogę usunąć wszystkie frameworki jakie mam, i czy nie popsuje czegoś w kompie.

Tak oczywiście, że możesz. Jedynie co się może stać niektóre aplikacje które wymagają Frameworka nie będą działać, ale wystarczy doinstalować. :)

 

 

 

  • Mój problem jest następujący : Tedit3 Nie uruchamia się
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows 7 32bit HomePremium
  • Załączniki z błędem, problemem : -
  • Info dodatkowe : Nie wiem co robic.

Zainstaluj to co Nakayuto :

http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=29

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Tak oczywiście, że możesz. Jedynie co się może stać niektóre aplikacje które wymagają Frameworka nie będą działać, ale wystarczy doinstalować. :)

 

 

Cóż próbowałem zainstalować framewora 2 ale pisze, że jest częścia windowsa i jest już zainstalowany.

A gdy próbuje odpalić terrarie, nadal wyskakuje błąd że trzeba zainstalować 4

Opublikowano

[list=1]
[*][b]Mój problem jest następujący[/b] :Po 5 minutach wyskakuje Blue Screen
[*][b]Wersja Terrarii[/b] : 1.1.2
[*][b]Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ?[/b] : Tak
[*][b]Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ?[/b] : Tak
[*][b]Jaki posiadasz system ?[/b] : Windows XP Service Pack 3
[*][b]Załączniki z błędem, problemem[/b] :
[*][b]Info dodatkowe[/b] : Przez te 5 minut na ekranie wyskakują czarne paski
[/list]

Opublikowano

  • Mój problem jest następujący : Jak włączam grę wyskakuje mi "Nie Wysyłaj"

Wersja Terrarii : 1.1.2

Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak

Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Nie

Jaki posiadasz system ? : WIN XP

Załączniki z błędem, problemem : --

Info dodatkowe : --

Opublikowano

 

  • Mój problem jest następujący : Jak włączam grę wyskakuje mi "Nie Wysyłaj"
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Nie
  • Jaki posiadasz system ? : WIN XP
  • Załączniki z błędem, problemem : --
  • Info dodatkowe : --

Zainstaluj XNA Framework, bez tego gra nie działa. Zalecam czytać podpięte tematy (FAQ).

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Przepraszam że odkopuję ale mam poważny problem!

 

 


  • Mój problem jest następujący : Serwer Terraria się crashuje!
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows 7 Ultimate
  • Załączniki z błędem, problemem : CLICK
  • Info dodatkowe : W czerwonej ramce jest crash, a w pomarańczowej jakiś dziwny coś :s
Opublikowano

 

Przepraszam że odkopuję ale mam poważny problem!

 

 

  • Mój problem jest następujący : Serwer Terraria się crashuje!
  • Wersja Terrarii : 1.1.2
  • Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? : Tak
  • Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? : Tak
  • Jaki posiadasz system ? : Windows 7 Ultimate
  • Załączniki z błędem, problemem : CLICK
  • Info dodatkowe : W czerwonej ramce jest crash, a w pomarańczowej jakiś dziwny coś :s

Załącz screena tego błędu.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Tak. TShock 4.0 ( 4.0.5 wiem że jest ale na 4.0 mam skonfigurowane pliki) i Terraria 1.1.2.

Opublikowano

Tak. TShock 4.0 ( 4.0.5 wiem że jest ale na 4.0 mam skonfigurowane pliki) i Terraria 1.1.2.

Serwer po tej informacji o crashu dalej funkcjonuje czy się nie ? Z tego co widzę to tylko informacja, a nie crash.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Funkcjonuje, ale na serwie jak coś się napisze to nic nie wyświetla, rozwali się klocek nic nie wylatuje, a konsola jest "zablokowana" na wpisywanie komend.

Opublikowano

Funkcjonuje, ale na serwie jak coś się napisze to nic nie wyświetla, rozwali się klocek nic nie wylatuje, a konsola jest "zablokowana" na wpisywanie komend.

Posiadasz jakieś pluginy wgrane ? Jak tak to jakie.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

BlockLogin

History

i TileEditing. Ale to crashowanie zaczęło się przed wgraniem pluginów.

Opublikowano

Mój problem jest następujący : Gdy schodzę do podziemii, tam gdzie jest tło brązowej ziemii z kamieniami gdy chodzę przewija się to tło, a gdy tło jest w ciemnościach, widzę je na zielono i widzę wszystkie jaskinie.
Wersja Terrarii :1.1.2
Czy masz zainstalowane .NET Framework 4.0 ? :Tak
Czy masz zainstalowane XNA Framework 4.0 ? :Tak
Jaki posiadasz system ? :Windows 7
Załączniki z błędem, problemem :brak

Opublikowano

Mogę dostać pkt. ostrzeżeń, ale już naprawiłem problem. W folderze Worlds zamiast world1.wld to było world1.crash .

 

Jednak nadal się crashuje ;_; POMOCY!

Opublikowano

Mogę dostać pkt. ostrzeżeń, ale już naprawiłem problem. W folderze Worlds zamiast world1.wld to było world1.crash .

 

Jednak nadal się crashuje ;_; POMOCY!

Podeślij zawartość pliku config.json.

xKaMaSx


exMod


Memory

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...