Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam podobny problem, lecz żeby mi działało muszę włączyć go z kilka razy.

Nigdy za pierwszym razem się nie włącza.

Pomogłem Daj Lajka.

Opublikowano

Opcja 1 slot Dt pozwala na ulepszanie itemów w wiezy demonów nieogarniczoną ilość razy na jedno wejście?Czy tylko raz?Może ktoś to dokładnie wyjaśnić?

Opublikowano

A więc tak gdy zainstalowałem na nowo metka, spatchowałem go, wkleiłem m2boba, zarejestrowałem się, wybrałem wszystko dobrze w opcjach ( serwer, channel, slot ) i włączam metka to odrazu wyskakuje jakiś log wielokrotnie instalowałem go na nowo i ciągle to samo.

Opublikowano

Otóż jeżeli ktoś miał taki problem jak ja , musi sciągnać Account_Center.exe i wpisać nowe haslo .

Rzeczywiscie wszystkim się chce czytać temat od początku i dochodzić do tego jaki miałes problem.Kto wie coś na temat opcji 1 slot DT?Dzięki temu można ulepszać itemy w wieży demonów nieograniczoną ilosć razy?

Opublikowano

moge ci na team viever zrobic.

 

moje gg 117598. pisz jutro

 

Czorcie bezczelny masz 20 postów i chcesz komuś przez team viewera robić ?! Wytłumacz mu to tutaj !

 

Napiszcie co zrobić gdy pisze Plese Wait.. a nie jak chodzi kurna:/!!

 

Spokojnie kolego, bez spiny. Reinstal metka + wgraj kamermod ( nie wiem czy mogę podać link, aczkolwiek wpisz w google "metin2 mod tk" i blokadę hackshielda by bypass

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

 

HACK SHIELD START SERVICE ERROR (error=200) Ten komunikat oznacza,że mogę się już pożegnać z kontem?

 

Nie. Jest to komunikat, że aplikacja HackShield wykryła błąd. Nie raz występowały mi błędy w koncie, a nie dostawałem bana. Nie masz 100% pewności, ale bana raczej nie dostaniesz.

POMOGŁEM? WYNAGRODŹ MI MÓJ ZAPAŁ DO POMOCY I DAJ PLUSA. DZIĘKUJĘ

Opublikowano

BYŁA PROŚBA O INNY HOSTING. Wrzuciłem na moje konto na nopremium. Waga taka sama jak link autora tematu.

 

http://www.nopremium.pl/direct/d7e1291d1c25903c8615c07ad4a8ed/c8085e42df2ba9d691dd6dbdffd8eb/M2Bob_1.0.2.rar

POMOGŁEM? WYNAGRODŹ MI MÓJ ZAPAŁ DO POMOCY I DAJ PLUSA. DZIĘKUJĘ

Opublikowano

Ja pierdole, z hostingami to żeś rozjebał system, czekam drugie 15 min, żeby pobrać ten jebany plik Register.. ;/

Opublikowano

Oby w nowej wersji działał poprawie ten bot na xp....

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

Up jeżeli nie chcesz bocić to nie boć ale daj bocić Innym wyraźnie było napisane ze nie mamy dodawać na inny hosting

 

 

 

Oby w nowej wersji działał poprawie ten bot na xp....

 

 

 

Na xp Już działa ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...