Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie ! nie wrzucajcie na iny upl bota bo zbanuja polakow i tyle z bota bedzie. Macie instrukcje i linki. troche pomęczcie sie z tym sciaganiem a pobocicie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram -

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeżeli wpisze ch inne niż zero rzeczywiście działa,ale działa jeżeli w numerze postaci też wpiszę inny numer niż 0 a własnie na tej pozycji mam chara.

 

Dodam,że odpalam na windowsie xp i wcześniej problem się nie pojawiał.Metin całkowicie spaczowany.Sprawdałem na metinie z zablokowanym HackShieldem i nie zablokowanym.Niestety bez skutku.

 

 

MrCwianiak zwracam honor.Twoja istrukcja okazala sie byc prawidlowa.Teraz jedyny problem ktory mnie meczy to to ze nie pojawia sie okienko z funkjami bota.Musze kilka ktortnie wylaczyc i wylaczyc program.Czasami okno pojawi sie za pierwszym razem czasami za piecddziesiatym.Ma ktos jakies sugestie na ten temat?

Opublikowano

pytanie do autora . Czy mozna jakos zrobic zeby ten m2bob nie zbieral smieci np odznaczyc jakies zbroje miecze itp?

 

xdddmtw.jpg

Opublikowano

Wybieraj.

 

Sciągasz ze strony sandmana grasz normalnie

wrzucam ci na inny hosting i masz blokowane ip i nie pograsz :>

 

co wolisz?

Opublikowano

Działa na XP,,,ściągnijcie nowego metina ,spatchujcie i odpalcie bota ,,mi działa ,,wystarczy postępować tak jak w filmiku jest,,,aha ja musiałem się zarejestrować ,,i oczywiście bez obejść i blokad hs ,

Opublikowano

MI log WYSKAKUJE MAM XP DODAM ZE ZAWSZE WSZYSTKIE MULTIBOTY FISHBOTY I WSYZSTKIE HACKI MI DZIALALY LADNE A TO GOWNO NIE DZIALA

Pomogłem ? Nie dawaj + ani minusa. Wejdź na www.pajacyk.pl i kliknij na brzuszek pajacyka !

Opublikowano

Witam, czy mógł by ktoś mi reupnąć linki na jakiś inny hosting.? Z tych nie moge ściągnąć nie wiem czemu... reup prosił bym przez pw żeby autor dużo nie tracił... Z góry dzięki.

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

http://desmond.imageshack.us/Himg442/scaled.php?server=442&filename=opuykjlh.png&res=medium

 

Nie pokazuje mi sie opcje do bocenia pomozcie .

Za duża sygnatura

Opublikowano

Ja tak samo jak koledzy wyżej... A w okienku tym ze strzałką i kluczem nie pokazuje danych postaci cały czas pisze że postać sie loguje...

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...