Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wam też nie działa już bot wyskakuje, że jest nowa wersja do ściągnięcia i przerzuca na stronę, z której nie da się ściągnąć nowej wersje ?

!! Jagiellonia Białystok !!

 

 

1741941887.png

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://sandmann016.net

1.Wchodzicie tutaj logujecie się

2.Po zalogowaniu klikacie na download i tam macie 2 dostępne hostingi. To oficjalna stronka jest.

3.Pobieracie botka

4.Jeśli nie jesteście zarejestrowani to odrazu bierzecie download i pobieracie plik registration.exe

5.Otwieracie pliczek rejestrujecie się

6.Powrót do pkt 1

 

@

++++++++++++++++++++

 

@

A jeszcze tak całkiem na marginesie, ktoś rozwiązał problem nie pokazywania się okna bota?

tj. ono się otwiera, spostrzegawcza osoba zobaczy mignięcie, ale jest ono widoczne przez setne sek i znika.

Przy czym metin dalej działa

Opublikowano

AAAA aktualizacja została dodana aby umieść j POLSKI dla ułatwienia ... a tak działa wszystko all : )

Opublikowano

Wiem że Slait i Sandam0016 nie chcą reuploadu ale weź mi ktoś reupnie na hotfile / speedy share bo mi kurde wyskakuje ze niby juz limit osiagniety-.- ehhhe .. ja nawet tej strony nie znam a co mowic o pobieraniu pozdroo !

 

 

Prosze o reupload pisać priv / temat

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

a ja mam taki problem wlaczylem M2Bob'a chcialem zrobic postac ale jej nie widzialem, mam 2 metki na kompie i na obydwoch tzn, Kamer modzie jak i na PL nie widze postaci do tworzenia oraz tych do wyboru co jest? ;f

 

 

DODAM, ze jak wlaczam strzalke to sie wlacza kilent o nazwie M2BOB_moja nazwa oraz METIN2 a potem najzwyczajniej sie wylacza :<

Opublikowano

Jakby co już nie potrzeba reuploadu zmieniłem IP na amerykańskie i pobrałem . Teraz idę pobrać moda US i idę bocić

 

@Powerade autor na 1 stronie podał link do registration.exe itp ;]

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

@wizak123 daje ci screena mojego folderu z metinem http://imageshack.us/f/201/lolzl.png/

 

Cóż mogę Ci powiedzieć... Z własnego doświadczenia wiem, że mogą wariować. Spróbuj wyłączyć wszystkie opcje w bocie jakie tylko możesz i wtedy sprawdzić. Czy one wariują tylko wtedy kiedy levelingują, czy od razu po włączeniu?, Widzę, że masz HS bypass, spróbuj 2 okno otworzyć ze zmienioną nazwą okna ( tam jest taka opcja ).

 

UWAGA RESZTA NIEDOBITKÓW !

 

Tutaj macie link do pobrania M2Bob v1.1

http://www.nopremium.pl/direct/5ff05b7c2a1c5c31ccaf30ae165e18/b3a77946209ce51fe3ad6a9ac8945e/M2Bob_1.1.rar

 

Jeżeli masz jakikolwiek inny problem, czyli bugujący się metek/bot zastosuj się do tego poradnika, inaczej nie będę Ci w stanie pomóc

 

1. Reinstall metka ( najlepiej usunąc pernamentnie metina i ściągnąc nowego z oficjalnej strony metin2 )

1.1 Spatchowanie metina ( musi się nam włączyć i abyśmy byli pewni zalogujmy się na świat )

1.2 Wyłączenie procesu metin2 ( wystarczy zrestartować komputer )

2 . Pobranie bota

http://www.nopremium...e/M2Bob_1.1.rar

( jeżeli plik wygaśnie proszę o wiadomość PW, oczywiście od razu wrzucam na nowo - chciałbym dodać, że wrzucając to Wam nie mam z tego żadnych korzyści, żadne punkty mi się nie ładują, ani nic - robię to z własnej, nieprzymuszonej woli.... )

2.1 Bota wrzucamy do folderu z metinem.

 

Voila!

 

DODATKOWO!

Jeżeli mamy włączonego antywirusa/firewall/zaporę windows itp spróbujcie je wyłączyć i sprawdzić czy bot będzie działał lepiej.

 

TRICK!

1. Jeżeli używamy M2Bob zostawmy możliwie jak najmniejszą liczbę aplikacji ( wyłączmy skype, gadu, przeglądarkę ). - opcjonalnie, aczkolwiek na prawdę, dużo pomaga.

POMOGŁEM? WYNAGRODŹ MI MÓJ ZAPAŁ DO POMOCY I DAJ PLUSA. DZIĘKUJĘ

Opublikowano

Wszytko elegancko działa.Posiadam windowsa xp nie mam żadnych problemów.Fajnie by było gdyby przy kolejnej akutalizacji dodali opcje zaznaczenia przedmiotów których nie chce żeby podnosił.Dręczy mnie tylko jedno.Co oznacza opcja 1 slot DT.Jeżeli ktoś wie to niech napisze.

Opublikowano

Wszytko elegancko działa.Posiadam windowsa xp nie mam żadnych problemów.Fajnie by było gdyby przy kolejnej akutalizacji dodali opcje zaznaczenia przedmiotów których nie chce żeby podnosił.Dręczy mnie tylko jedno.Co oznacza opcja 1 slot DT.Jeżeli ktoś wie to niech napisze.

 

Jak jesteś w DT to możesz ulepszyć item ( oczywiście tylko wtedy kiedy jest kowal ). Polecam zrobić sobie 5 kont 40 lvl i jednym iść do DT z ekipą, a reszta wejdzie na 1 piętro dopiero jak tamci na górę wejdą. Jeżeli opcja działa tylko wtedy jak jest kowal to musimy wiedzieć jaki kowal jest i czy w ogóle jest w danym momencie.

POMOGŁEM? WYNAGRODŹ MI MÓJ ZAPAŁ DO POMOCY I DAJ PLUSA. DZIĘKUJĘ

Opublikowano

***** znowu sie sknociło wszystko ... już nawet jeden bot nie działa poprawnie. Włączyłem tylko najpotrzebniejsze funkcje - pot, skil i atak a on nadal nie działa poprawnie. Znowu po 15 sec kamerka idzie w góre ( widok 2D ), postać biegnie w jedną stronę, a myszka klika w drugą ( jakby to było w AutoIT napisane ??!! )

Jakieś pomysły zeby to naprawić ?

Pomóż innym, nie bądź obojętny ! Jedno kliknięcie a tak wiele może.

1420669638.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...