Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] M2Bob by Slait & SandMann016 (ExpBot) po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okno z botem ta, niby nawet aktywne ale gaśnie po 1 sekundzie, a nie odpala sie ani metek ani nic ;/

 

Chodzi mi o to czy jak już klikniecie PLAY w bocie to wyskakuje wam okno z tymi all funkcjami ?

Bo mi loguje postać ale nie wyskakuje mi okno z modem ;/

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chodzi mi o to czy jak już klikniecie PLAY w bocie to wyskakuje wam okno z tymi all funkcjami ?

Bo mi loguje postać ale nie wyskakuje mi okno z modem ;/

 

Masz wersję 1.1.2, tylko plik exe do uruchamiania z 1.1.3?

Okno z heatem wyskakuje dopiero gdy postać będzie w grze, po chwili.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

A to może być przyczyna włączania przez Kamer Moda?

INTERESUJĘ SIĘ:

1. Tworzeniem, wgrywaniu i konfigurowaniu plików do Counter-Strike

2. Szukasz pomocy? Skontaktuj się ze mną poprzez:

Skype: marcin46421

Steam: marcin4642

Opublikowano

OK, mam osobnego, i teraz czy musze miec do niego obejscie czy moge normalnie z hack shieldem uruchamiac tego drugiego?

Tego do bota za blokuj hs, tego co grasz czysto nie.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

czemu nie dziala mi plik z rejstracja, nie ogarniam jak sie konto robi, jak scignalem ten plik to nie chce sie wlaczyc jakis blad wyskakuje :/ help

Opublikowano

Nie pomoge wam tu bo zadnego problemu nie mialem! .;-) Bocik ekstraligaaa :-*

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

@UP nikt nie ma na to wpływu ... będzie Cie logać bo to jest expBOT .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jak chce sie juz zalogowac w bocie do gry po wybraniu servera postaci itd. to wywala mi bląd w którym pisze tak:

"Bitte den bot neu starten um die konfiguration abzuschiebena" i dalej cos o zresetowaniu bota. I tak w kółko . Co zrobić??

Opublikowano

czemu nie dziala mi plik z rejstracja, nie ogarniam jak sie konto robi, jak scignalem ten plik to nie chce sie wlaczyc jakis blad wyskakuje :/ help

Może wyłącz anty wirusa może ci coś on blokuje i wtedy pobierz.

Rejestracja BOTA:

http://www.speedyshare.com/file/x25Up/Registration.exe
http://uploaded.to/file/v3qeg1s9
http://turbobit.net/rwbkiw4q3j93.html

Pomoże mi ktoś z problemem ?

 

Włączam wszystko jest okey, a w grze nie ma okienka z botem ??

 

Windows Xp, 32b

 

oto rozwiązanie twojego problemu:

http://www.youtube.com/watch?v=tIxiSPbLERg

di-HLXD.jpg

Opublikowano

ech wczoraj mi dzialalo wszystko dobrz dopiki nie nasciagalem jakis gowien i teraz mi sie nie pokazuje bot juz robilem wiele razy reinstala metka i wszystko robilem od nowa z botem i ciagle to samo nie pokazuje sie okienko bota mamcie jakis pomysl.?

Opublikowano

ech wczoraj mi dzialalo wszystko dobrz dopiki nie nasciagalem jakis gowien i teraz mi sie nie pokazuje bot juz robilem wiele razy reinstala metka i wszystko robilem od nowa z botem i ciagle to samo nie pokazuje sie okienko bota mamcie jakis pomysl.?

 

1. Pobierz wersje 1.1.2 oraz 1.1.3

2. Wypakuj wersję 1.1.2

3. Z wersji 1.1.3 do wersji 1.1.2 wrzuć plik exe do uruchamiania bota

4. Uruchom bota i boć

 

Video TuT

http://www.youtube.com/watch?v=tIxiSPbLERg&lc=ldgSBKLNHpwrqsD37IjYpSpAIBGlHXHAYs6MCJBeOSY&feature=inbox

di-HLXD.jpg

Opublikowano

A ja mam problem znów z Hackshieldem:/

Mam najnowszego zpatchowanego metka blokuje blokadą od miska i jest to sam bez blokady na czystym metku tez to samo wszystko sie wlacza jest opcje bota około 20s i pisze DETECT HACK :/

ZBIERAM

11949856271997454136tas.png

Opublikowano

Zakaz umieszczania linków downloadu, gdzie za pobieranie ma się korzyści.

Dodatkowo skopiowana część tutoriala innego usera, który nie wyraził na to zgody.

http://www.mpcforum.pl/topic/587719-tut-odblokowanie-mpcforumpl-po-uzyciu-m2bob/

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...