Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Acta Sopa i PIPA wasze opinie/co nam grozi?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tutaj protesty nic nie pomogą, tylko butla gazowa z zapalnikiem wpieprzona do sejmu z napisem STOP ACTA.

Oj sama bym taką rzuciła, szkoda mi tego forum i anime, które oglądam na pewnej stronie. Pewnie obie te rzeczy pozamykają, w imie jakihś śmiesznych praw autorskich "biednych" bogaczy.

 

Opublikowano

Tutaj protesty nic nie pomogą, tylko butla gazowa z zapalnikiem wpieprzona do sejmu z napisem STOP ACTA.

Oj sama bym taką rzuciła, szkoda mi tego forum i anime, które oglądam na pewnej stronie. Pewnie obie te rzeczy pozamykają, w imie jakihś śmiesznych praw autorskich "biednych" bogaczy.

Jeśli się postawimy i będziemy uparci to damy radę.

To polega na tym że jeśli uświadomimy im ilu nas jest i to że nam się to nie podoba to zrezugnują.

Uuu...

Nie spodziewaliście się że wrócę :D

Ale jednak jestem :)

Opublikowano

To jest ustawa, dzięki której można blokować strony z byle powodu. Twój dostawca internetowy będzie zmuszony do zbierania informacji i zapisywania ich o twoich ruchach w sieci. Jeżeli więc wrzuciłbyś pare plików z jakiegoś priva mógłbyś zostać ukarany grzywną, ba lub więzieniem.

 

Opublikowano

To działa na tej zasadzie:

Pobieranie/Uploadowanie pirackiego oprogramowania--->Blokada internetu---->Kara lub Więzienie

Uuu...

Nie spodziewaliście się że wrócę :D

Ale jednak jestem :)

Opublikowano

Ludzie rozgłoście to wyjdzźcie na ulice z wydrukowanymi kartkami NO ACTA i klejem/taśmą i przyklejajjcie Wkoncu będzie rozglos w telewizji a to duża reklama więc 1mln osób możę nawet dojśc na +++

 

A to nic nie szkodzi nie pozwólmy MEGAVIDEO było dla mnei jedyną opcją do oglądania zagranicznych serialii odcinek po odcinku nie o kosmicznych porach jak np family guy o 2:00 w nocy

 

 

NO TO ACTA Ludzie rozgłoście to nie ważne ilu osobom powiecie i jak, ważne by powiedzieć kazdy głos sie liczy!!!!

Opublikowano

Juz na forach sie zmawiaja na takie cos, na Youtube masa Let's Playerow dodalo filmy o NIE dla ACTA a oni maja po 100.000 widzow wiec najwieksza nadzija w ludziach ktorzy wyjda pod rzad z protestem.

Kolejnie jest nadzieja w Wikipedii ktora podobno protestuje ze zamknie serwery jezeli podpisza to gown*

Anonymouse zaatakowalo juz mnostwo stron internetowych bo sie wkurzyli za zamkniecie MegaUpload i szykuja sie na kolejne

I tez moze cos Palikto cos zdziala jak to rozglosi w telewizii (zobaczymy..)

Opublikowano

@nonymous ile was jest w Polsce? wiesz może chodzi mi o hackerów a nie ogół bo anonymous może być każdy kto walczy z globalizacją!

 

Jest nas coś koło 9-10 tysięcy nie za dużo ale no jak na razie starcza.

Ostatnia nasza akcja :

Ona jeszcze nie doszła do końca to jest film co do tej pory udało nam się zrobić.

Uuu...

Nie spodziewaliście się że wrócę :D

Ale jednak jestem :)

Opublikowano

Do roboty kurwa wysyłać emaile na konta wszystkich polityków !!!

Wszędzie gdzie się da rozsyłajcie wiadomości po stronach,forach,

Musimy coś zrobić bo kurwa takie siedzenie i gadanie że jesteśmy na NIE nic nie da. !!!

Uuu...

Nie spodziewaliście się że wrócę :D

Ale jednak jestem :)

Opublikowano

Acta, grupa cwaniaczków którzy chcą zyskać miliony na bólu i nieszczęściu innych. Może by tak zablokowali/zamkneli gości co wymyślili ten szajs.??

www.grandstreet.pl

560x95.png

Mapa serwera ma wbudowaną obsługę instalacji neonów pod pojazdy!

Opublikowano

Kultura tutaj niektórych mnie przeraża, temat był stworzony do poinformowania was w łagodny sposób co z czym się żrę, ale nie umiecie opanować swoich emocji, nie wiecie co robić to pojawiają się komentarze " **j w ***e ACTA". Jeśli nie umiecie się zachować to wyjdźcie na dwór do kolegów tak mówić.

Opublikowano

https://secure.avaaz...nter_b/?aLBbAcb

 

Kultura tutaj niektórych mnie przeraża, temat był stworzony do poinformowania was w łagodny sposób co z czym się żrę, ale nie umiecie opanować swoich emocji, nie wiecie co robić to pojawiają się komentarze " **j w ***e ACTA". Jeśli nie umiecie się zachować to wyjdźcie na dwór do kolegów tak mówić.

Przecież w temacie jasno jest opisane WASZE OPINIE CO NAM GROZI a ty z takim czymś wyskakujesz, najpierw przeczytaj a nie Wielki użytkownik i obraza użytkowników... POMYSL ZANIM COS NAPISZESZ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...