Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Acta Sopa i PIPA wasze opinie/co nam grozi?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Szkoda, że Anony zajmują się tylko SOPA - przydałoby się, żeby interesowali się też ACTA...

]

ACTA interesują się Polscy anoni.

Jest ich sporo mniej ale uwierz że też dużo potrafimy.

I spróbujemy zrobić co w naszej mocy.

Dzisiaj od godziny 21 zaczynamy akcję pt

#OpACTA

 

Co z tego wyjdzie zobaczymy w dniu jutrzejszym.

Uuu...

Nie spodziewaliście się że wrócę :D

Ale jednak jestem :)

Opublikowano

"19 stycznia 2012 grupa ta zaatakowała jednocześnie rządowe strony Stanów Zjednoczonych. Departamentu Sprawiedliwości USA, FBI, strony wytwórni Universal Music Group oraz organizacji RIAA i Motion Picture Association of America w odwecie za zablokowanie serwisu megaupload.com i aresztowanie jego właściciela[2]."

Jeśli oni doprowadzą tą ustawę w światło dzienne to anonymous taką sieke im zrobią ,że nie zazdroszcze.

Opublikowano

wiecie ze jak komoroswki podpisze ustawe jest juz pozamiatane metin itd cale forum padnie ci co glosowali na niego teraz moga jzu plakac i sie powiesic.

                       rsz_ish6nntkdak3pdvq7i3v.jpg

Opublikowano

"19 stycznia 2012 grupa ta zaatakowała jednocześnie rządowe strony Stanów Zjednoczonych. Departamentu Sprawiedliwości USA, FBI, strony wytwórni Universal Music Group oraz organizacji RIAA i Motion Picture Association of America w odwecie za zablokowanie serwisu megaupload.com i aresztowanie jego właściciela[2]."

Jeśli oni doprowadzą tą ustawę w światło dzienne to anonymous taką sieke im zrobią ,że nie zazdroszcze.

Przykro mi bardzo anoni z US nie wezmą się za zwalczanie tego w Polsce.

A nas w Polsce jest nas jakieś 50 razy mniej.

Więc też nie możemy za bardzo szczytować...

Uuu...

Nie spodziewaliście się że wrócę :D

Ale jednak jestem :)

Opublikowano

Jeżeli ktoś walczy i robi coś na dany temat to chce by jego praca była popierana i rozpowszechniana. Od razu mówię nie ja to wszystko zrobiłem lecz pomagam tej osobie która to zrobiła jeszcze raz dam + link na yt do tego.

 

 

 

Macie tam wzór podania i e-maile do posłów posłanek i Tuska. Wystarczy na końcu napisać swoje imię i nazwisko i wysłać do nich. Wiedz że może akurat twoje 1 podanie pomoże wygrać z ACTA!

 

Do premiera Donalda Tuska:

http://pokazywarka.pl/stopacta3/

 

Do Posłów:

http://pokazywarka.pl/stopacta/

 

Do Posłanek:

http://pokazywarka.pl/stopacta2/

http://www.youtube.c...h?v=Q3Q7PBeU6x4

U niego macie dużo więcej linków. Więc zainteresowani niech wchodzą.

Opublikowano

poprostu im wiecej tym lepiej. nwm czy po prostu nie umiecie angielskiego czy cos zwami innego nie tak ale ta strona jest przeciwko sopa (pisze obok). acta nie ma szans na wejscie w zycie , jezeli podpisza 26 to bedzie max do 28. czesc ludzi nie zdaje sobie sprawy ze zostana zamkniete serwisy muzyczne , filmowe , warezy , lets play'e , prywatne serwery gier itp. 1 slowym internem byl by po gowno :/

Opublikowano

Up ta informacja obiegła forum z 5 razy.

Ludzie bierzcie się za robotę piszcie emaile do władz rozsyłajcie wiadomości do ludzi po forach i portalach społecznościowych.

Uświadamiajcie im że to będzie potężny cios dla Polskiego internetu.

A jeśli chcecie pomóc to piszcie na email:

[email protected]

 

http://www.sejm.gov.pl/

Właśnie zostało zablokowane.

Uuu...

Nie spodziewaliście się że wrócę :D

Ale jednak jestem :)

Opublikowano

poprostu im wiecej tym lepiej. nwm czy po prostu nie umiecie angielskiego czy cos zwami innego nie tak ale ta strona jest przeciwko sopa (pisze obok). acta nie ma szans na wejscie w zycie , jezeli podpisza 26 to bedzie max do 28. czesc ludzi nie zdaje sobie sprawy ze zostana zamkniete serwisy muzyczne , filmowe , warezy , lets play'e , prywatne serwery gier itp. 1 slowym internem byl by po gowno :/

@UP

Popieram :) w 100% .

Nie będzie w tedy, niczego , nie będzie filmów , gier,video,poprostu internet pozostanie bez życia tak jak roślina bez Wody i słońca :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...