Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .mam problem z instalacją mysql . dokładnie nie chce mi utworzyć hasła i użytkownika root . Prosze o pilną pomoc. ok poradziłem sobie ;)

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[quote name=Kriso1995_xD' timestamp='1328029670' post='3878543]

A mógłby dać ktoś działającego clienta bo przetestowałem już 4 i nie mam siły dalej szukać i ściągać. Ciągle ten sam błąd.

Pobierz clienta z jakiegoś dedykowanego serwera, musi zadziałać.

Opublikowano

a ja powiem tak mam ciągle blad -connectconnection-refused

 

prawa nadane

pliki czyste 3 razy wgrywałem rożne

 

Jaka może być przyczyna?

 

 

Aha jak wpisze przy logowaniu byle jaki login i haslo to mi wyzuci nieprawidlowy login lub haslo

A jak swoje ktorej wgralem przez Navicat to "zostaniesz polaczony...... i tak z 10 minut

Opublikowano

Mam taki problem, że pisze mi cały czas zostaniesz połączony z serwerem, a pongi po stronie serwera i clienta są zmienione i takie same.

Opublikowano

Mam problem nie potrafię założyć hasła mysql

 

 

vps12099# /usr/local/bin/mysqladmin -u root password pykpykna102
/usr/local/bin/mysqladmin: connect to server at 'localhost' failed
error: 'Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)'
Check that mysqld is running and that the socket: '/tmp/mysql.sock' exists!

Opublikowano

Jak będzie Xyli to ci pomoże bo on będzie wiedział jak pozbyć się error koda. A próbowałeś instalować od nowa??

 

Mam taki problem, że pisze mi cały czas zostaniesz połączony z serwerem, a pongi po stronie serwera i clienta są zmienione i takie same.

 

 

Pomoże ktoś??

Opublikowano

Ale no czasem coś tam nie wychodzi jak widać. A ty normalnie możesz wejść na serwa?? Co mogę zrobić jak mam cały czas zostaniesz połączony z serwerem??

Opublikowano

Dziękuje, teraz mam taki problem kiedy pobieram pliki serwerowe to pisze:

fetch: www.speedyshare.com/file/mZ4Ft/download/ServerFiles2011.tar.gz: size of remote file is not known
ServerFiles2011.tar.gz								  35 kB   83 kBps

 

Co mam teraz zrobić?

Opublikowano

To mam tak zrobionego ponga po stronie clienta:

 

post-286919-0-31766200-1328129447_thumb.png

 

i po stronie serwa:

 

post-286919-0-68093500-1328129475_thumb.png

 

I niby są takie same, a nadal mam zostaniesz połączony z serwerem.

Opublikowano

Dziękuje, teraz mam taki problem kiedy pobieram pliki serwerowe to pisze:

fetch: www.speedyshare.com/file/mZ4Ft/download/ServerFiles2011.tar.gz: size of remote file is not known
ServerFiles2011.tar.gz								  35 kB   83 kBps

 

Co mam teraz zrobić?

 

mialem to samo;]

 

zobacz tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/527002-problem-pobieranie-plikow-serwerowych-prosto-na-vps/page__fromsearch__1 Xyli sam mi odpisal i spokojnie pobralo;]

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedź, lecz twoja odpowiedź nie podziałała i musiałem pliki sobie sam wgrać przez fillezille. Teraz mam taki problem. Jeszcze tego kroku nie rozpoczynałem. Ale już wiem że coś się zepsuje bo miałem Mega Tut jak zrobić serwer Metin2 Ale na FreeBSD 7.2/7.4

A mój problem polega na tym że jak wgram te liby(Biblioteki do odpalania serwer'a) to Tak jakby serwer się zepsół i nie potrafię tego naprawić. Co mam teraz zrobić?

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedź, lecz twoja odpowiedź nie podziałała i musiałem pliki sobie sam wgrać przez fillezille. Teraz mam taki problem. Jeszcze tego kroku nie rozpoczynałem. Ale już wiem że coś się zepsuje bo miałem Mega Tut jak zrobić serwer Metin2 Ale na FreeBSD 7.2/7.4

A mój problem polega na tym że jak wgram te liby(Biblioteki do odpalania serwer'a) to Tak jakby serwer się zepsół i nie potrafię tego naprawić. Co mam teraz zrobić?

 

Podmien je plikami z pierwszej strony one sa do wersji 8.2 nadaj jeszcze raz prawa i odpal serwer.

 

kod do praw

 

chmod 777 /usr/lib/

 

pomoże ktoś ?!

 

 

jak aktualizowałeś porty to wpisz

cd /usr/ports/databases/mysql55-server
make BUILD_OPTIMIZED=no BUILD_STATIC=no
make install clean

 

po kazdej linijce enter

 

 

Opublikowano

Powyższy problem został rozwiązany ale teraz mam bardziej takiego że tak powiem trudniejszego:

Real Server
Log Offlog_file_delete_old: stat: No such file or directory
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
Success PLAYER
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
Success ACCOUNT
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
Success COMMON
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
Success HOTBACKUP
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)
socket: Address already in use
./game: 1: Syntax error: "(" unexpected
./game99: 1: Syntax error: "(" unexpected
./game22: 1: Syntax error: "(" unexpected
./auth: 1: Syntax error: "(" unexpected

Co teraz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...