Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Dzięki za krok dodatkowy.

A jak poradzić sobie z tym błędem przy tworzeniu klienta?

 

Napisz mi na GG to pogadamy.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

mam pytanie czym sie dokladnie roznią pliki w scieżkach:

/lib

/usr/lib

czym się to rozni? pytam bo uzywam innych plików a zamiast sciezki do nich /usr/home mam zwykle /home

i wlasnie nie wiem czy liby są potrzebne do poprawnego dzialania sf albo czy jak dodam chmody w sciezce usr/lib to pliki pod sciazka /home takze beda smigaly?

Opublikowano

Pliki sprawują się świetnie. Żadnych problemów nie mam, dobrze ze znajdzie się ktoś taki kto ładnie wszystko wytłumaczy :D

 

A i jeszcze mam pytanie do Autora:

Zrobiłem sobie dla siebie ten poradnik w PDFie. Jeżeli się zgodzisz, to mogę wystawić być może ktoś będzie chciał poradnik w wersji PDF :)

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

a ciekawi mnie jedno moge sie zalogowac do gry z kompa na ktorym mam postawionego serwa ale z innego kompa juz nie moge ktos wie czemu ?

2961.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem czy starałem się pomóc walnij + nie bądz taki!!!

Opublikowano
a ciekawi mnie jedno moge sie zalogowac do gry z kompa na ktorym mam postawionego serwa ale z innego kompa juz nie moge ktos wie czemu ?

 

Zadałeś pytanie na które miałem pisać jutro następny krok . :D

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

@UP

 

Nie masz połączenia z internetem ;) (DHCP)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Witam, po zmienieniu ponga i wrzuceniu nowego pliku "game" mam następujący błąd:

 

cd396cc49702602fe4e9fb62bee4758dc1628c7386.png

Chodzi o te Permission denied. Co mam zrobić dodam, że wszędzie mam ustawione CHMODy na 777. Może w tym pliku game powinny być jakieś inne? Bo pliku nie podmieniałem tylko usunąłem stary i wrzuciłem nowy ustawiając CHMODy na 777

 

 

 

 

EDIT: Jakoś sobie poradziłem, ale teraz inny problem - mam błąd połączenia z serwerem (ip mam wpisane w serverinfo z .100, a pong taki jak w temacie. Aha zapomniałem dodać - serwer hamachi.

Opublikowano

co do pongu bo w tucie jest na innych plikach.

 

by zmienic pong trzeba wejsc do /usr/home/Polish_SF/share i plik game otworzyc notepadem

Opublikowano
co do pongu bo w tucie jest na innych plikach.

 

by zmienic pong trzeba wejsc do /usr/home/Polish_SF/share i plik game otworzyc notepadem

 

Ludzie Wy nauczcie się szukać. WSZYSTKIEGO NA GOTOWE NIE MOGĘ WAM DAĆ.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Bardzo przepraszam, ale przez to zamieszanie ze sprawą z ACTA zostało zamknięte kilka serwisów i w tym megaupload.Ja niestety odnowiłem jedynie te pliki, które znalazłem na kompie. O resztę prosiłbym, żebyście uploadowali sami tu. Dziękuje.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

nie no akurat teraz jak robiłem serwer... @UP jakbyś mógł zrób jeszcze raz baze i ją upnij bo teraz wszyscy zapychają dyski twarde jak najbardziej bo wszystko z hostingów wywalają i mega które było tak popularne padło przez ludzką głupote ...

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

jak wgrywam porty mam taki błąd czekałem2h i nic stoi w tym momencie

 

mam dla testów VPS w exone

 

AUTORA TEMATU PROSZE O REUPLOAD LINKÓW NA BYLE JAKI HOSTING

 

t55exs9wgn03n9f6796v.jpg

1ookicnnr63ubr0bhdv.png
Opublikowano

Prosiłbym o podanie hostingu na który mogę Wam udostępnić pliki. Każdy pozamykany ;o

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...