Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Help ME:P

wyskakuje mi Error Code 1 przy instalacji MySql a nie bede poraz kolejny od nowa robil pomoze ktoś

http://imageshack.us/photo/my-images/840/errorcode1.png/

hm pobierz sobie tą paczkę: https://rapidshare.com/files/22854116/distfiles.rar i wrzuć ją do pobranego porta czyli do ports.tar.gz i po kłopocie :D

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hm pobierz sobie tą paczkę: https://rapidshare.c...6/distfiles.rar i wrzuć ją do pobranego porta czyli do ports.tar.gz i po kłopocie :D

 

Jak on może cokolwiek do archiwum *.tar.gz wrzucić ? Oo. Lepiej porty pobierać po przez "portsnap fetch extract", jak już wam się nudzi, to do rozpakowanego folderu upnąć paczke .. i podmienić..

Opublikowano

Jak on może cokolwiek do archiwum *.tar.gz wrzucić ? Oo. Lepiej porty pobierać po przez "portsnap fetch extract", jak już wam się nudzi, to do rozpakowanego folderu upnąć paczke .. i podmienić..

 

Wszystko się da ;D trzeba tylko wykonać następujące kroki:

 

1. W swoim windowsie odszukać coś takiego jak "Opcje folderów" i potem dać zakładkę "Widok" następnie odznaczyć takie coś jak:

Ukryj rozszerzenia znanych typów plików
po tej operacji daj "Zastosuj" albo "Ok" jak kto woli xD

2.Potem wypakować pliki ports.tar.gz i po wypakowaniu włożyć folder distfiles.

3. Zapakować to do winrara.

4. NAJWAŻNIEJSZE ! Po zapakowaniu kliknąć prawym przyciskiem na ports.rar i kliknąć "Zmień nazwę" i zmieniamy na: ports.tar.gz i wyskoczy nam komunikat o tym czy na pewno chcesz zmienić typ pliku czy coś takiego i klikamy na TAK i gotowa paczka ports.tar.gz

5. Jakieś pytania, problemy z tym to pisać na PW a odpiszę na pewno i pomogę.

 

Co do 1 pkt to możecie użyć wyszukiwarki google gdzie się znajduje ten folder bo nie chce mi się dzisiaj tego pisać :P

Pozdrawiam i życzę miłej edycji xD

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

może tak bardziej szczegółowo gdzie ja znajdę to ports.tar.gz ?

wchodzisz przez filezilla do swojego ftp potem wchodzisz do ścieżki usr i na samym dole powinieneś mieć ports.tar.gz a jeśli nie masz tam to trzeba samemu pobrać niestety ;D czyli wchodzisz tutaj: ftp://ftp.freebsd.or...ts/ports.tar.gz i pobiera Ci się folder ports.tar.gz

 

Witam , po uruchomieniu serwera VPS wyskakuje to

 

socket_tcp_bind: tcp_socket: Can't assign requested address

 

 

Jak to naprawić? wie ktoś? bo nie mogę wejść na serwer...

 

 

 

z góry dzięki

;)

jak pomożesz dam Like ;p

hm powiedz mi czy takie coś jak tu: http://www.elitepvpe...tcp_socket.html u Cb to występuje ?;D

 

P.S. to błąd sieci ;x a bardziej chodzi tu o IP.. a połączysz się z FileZillą lub innym programem do edycji ftp ? WinSCP czy jakoś tak xD jeśli się połączysz to git :P to wystarczy odnaleźć plik socket zmienić na IP takie jakie powinno być i powinno śmigać ;D

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

tak tylko skąd mam wiedzieć jakie mam teraz hasło do ftp skoro nie zmieniałem jeszcze hasła bo to dopiero później jest wdł tut?

 

 

 

stoi na open root

Opublikowano

tak tylko skąd mam wiedzieć jakie mam teraz hasło do ftp skoro nie zmieniałem jeszcze hasła bo to dopiero później jest wdł tut?

 

 

 

stoi na open root

 

no ta xD no to hm pobierz sobie tamte porty i zrób tak jak opisałem w dalszych pkt ;)

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

EHh..... szkoda że ten freebsd 2 GB ma nie chce mi się tyle czekać:P

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

A u mnie na moim serwerze hamachi nie mogą się zalogować moi koledzy. Wie ktoś co mogę zrobić??

Czy to może być problem coś z plikami??

Zna ktoś odpowiedź na taki problem?? Czy ktoś wgl na hamachi stawia również serwer??

Opublikowano

A ja mam następujący problem

Przy uruchamianiu lunchera z podmienianiem tych plikow itd..

mam taki LOG -.-

 

13850720033024815309.png

coś muszę inaczej zrobić ?

 

wersja metina ( Metin2_PL_20100528 )

Opublikowano

@up Kamil2321 tak to jest to co pokazałeś w linku . Spoko zrobię tak jak piszesz tylko muszę od nowa zaczynać bo VPS dostał zawiechy i nie mogę się zalogować ...

 

 

@edit mały :

 

Znalazło mi foldery Socket xD tylko w którym? :P

Spoko jak wrócę dziś z roboty to powiem Ci które edytować i zmienić IP ręcznie bo czasem maszynka nie zmienia all IP ;D

 

 

[quote name=Kriso1995_xD' timestamp='1328886363' post='3946041]

A u mnie na moim serwerze hamachi nie mogą się zalogować moi koledzy. Wie ktoś co mogę zrobić??

Czy to może być problem coś z plikami??

Zna ktoś odpowiedź na taki problem?? Czy ktoś wgl na hamachi stawia również serwer??

Ty stary pobierz sobie hamachi 2.0.3.115 i powinno śmigać, bo masz problem z hamachi, ta ja stawiam serwer hamachi xD i wgl połączyłeś się z navicatem ?xD

 

 

A ja mam następujący problem

Przy uruchamianiu lunchera z podmienianiem tych plikow itd..

mam taki LOG -.-

 

13850720033024815309.png

coś muszę inaczej zrobić ?

 

wersja metina ( Metin2_PL_20100528 )

To tylko złe servinfo w rootach, jeśli chcesz to podeślij mi Twoje rooty a edytuję Ci jak nie umiesz bo wiem jak to jest ;D

 

 

Pobierz innego Clienta po szukaj tutaj ;) Client wyłącznie z 2010 . Następnie edytuj serverinfo w root i graj ;)

http://www.mpcforum.pl/topic/297606-tut-spis-clientow/

No tak może zmienić ale nie musi xD i tak czy owak trzeba edytować rooty ;D

 

Póki ja jestem to mogę wam co nieco pomóc w stawianiu serwa, bo potem już stąd zniknę z tego tematu i tylko PW pozostaje xD a będę starać się pomóc każdemu ;x

 

Ma ktoś diffa na to game na statusy 125 i max lvl 250?

tak i nie xD ja chyba posiadam ale dzisiaj o 23 powiem Ci czy znajdę bo chyba miałem.. teraz muszę iść do pracy ;D

Miłego dnia życzę.;D

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Wyskakuje mi taki błąd:

 

Real Server

Log Offlog_file_delete_old: stat: No such file or directory

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success PLAYER

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success ACCOUNT

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success COMMON

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success HOTBACKUP

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

./game: 1: Syntax error: "(" unexpected

./game99: 1: Syntax error: "(" unexpected

./game22: 1: Syntax error: "(" unexpected

./auth: 1: Syntax error: "(" unexpected

 

Prosz o pomoc nie mam żadnych zbędnych "(" w tych plikach...

 

mógłby ktos ew. podesłać te pliki bez błędów?

Opublikowano

Wyskakuje mi taki błąd:

 

Real Server

Log Offlog_file_delete_old: stat: No such file or directory

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success PLAYER

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success ACCOUNT

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success COMMON

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success HOTBACKUP

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

./game: 1: Syntax error: "(" unexpected

./game99: 1: Syntax error: "(" unexpected

./game22: 1: Syntax error: "(" unexpected

./auth: 1: Syntax error: "(" unexpected

 

Prosz o pomoc nie mam żadnych zbędnych "(" w tych plikach...

 

mógłby ktos ew. podesłać te pliki bez błędów?

Brak plików game1, game99, game22, auth ;)

Najlepiej wypakuj pliki serwerowe jeszcze raz tam gdzie powinny być i potem odpalisz serwa ;)

Ktoś prosił o diffy:

http://www.mpcforum.pl/topic/435013-tutspis-difow/

http://www.mpcforum.pl/topic/357881-indexwszystkie-dify/

Takie coś znalazłem xD

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Przepraszam, ale prosiłem o pomoc finansową z hostingiem.

 

Nikt nie pomógł = pliczków ni ma.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Poprawiłem specjalnie dla was linki. Wszystkie pliki znajdziecie w katalogu 001:

http://www.xyli4.exone-web.pl/download/001/

 

Nie musicie mi dziękować. ;d

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...