Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No jak strona nie działa, jak działa.

http://www.xyli4.exone-web.pl/download/001/ServerFiles2011.tar.gz

http://www.xyli4.exone-web.pl/download/001/mysql.tar.gz

[code]http://www.xyli4.exone-web.pl/download/001/liby.tar.gz

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

i działała -.- tylko jak się nie umie kliknąć w nazwę ServerFiles2011.tar.gz (111 MB) to już wasz problem ;) i najlepiej powiedzieć nie działa xD

Xyli dzia za reupload że tak ujmę ^^

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

[quote name=Kriso1995_xD' timestamp='1330787700' post='4102467]

A jeśli mam error code przy instalacji mysql to ci z tego wyniknie. Jakieś dalsze błędy?? I jak to naprawić??

 

portsnap fetch update

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam taki blad ze gdy wpisuje komende portsnap fetch extract to mi pisze takie cos ``Looking up portsnap.FreeBSD.org mirrors... none found.

Fetching public key from portsnap.FreeBSD.org... failed.

No mirrors remaining, givingup.`` Czemu nie dziala jak to zrobic , naprawic ?

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

@Up

Prawdopodobnie źle skonfigurowałeś interfejs sieciowy. (NAT itd.)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Ustaw na NAT, Hamachi ustawiasz dopiero podczas instalacji plików serwerowych, kolego. ;)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Nastepne cos :O

jestem przy koncu instalowania mysql i gdy wpisuje komende

/usr/local/bin/mysqladmin -u root password moje-haslo

pisze mi takie cos ``/usr/local/bin/mysqladmin: connect to server at `localhost` failed

error `Access denied for user `root`@`localhost` (using password: NO)``

O co biega?

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

A ja mam problem z instalacją mysql. Wyskakuje mi error code nawet po użyciu komendy: " portsnap fetch update ". Co mam zrobić??

Opublikowano

Nastepne cos :O

jestem przy koncu instalowania mysql i gdy wpisuje komende

/usr/local/bin/mysqladmin -u root password moje-haslo

pisze mi takie cos ``/usr/local/bin/mysqladmin: connect to server at `localhost` failed

error `Access denied for user `root`@`localhost` (using password: NO)``

O co biega?

A zrobiłeś użytkownika root ? potem wpisałeś hasło itd ? potem zrób dostęp do mysql ;)

 

[quote name=Kriso1995_xD' timestamp='1331541049' post='4155521]

A ja mam problem z instalacją mysql. Wyskakuje mi error code nawet po użyciu komendy: " portsnap fetch update ". Co mam zrobić??

em bo nie masz dostępu do internetu powiedz mi jak masz ustawione w sysinstall i powiedz mi czy masz ustawione w maszynie na NAT ?

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Mam zostawione domyślne. Robię tak jak jest w poradniku. W maszynie jest ma NAT a sysinstall jest tylko nazwa serwera.localhost i nic więcej nie zmieniałem.

Opublikowano

[quote name=Kriso1995_xD' timestamp='1331660886' post='4164929]

Mam zostawione domyślne. Robię tak jak jest w poradniku. W maszynie jest ma NAT a sysinstall jest tylko nazwa serwera.localhost i nic więcej nie zmieniałem.

Okej to w IP Getway napisz swoje IP z normalną końcówką :P najlepiej wejdź na właściwości połączenia internetowego i kliknij szczegóły i pisze Ci: "Brama domyślna IPv4 to wpisz w Gateway (nie pamiętam jak się to pisze xD ) potem na dole pisze Ci IP to napisz IP z Adresu IP :P Wszystko tak napisane masz w właściwościach internetu i szczegółach czy jakoś tak nie wiem jakiego windowsa masz więc nie wiem jak tłumaczyć mam ;x potem wyjdź z sysinstall i daj komendę: " /etc/rc.d/netif restart " i potem możesz pobrać porty :P

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...