Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na speedyshare nie mam konta premium, więc zaraz pojawią się pliki na multiupload.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ziomus daj na multiupload

 

www.wupload.com

http://hostuje.net

http://sendfile.pl/

http://www.plikos.pl/

http://www.uploader.pl/

http://www.sendspace.pl/

http://www.wrzuc.to/

1ookicnnr63ubr0bhdv.png
Opublikowano

@UP

Prawdopodobnie podczas konfiguracji sieci nie zaznaczyłeś DHCP .

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Poradnik został lekko zmodernizowany:

- Lekko zmieniony układ tekstu.

- Większość plików została dodana do załącznika i odśnieżona.

 

Po ACTA reuploaduję więcej jak będe mógł .

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Chciałbym się zapytać jak jest z plikami dokładnie chodzi mi o to, że chciałbym dodać gotowce i są tam pliki germany, a w tych plikach jest polish_SF i jak to podmienić żeby nic nie zepsuć? :D

 

Jak narazie Xyli jest OK! Masz u mnie pione i dużo lajków!

Patrz na spoiler. :D

 

 

beztytuugxc.png

 

Opublikowano

W Configach pozmieniaj polish na germany i w MySQL w tabelce locale znajdującej się w common zmień polish na germany.

 

 

Dzięki za spoilera ;D ; *

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

W Configach pozmieniaj polish na germany i w MySQL w tabelce locale znajdującej się w common zmień polish na germany.

 

 

Dzięki za spoilera ;D ; *

 

W tych configach co są w TuT, tak?

 

@Edit: Mam tylko problem z tym panelem. Po wpisaniu ./szef.sh pojawia się:

 

./szef.sh: Command not found.

 

Tak samo mam z tym ./szef2.sh ten BugFix co dał sherer też nie działa. ;/

Opublikowano

@Up.

 

# sh szef2.sh
# sh szef.sh

 

Tak w tych Configach co opisałem w poradniku.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

@Up

 

# cd /usr/home/Polish_SF
# sh szef.sh

 

...

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

witam pobrałem FreeBSD i przy wypakowywaniu mam błąd danych crc , co mam teraz począć ? nie chce od nowa pobierać 1,92 GB (bajtów: 2 066 424 512)...

 

ps" a ma ktoś może link do FreeBSD 8.2 i386 tylko aby limitów na pobieranie nie było?..."

Opublikowano

@Up. masz na torrencie

 

http://torrents.freebsd.org:8080/

 

inne opcje bez limitu

http://ftp.freebsd.org/pub/FreeBSD/releases/i386/ISO-IMAGES/8.2/

ftp://ftp.freebsd.org/pub/FreeBSD/releases/i386/ISO-IMAGES/8.2/

1ookicnnr63ubr0bhdv.png
Opublikowano

dziękówka :D no teraz to pobiera już nie 24h a 40min :D

pobieram "FreeBSD-8.2-RELEASE-i386-dvd1" z torentów

chyba wszystkie pliki ? łączni9e ma zajmować 2,12gb

 

ps"

5. Wybór nośnika instalacyjnego.

Klikamy w przechwytywanievj.jpg i odnajdujemy rozpakowany plik FreeBSD-8.2-RELEASE-i386-dvd1.iso. Klikamy "Dalej".

"

 

a co jeśli po wypakowaniu tego pliku nie mam ;/ ?

Opublikowano

@Up.

 

Po wypakowaniu musisz mieć jakieś iso :)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Jak pobrałeś to archiwum ze spakowanym obrazem dysku FreeBSD to musisz mieć xD

 

Napisz na GG to Ci pomogę.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

no i stało się pier*****łem byka jak c**j

 

3. Options for MySQL-Server 5.5.17

Zaznaczamy obydwie opcje, a później strzałka w prawo, w lewo i ENTER.

 

nie udało mi się zaznaczyć tej opcji niżej (nie wiem jak to miałęm zrobić )

tzn próbując ją zaznaczyć dałem ok i zaczeła się instalacja tylko z zaznaczonym górnym

co teraz mam zrobić czy to był bardzo poważny błąd ?

można to naprawić ?

Opublikowano

@UP: Stary ale tego się przez VirtualBoxa nie pobiera. xD Tylko wchodzi w ten link:

www.speedyshare.com/file/mZ4Ft/download/ServerFiles2011.tar.gz

- Pliki serwerowe.

http://www.wupload.com/file/2652577442

- tabelki do MySQL

http://www.speedyshare.com/files/29696576/liby.zip

- Liby

i postępujesz według poradnika: czyli wrzucasz pliki do FTP i następnie rozpakowywujesz komendą:

# tar zxvf ServerFiles2011.tar.gz

i robisz to co dalej jest w poradnikiu. :D

 

@P.S: Te pliki co dałem linki to all przez FileZille/WinSCP nie przez konsole, przez konsole tylko rozpakowywujesz pliki i nadajesz chmody.

Opublikowano

Witam

 

Mam Problem gdyż nie mogę zainstalować plików serwerowych jak wpisuje w konsoli komende /cd/usr nic mi sie nie wyświetla

4dbvq4sjw2v5m1rh3o.jpg

 

A jak wbijam do ftp to nie ma tam żadnych folderów

 

ezla4hhug1i5tvq9xzr4.jpg

Tak dla wiadomości

Mam VPS na exone dla testów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...