Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: wolf001

Ile masz lat?: 16

Staż gry: prawie 2 lata

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Niechce grać z neo kidami którzy nie umieją grac w minecrafta,tylko chciałbym grać z pożądnymi ludźmi ci co znają się nieco na tej grze

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Najlepiej jak zdołam ;]

 

Nick w grze: daw14

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 1.1roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): szukam ogarniętych privów na wysokim poziomie i myślę że to może być właśnie ten-bez żadnych neo kidów.Zacheca mnie rowniez duza ilosc slotow na serverze gdyz bedzie z kim handlowac ;]

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli będzie trzeba ;}

sygnaturka6kh.jpg
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Wujek_rzepak

Ile masz lat?: 15

Staż gry: od 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): ostanowiłem niedawno wrócić do minecrafta po dłuższej przerwie. Nie lubię kopać sam, gdyż szybko sie to nudzi. Lubię popisywać się tym, jak buduję przed innymi :P

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście, że tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Oczywiście, że tak.

 

Nick w grze: Ciocia_Rzodkiew

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 1.5

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bardzo lubię grać multiplayer, bo samemu jest bardzo nudno. Lubię rozmawiać z ludźmi i przy okazji się bawić. Jeśli chodzi o zabawę, to najlepsze są servery RPG/Survival. Od jakiegoś czasu szukam dobrego i po reklamie widzę, że ten się nadaje :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak

Opublikowano

Nick w grze: saviola136

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 6 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ lubię serwy z dużą ilością graczy. Lubię miła atmosferę a przez whiteliste nie bedzie neokidów. Szukam serwera który jest ogarnięty i ten za niego uważam :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak

Opublikowano

Nick w grze: TermoS

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 1,5 roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Byłem na kilku serwerach rpg jednak te sewery nie było zbyt rozbudowane i nie miały zbyt dużo graczy. Myślę że sewer będzie mi odpowiadał z powodu dobrych adminów i ogarniętych graczy. Podoba mi się wasza kompcepcja na sieć oraz rozbudowanie jej. Myśle, że moje podanie zostanie docenione i będę mógł zagrać na serwerze. ;)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak, zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: oczywiście :)

Opublikowano

Nick w grze: ChAmErA

Ile masz lat?: 16

Staż gry: Od 1.2 alfa

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ja się wyrażę w 2-óch zdaniach. Po 1 to Szukam serwera z miło i ogarniętą administracją. Po 2 to z tego co piszą gracze jest cool wiec Chcę to sprawdzić

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak Regulamin to świetość

Zareklamujesz nasz serwer?: W jakiś sposób tak koledzy już wiedza jeszcze znajomi i bedzie Nice

76561198039871622.png
Opublikowano

Nick w grze: chemioterapia

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 15 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chciałbym zagrać na waszym serwerze ExtremeCraft gdyż lubię tworzyć własne gildie i bić inne gildie. Są. 3 zdania.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: ta ta

Zareklamujesz nasz serwer?: mam nadzieję że nie będę musiał

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png
Opublikowano

Nick w grze: JMencol

Ile masz lat?: w lutym 17

Staż gry: troche ponad rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Serwer zapowiada się całkiem ciekawie. Inne serwery są jakieś cienkie. Mam ochote zagrać z fajnymi ludźmi

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: pewnie

Zareklamujesz nasz serwer?: może być w opisie gg

Opublikowano

Qrneo, Wujek, Ciocia, saviola, Termos, Chamera przyjęci i witamy na serwerze.

 

Chemioterapia z takim słownictwem pomimo poprawnego podania nie dodam cię.

 

Reszta nie dodanych proszona o poprawienie podania według wzoru pytania na zielono odpowiedzi na biało.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: rychuPL

 

Ile masz lat?: 13

 

Staż gry: od przed ostatniej alphy

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Ponieważ ja i koleżanka lubimy grać na serwerach z frakcjami.Lubie serwery rpg i gram na nich.Grałem na wielu serwerach rpg ale na żadnym nie było pluginu factions więc tutaj znalazłem serwer rpg z pluginem factions !

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

 

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak będe grał z moją koleżanką fienią

graphic.png

Opublikowano

Temat:[Whitelist] Kaxper21

 

Nick w grze:

Kaxper21

Ile masz lat?:

15 lat

Staż gry:

1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Serwer zapowiada się dosć ciekawie ;)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Zgadzam się

 

Zareklamujesz nasz serwer ? ; postaram się :)

Opublikowano

Kaxper dodany witamy.

 

 

Dla pozostałych wzór podania

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: Zummer

Ile masz lat?: 16

Staż gry: 8 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam serwa z ogarniętą administracją. Inni piszą że serwer jest cool. Chce to sprawdzić.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: W miarę możliwości będę się starał

Opublikowano

Nick w grze: Haunter

ile masz lat?: 14

Staż gry: gram 2 lata uczciwie

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Tutaj Ponieważ nie podnie po miesiącu.Ponieważ miła oraz ogarnięta administracji. Ponieważ zapowiada się ciekawie

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak naturalnie

Zareklamujesz nasz serwer?:]to się okaże jeżeli super to tak

Opublikowano

Nick w grze: HoseArkadio

Ile masz lat?: 17

Staż gry: od samego początku powstania MC :) nie jestem w stanie określić co do miesiąca ale długo

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Hmm dlaczego wy? Unikalny serwer Bardzo Prezentacja mi się podoba,a bardziej te 500slotów :) które dadzą naprawdę ciekawą rozgrywkę.

Team Speak3 to też jest dobra sprawa na serwerach Minecraft więc z tego powodu też jestem bardziej przekonany aby grac na serwerze . 3 zdanie bedzie jak wejde na serwer:)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Wszystko zależy czy będzie dobry ale miejmy nadzieje ze jest więc .TAK

26495931301941812087.png

 

Chcesz grać w miłym,pomocnym Towarzystwie ??:)

Bez Noobstwa i innych dziwnych ludzi :)?

Nie czekaj!!

|

|

|

Wejdź na TS3 --- ts40.net-speak.pl:3360 ---

i kanał 17 a na pewno milej spędzisz czas grając na serwerze ;)

 

GILDIA: http://athlonteam.my-forum.pl/

Opublikowano

Nick w grze: Kamilosis

Ile masz lat?: 13.

Staż gry: od 1.7.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Nudze się grom na SP.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzamy się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak bendzie fajny to tak.

Opublikowano

Nick w grze: chemioterapia

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 15 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chciałbym zagrać na waszym serwerze ExtremeCraft gdyż lubię tworzyć własne gildie i bić inne gildie. Są. 3 zdania.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: ta ta

Zareklamujesz nasz serwer?: mam nadzieję że nie będę musiał

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png
Opublikowano

Nick w grze:

TheSpoxer1

 

Ile masz lat?:

12 [ Ogar ]

 

 

 

Staż gry:

Od Początku Bety .

 

 

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Ponieważ lubię serwery z frakcjami. Myślę , że są tam ogarnięci admini . I chcę poznać nowych ludzi .

 

 

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście , tak .

 

 

 

Zareklamujesz nasz serwer?:

Postaram się .

 

Dodatkowe informacje :

 

Mikrofon - Posiadam

 

Teamspeak - Posiadam

 

Skype - Posiadam

2402078843.png

I Love This!

<3

Opublikowano

Nick w grze: BadMisi

Ile masz lat?: 13

Staż gry: Około Roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Chciałbym zagrać,bo chcę wpisać wasz serwer do listy serwerów.Nudą lekko wieje.Znam się na RPG'ach

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Yeah!

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak,jeśli będzie potrzeba

[50 POSTÓW] Jezus przyjdzie w glanach,bo początki są ciężkie

[100 POSTÓW] Yes Yes Yes

[150 POSTÓW] Hell Yeah

[200 POSTÓW] Satan is with us :)

Opublikowano

[color=green]Nick w grze: [/color] Gonzo

[color=green]Ile masz lat?: [/color] 17

[color=green]Staż gry: [/color] Minecraft od wersji 1.5.3

[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color] Chcę tutaj grać ponieważ serwer ma dużą ilość slotów, i myślę, że mogę się tam rozwinąć. Lubię serwery z dużą ilością graczy, i czekam na przyjęcie do tej właśnie WH. Już nie mogę się doczekać :D. Proszę o dodanie.

[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] Oczywiście

[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color] Tak, na 4 forach ^^.

Opublikowano

Nick w grze:Assassin

Ile masz lat?:13

Staż gry:1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Ogarnięty team.Spoko serwer.Duuuuuużo slotów

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Tak

Zareklamujesz nasz serwer?:Postaram się :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...