Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wklejam dla przypomnienia

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziś o 19 odbędzie się 3 etapowy Event jedna z konkurenci będzie parkour nad lawą reszty nie będę ujawniał (zobaczycie sami) Zapisy są przyjmowane dziś do 18.30 potem zamykam listę wszystkie zgłoszenia proszę zapisywać do mnie w grze. (do Glinczer'a)

 

Nagrody

1 miejsce 80K + 8 diamentowych bloczków

2 miejsce 50k + 5 diamentowych bloczków

3 miejsce 30k + 3 diamentowe bloczki

Opublikowano

Nick w grze: JestemJakub

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 5 miechów

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chciałbym wreszcie znaleźć jakiś sensowny serwer,Lubię serwery z Frakcjami,Myślę że ten serwer mi się spodoba..

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Niewiem

Opublikowano

Nick w grze: shadow19pl

Ile masz lat?: 15

Staż gry: od marca br.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chcę pograć i tyle...

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak będzie ok to tak

Opublikowano

Nick w grze: Danielniem

Ile masz lat?: 16

Staż gry: hmm... dokładnie nie wiem, ale gram od czasów przejścia MC z Afly na betę, wtedy jak jeszcze klocki nie były podpisane :P

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Powód jest prosty, brakuje fajnego, ogarniętego i dużego serwera Survival + RPG.

Co jeszcze? chciałbym zagrać z innymi ludźmi, pomagać im, a nie tylko tak jak w singlu... jesteś sam, pełno mobów. Jeszcze 1 zdanie muszę napisać.. więc, lubię serwery Survival + RPG :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Hmm.. nie ma go na forum, ale pewnie tak, nie chciałbym zaprzepaścić szansy gry na takim serwerze :)

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się na wszelkie możliwe sposoby, oczywiście jak spodoba mi się, to czemu nie? przecież im nas więcej tym lepsza zabawa :)

­Keelah se'lai

Opublikowano

Nick w grze: matiw11

Ile masz lat?: 13

Staż gry: od 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Zapowiada się fajny serwer.Mam nadzieje że będzie fajnie się grać.Lubie grać w minecraft na serverach

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Nom

Zareklamujesz nasz serwer?: gdy trafi się okazja do dobrej reklamy

Opublikowano

Nick w grze: WDJI

Ile masz lat?:14

Staż gry: 2lata

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ ten serwer mi się bardzo spodobał.Jeszcze dlatego,że lubię takie serwery ; ).

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:TAK

Zareklamujesz nasz serwer?: Uda się ; )

50519179647393962656.png

|Sygnatura By TopStar|

 

Opublikowano

WDJI dodany witam w grze

 

spider nie potrafisz założyć nowego tematu?

 

sorki Daniel nie zauwazylem cie :) już jesteś dodany

 

mativ popraw kolory

 

 

a dodam jeszcze wzór podania :)

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: Onze

Ile masz lat?: 14 w lutym 15

Staż gry: ok. rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ bardzo chciałbym spróbować czegoś nowego.Myślę, że to serwer godny uwagi, to tyle ;] nie mam weny ^^

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Jasne :)!

Zareklamujesz nasz serwer?: Może zrobię gameplay ;]?

Opublikowano

Nick w grze:

stillshady96

Ile masz lat?:

16

Staż gry:

indev

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

po prostu , szukam serwera na codzień

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jeżeli naprawdę mi się spodoba i najdzie mnie chęć rozsławiania go na innych forach

Opublikowano

Narucio i stilshady do poprawy. Kolorky się nie zgadzają

 

 

Ludzie wystarczy skopiować i podmienić tekst "tutaj coś piszesz" na swój własny

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: LiseekPL

Ile masz lat?: 15

Staż gry: w minecrafta gram ponad rok =D

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Lubię serwery surv. Frakcje też niezły pomysł, gratuluję :D. Być może bd fajnie się grało.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: TAK

Opublikowano

Nick w grze:

matiw11

 

Ile masz lat?:

13

 

Staż gry: od

1.3

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:

Zapowiada się fajny serwer.Mam nadzieje że będzie fajnie się grać.Lubie grać w minecraft na serverach

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Nom

 

Zareklamujesz nasz serwer?:

gdy trafi się okazja do dobrej reklamy

Opublikowano

[color=green]Nick w grze: [/color]filip9182

[color=green]Ile masz lat?: [/color] 13

[color=green]Staż gry: [/color] 3-4 miesiace

[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color] Fajny serwer .Szukam jakiegos 1.8.1

[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] Oczywiście :)

[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color] Jak będe mogl

 

 

 

Prosze o szybkie dodanie

Opublikowano

Nick w grze:arkadi0

Ile masz lat?:12

Straż gry:4 lat

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Chciałbym grać na tym serwerze ,ponieważ ma dużo slotów podobno stoi na jednej z lepszych maszyn.Szukam dobrego serwera

na którym jest ogarnięta Administracja:Właściciel ,Adminowie,Moderatorzy.No i dlatego , że wydaje się serwer być fajny .

Zgadzasz się postanowieniami regulaminów?:Oczywiscie ze tak

Zareklamujesz nasz serwer:Jak bedzie serwer fajny ciekawy.... to postaram się zareklamowac

 

Prosze o dodanie mnie do whitelisty

mam clienta 1.8.1

 

Podaj ip

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...