Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: Walitorax

Ile masz lat?: 13

Staż gry: od Alpha 1.2.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ szukam dobrego serwera z dużą ilością graczy, ogarniętą administracją i dobrze dobranymi pluginami.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: nie

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Zawisza

Ile masz lat?: 15

Staż gry: od alphy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam dobrego serwa, który mi starczy na więcej niż tydzień. Chcę grać z wieloma osobami. Lubie grać w minecrafta.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak.

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak uznam, że jest dobry to szepnę o nim dobre słowo :)

Opublikowano

Nick w grze : Mazicz

Ile masz lat ? 18

Staż gry : Od wersji 1.7

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwie - Ponieważ jest dużo slotów , podejrzewam że na tak dużo slotowym serwie nie bedzie lagów i będzie można pograć w miłej atmosferze

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów? tak

Zareklamujesz nasz serwer? Jeżeli żeczywiście będzie tak fajny jak mi się wydaje to oczywiście z przyjemnością

Opublikowano

Nick w grze: Siwek

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 7-8 miesiecy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Fajnie. Sie. Zapowiada

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: tak

Opublikowano

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

 

 

To jest wzór wystarczy skopiować :) i tam gdzie pisze "tu coś piszesz ' wystarczy cos napisać

Opublikowano

[color=green]Nick w grze: Bumcio [/color]

[color=green]Ile masz lat?: 15 [/color]

[color=green]Staż gry: 1,5 roku ? [/color]

[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Dlaczego nie :P ?.Lubię graćna frakcjach i myślę że będzie miło mi się z wami grało :).Nara :D. [/color]

[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Yes , sir [/color]

[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: Of course [/color]

 

[color=green]Nick w grze: [/color] Bumcio

[color=green]Ile masz lat?: [/color] 15

[color=green]Staż gry: [/color] 1,5 roku ?

[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color] Dlaczego nie :P ?.Lubię grać na frakcjach i myślę że będzie mi się z wami dobrze grało

[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] Yes , sir

[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color] Of course

ov9t.png

Opublikowano

[color=green]Nick w grze: [/color] grzesiu7

[color=green]Ile masz lat?: [/color] 12

[color=green]Staż gry: [/color] od 1.4

[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color] Grałem na serwerze CraftX gdzie byla podobna administracja.teraz chce zaczac od nowa!

[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color]tak

[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color] Tak

Opublikowano

Nick w grze: Ynal

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 10 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): z opisu podoba mi się server. Chcę to sprawdzić. myślę że będzie fajnie.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: TAK

Zareklamujesz nasz serwer?: jeżeli mi się spodoba to tak

Opublikowano

Nick w grze: dr4g0n1991

Ile masz lat?: 20

Staż gry: 5 miesięcy. Na Początku nie podobało mi się to wo gule ale jak ściągnąłem i zacząłem grac to nie mogę się teraz oderwać :)

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): z opisu podoba mi serv. Chce zobaczyć czy tak jest. Wisze ze sporo ciekawych ludzi jest. Będzie fajnie tak myślę

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli mi się spodoba to tak

Opublikowano

nick w grze:

potch1049

Ile masz lat?:

12

Staż gry:

Zaczynałem od wersji 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

z opisu podoba mi się server. Chcę to sprawdzić. myślę że będzie fajnie.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście że się zgadzam.

Zareklamujesz nasz serwer?:

Sprubuje.

Opublikowano

Nick w grze: Nyuri

Ile masz lat?: 14 i pół

Staż gry: Od wersji INDEV

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Na waszym serwerze chcę grać gdyż mój ulubiony serwer się rozpada i mam zamiar cała moja frakcje tutaj sprowadzić.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak jak mówiłem mam zamiar ściągnąć swoją gildie i połowę ludzi z serwer alternativ. ;]

Opublikowano

Nick w grze: rawel

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam serwera na którym jest miła atmosfera i można poznać nowych ludzi.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: postaram się

Opublikowano

Nick w grze: Maja

Ile masz lat?: 12

Staż gry: 5-6 Miesięcy.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Spodobał mi się. A zwłaszcza to, że na początek dostaje się pokój w hotelu. Lubię serwery gdzie jest miła atmosfera, mam nadzieję, że tu tak będzie :D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Z wielką chęcią.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...