Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

smertel dodany witam na serwerze.

 

tasse 1.8.1

 

oj zapomniałem dopisać ze reszta do poprawy. Podanie ma być zgodne ze wzorem.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: Placek

Ile masz lat?: 13

Staż gry: ? wersja:1.0.0 gram od wersi 1.7

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam bardzo dobrego serwa. Ten mi sie wydaje na wspaniały , na zakojenie moich potrzeb

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: TAK

Zareklamujesz nasz serwer?: TAK

273511408998783345728.png
Opublikowano

Czy ja na każdej stronie muszę podawać wzór podania?

Stosujcie się do niego inaczej nici z wpisania na WL.

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze:

MultiDoomKnight

Ile masz lat?: 15 i pół

Staż gry: gram od 1.5

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Szukam fajnego serwera bez noobów i dzieci neo, więc pomyślałem, że tutaj u was spróbuje. W publikacjach serwera napisane jest Gorące, sądzę więc, że warto.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: Raczej nie, wybaczcie

:(

Opublikowano

Nick w grze:

CieplutkI,Fons

Ile masz lat?: Obaj 16lat

Staż gry:5 mies

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo szukam serwa z frakcjami

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzamy się.

 

Zareklamujesz nasz serwer?:

na 100%

 

 

NIE DA SIE NA BIALO...

1316203915-U255649.gif
Opublikowano

Nick w grze: RastaRazor

Ile masz lat?: 13 lat

Staż gry: od 1.2 alpha

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo chce grac na fajnym serwerze który ma frakcje.Bo mi się podoba i są duże dzialki

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: Komu poprosicie zareklamuje !

Opublikowano

Nick w grze: CamiloDraye

 

Ile masz lat?: 13

 

Staż gry: od 1.3

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chce miło spędzić czas i coś pobudować.Bardzo lubię grać na serwerach z frakcjami i w towarzystwie ogarniętych osób jak na tym serwerze.

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Owszem

 

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się

killerw.png

by *ZiomQ*

Opublikowano

Nick w grze: ZieloOo23

Ile masz lat?: 18

Staż gry: ok 2 lat :)

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): ponieważ zapowiada się na bardzo konktretny :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: jasne

Zareklamujesz nasz serwer?: jeżeli będzie trzeba :)

Opublikowano

Nick w grze: renzrul78lk

Ile masz lat: 16

Staż: od wersji 1.5

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze?: Zapowiada się na bardzo dobry serwer,a także lubie grać na survivalach.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów: Tak

Zareklamujesz serwer: Tak

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

Nick w grze:

Nonevaild

Ile masz lat?:

16

Staż gry:

Gram pół roku i coś tam umiem.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Chciałbym zagrać na waszym serwerze, gdyż każdy kto na nim gra pisze dobre komentarze. Sądzę, iż jestem w stanie wnieść coś na ten serwer. A poza tym liczy się dobra zabawa, którą na pewno mi dostarczycie :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak zgadzam się z tym. Na pewno umili to grę.

Zareklamujesz nasz serwer?:

Oczywiście! Takie dobre serwery trzeba reklamować!

Opublikowano

Nick w grze: Wujek_Rzepak

Ile masz lat?: 15

Staż gry: Od minecrafta 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Postanowiłem niedawno wrócić do minecrafta po dłuższej przerwie. Nie lubię kopać sam, gdyż szybko sie to nudzi. Lubię popisywać się tym, jak buduję przed innymi :P

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: Już zareklamowałem jednej osobie :) Jej podanie napiszę niżej.

 

 

Nick w grze: Ciocia_Rzodkiew

Ile masz lat?: 15

Staż gry: od minecrafta 1.5

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bardzo lubię grać z innymi. Szukam dobrego RPG, na którym coś mógłbym wnieść. Ten server (przynajmniej tak myślę po reklamie) spełnia moje oczekiwania

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście, że tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak.

Opublikowano

Nick w grze:

Apollo678

Ile masz lat?:

18

Staż gry:

ok 1 roku :)

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Ciekawa prezentacja. Lubię survival i miejmy nadzieję że zostanę na dłużej. :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

Tak :)

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Nonevaild Apollo dodani witam na serwerze.

 

Reszta do poprawy wzór macie na stronie. Zwracajcie uwagę na kolory.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nic nie zmieniacie tylko skopiować trzeba i wkleić a w miejsce gdzie pisze " tutaj coś piszesz " poprostu tam coś piszesz.

 

 

 

Kolejny raz podaje wzór:

 

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: QernoPL

Ile masz lat?: 13

 

Staż gry: ok. 1 rok

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Lubie ogarnięte serwery. Widzę że zapowiada się całkiem całkiem serwer, więc chciałbym zagrać

:) . A no i 3 home można ustawić :D

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: No jasne

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli będzie taka potrzeba to zawsze

:)

Opublikowano

Nick w grze:

kulik

Ile masz lat?:

17

Staż gry:

W MC gram od wersji 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Lubię grać w MC na dobrych serwerach . Jestem miły i pomagam każdemu , jeżeli potrafię . Uwielbiam piłkę ręczną - gram w klubie

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: TAK

Zareklamujesz nasz serwer?:

Pewnie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...