Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server naprawdę bardzo polecam teraz ip to 94.23.225.87:25565 serdecznie zapraszam do :Skirowie,Zwiadowcy,Nekromanci każda z tych gildi ma inną kulturę i inny regulamin jestem założycielem Skirów

1390404700-U112610.png


Sygnaturę wykonał SylverWolf któremu dziękuje za nią :>

Opublikowano

Nick w grze:

macho1230

Ile masz lat?:

14 lat ( 27. lutego będę miał 15)

Staż gry:

od wersji beta 1.2_02

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Ponieważ lubię minecrafta , a serwer wydaje mi się fajny.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?:

W każdym miejscu , gdzie jest to dozwolone i nie ma tam już reklamy serwa.

Opublikowano

Nick w grze:

paolcia484

Ile masz lat?:

21

Staż gry:

gram od jakiś 8-9 miesięcy, dokładnie nie pamiętam ;)

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:

Poszukuje ciekawego serwera na którym mogłabym podzielić się ze światem moimi projektami, jak też czerpać ciekawe pomysły od innych użytkowników. Poza tym uwielbiam MINECRAFTA ;P

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak, zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jasne, jeżeli uznam, że wszystko jest w porządku zaproszę moich znajomych, którzy także poszukują jakiegoś ciekawego serwera ;)

Opublikowano

Nick w grze:

Endziu

Ile masz lat?:

15

Staż gry:

coś koło alpha 1.2 nie pamiętam dokładnie

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Nie znam na razie żadnego dobrego serwera na tą chwilę. Nudzi mi się trochę, na singlu nie chce mi się grać. Szukam serwera na dłuższy czas ;>

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

nie zajmuję się reklamą w internecie bo nikt tego nie lubi, ale kumplom mogę szepnąć ;>

Opublikowano

Nick w grze: Easy

Ile masz lat?: 15

Staż gry: Gram od paru dni xD

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam serwera na dłuższa chwilę, Czekam na serwer w którym wkońcu czegoś się więcej naucze, tak jak kolega wyżej nudzi mi się :D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Na pewno polecę serwer kolegom xD

Opublikowano

Nick w grze: Czesio7237

Ile masz lat?: 14

Staż gry: Pół roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam serwera na którym będę mógł się "bawić", pogadać, pośmiać się. Po opisie (i wcześniejszych komentarzach) administracja musi być naprawdę w porządku. Mam nadzieję że pozostali gracze również będą się szanować.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeżeli będzie tego godzien, oczywiście .

Opublikowano

Co jest? Wbijam na serwer wpisuje hasło jak już zarejestrowałem i pisze mi że nie prawidlowe i wywala. Co jest??

 

Twoje haslo zostalo zresetowane sporboj od nowa wejsc i sie zarejestrowac .

 

Czesio zostales dodany do whitelist

Opublikowano

Nie mogę postawić minecarta

 

Nic nie mogę zrobić przez permissions (czy jakoś tak)

 

Fajny serwer tylko dajcie uprawnienia bo nie mogę postawić minecarta

Opublikowano

Nick w grze: saviola136

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 6 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chciałbym pograć z ogarniętymi ludźmi. Zobaczyć nowe budowle i dołączyć do gry. Widzę, że panuje tam miła atmosfera :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak

Opublikowano

Nick w grze:

kiroo78

Ile masz lat?:

17

Staż gry:

1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Wydaje mi się, że serwer będzie całkiem niezły, więc czemu by nie zagrać.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?

: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

Może.

Opublikowano

Nick w grze: BelzeBuBa

Ile masz lat?: 15

Staż gry: od 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam dobrego servera z ogarniętymi graczami i Administracją.

Wszyscy chwalą sobie ten server dlatego chcę sam go przetestować. A tak w ogóle nie mam gdzie grać więc trzeba spróbować ; D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: No pewnie ^ ^

Zareklamujesz nasz serwer?: Najpierw przetestuje jak będzie taki jak opisują go to na pewno zareklamuje ;)

Opublikowano

Nie mogę postawić minecarta

 

Nic nie mogę zrobić przez permissions (czy jakoś tak)

 

Fajny serwer tylko dajcie uprawnienia bo nie mogę postawić minecarta

 

 

Wagoniki same przyjeżdżają jak się je wezwie

 

 

********************************************************

 

Podania przyjęte

Opublikowano

Nick w Grze: Pudingus

Ile masz lat?: 17

Staż gry: Rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Serwer wydaje mi się porządny i chce go wypróbować. Nie mam i tak na jakim grać. Mam nadzieje że szybko nie padnie

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak nadaży się okazja

Opublikowano

Nick w grze:pablo1241

Wiek:16lat

Staż gry:Nie umiem odpowiedzieć w "latach".Moge jednam zapewnic ze gram od poczatku MineCrafta

Dlaczego na waszym:Dlaczego? Hmmm moze dlatego ze estetycznie oraz zachecajaco napisaliscie o serwerze.Ilosc Slotow oraz dlatego ze obiecaliscie ze serwer nie padnie po kilku miesiacach.Mysle ze wlasnie dlatego;]

Zareklamujesz Serwer:Jezeli nadazy sie do tego stosowna okazja to pewnie ;;]

sygnanampc.jpgStachuV.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zbieram +

:D

Opublikowano

Nick w grze: Nacker

Ile masz lat?: 13

Staż gry: tak od 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Sporo slotów ( raczej nie będzie full :D) , dużo ludzi do handlu, bo mi się nudzi.d

Zgadzasz się z postawieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Wrzucę na nk może być ? :P

 

Serwer jest 1.0.0? czy 1.8 ?

Opublikowano

Nick w grze: smertel

Ile masz lat?: 15

Staż gry: ? wersja:1.0.0 gram od wersi 1.5_01

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): szukam serwa.mysle ze bedzie ten serw fajny.umiem budowac

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: TAK

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak bedzie fajny to TAK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...