Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze:

mag29

Ile masz lat?:

14

Staż gry: rok

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Tak dla jaj :D.A tak na serio widze ogarniety temat wiec zobaczymy co tam macie do zaoferowania.Dzis piatek wiec czemu nie zmarnowac troche czasu grajac w minecrafta.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

raczej nie mam wyboru jesli chce tu zagrac(tak)

Zareklamujesz nasz serwer?: pozyjemy zobaczymy :P

Opublikowano

A i jeśli już składanie podania to grajcie na serwerze bo duża ilość tych graczy którzy składają podania wchodzi na serwer.

Opublikowano

Nick w grze:KiemaK_PL

Ile masz lat?: 16 lat mam .

Staż gry: Na serverach ponad 3 miechy w mc od 1.2 .

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Bo podoba mi się już temat jaki założyliście . Widzę że server jest godny i że warto na nim grać . Bo poszukuję serverów takich jak ten i może to ten będzie tym jedynym

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak oczywiście zgadzam i akceptuję regulamin .

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się w jak największym stopniu go reklamować .

1326728565-U383707.png

Opublikowano

Nick w grze: Synekk

Ile masz lat?: 14,5

Staż gry: 8 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ciekawie sie zapowiada , nie mam gdzie grać , Szukam ogarniętego Serwera

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak mam Bardzo dużo kolegów więc wasz serwer zrobi Furrore :)

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Nick w grze: Xet

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 1,5

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): szukam ogar servera , Ten server może być nawet Ciekawy , poprostu też nie mam gdzie grać.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: wiadomo

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak mam dużo kolegów którzy graja w mc więc postaram się zareklamować ten server

Opublikowano

Nick w grze : BasTajpan

Ile masz lat : 14

Starz gry : 8 miechów

Dlaczego chcesz zagrac na naszym serwerze : bo nudza mi sie servy bez w wl gdzie graja lamki.

Zgadzasz sie z postawieniami regulaminu : TAK

Zareklamujesz nasz serwer : Jak mi sie spodoba to lajcik mam duzo kumpli w klasie jest nas 35 i 26osub gra w mc

Opublikowano

Nick w grze: PanCreeperIle masz lat?: 12 latStaż gry: 1 rok 1,5 rokuDlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ladny server przylozyliscie bardzp mi sie podobapostanowieniami regulaminów?: Zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak na hamachi i powiadomie kolegow

legav.png

Opublikowano

UWAGA! w związku z przenosinami serwera na mocniejszą maszynę, od jutra(tj 07.11.11) serwer może być przez jakiś czas niedostępny!!! Za utrudnienia przepraszamy!

Opublikowano

Chętnych do gry zapraszamy do umieszczania podań zgodnych ze wzorem oczywiście. Wszyscy zostaną dodani po starcie serwera.

 

Dziękujemy za cierpliwość i życzymy miłej gry na naszym serwerze.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze:

nemoein

Ile masz lat?:

20

Staż gry:

1.73 +

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Już grałem na kilku serwach wszystkie albo padałay po 2 tygodniach, albo same nooby grały bez potworów, albo admini nie ogarniający tłumu/pluginów itp. Podoba mi się opis.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

TAK

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jak będzie dobry to polecę znajomym

25685855.jpg

taki wolny necik, a oni chcą mi neostrade wcisnąć...

Opublikowano

Witam Chciał bym wam zaprezentować serwer:

 

Extremecraft

 

 

Serwer posiada aż 100 slotów i stoi na 1 z lepszych maszyn.

 

Nie jest to serwer który padnie po kilku miesiącach!!!!

 

Serwer posiada whitelist ponieważ nie chcemy na serwerze dzieci neo które zmieniają 20x nick

 

IP:46.105.102.66

 

Ip TS: ts.extremecraft.pl

 

tu macie wzór whitelist proszę się do niego zastosować!!

 

 

Temat:[Whitelist] tutaj piszesz nick

 

Nick w grze: tutaj coś piszesz

Ile masz lat?: tutaj coś piszesz

Staż gry: tutaj coś piszesz

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Tutaj coś piszesz

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tutaj coś piszesz

Zareklamujesz nasz serwer?: tutaj coś piszesz

 

proszę dobrać takie same kolory

 

Link do plików wraz ze skanami zostanie wrzucony niedługo

 

Info:

*Stan konta sprawdzamy komenda /econ

*Wypłacamy komuś pieniądze komenda /econ pay [nick] [kwota]

*Na start dostajemy pokój w hotelu

*1 działka o rozmiarze 20x20 kosztuje 20000

*są rożne typy działek drewniane,ceglane itp. Na każdej z tych działek przynajmniej ściany muszą być z sugerowanego surowca

Uwaga!!!!

Każdy grasz może ustawić sobie 3 homy komendą /sethome [nazwa]

 

Administracja:

 

*Alanthi

*Aristofphat

*Michji

*KemiBoy12

*Kiomek

Opublikowano

Nick w grze:

JediAsshole

Ile masz lat?:

16

Staż gry:

rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

A czemu nie?

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

Raczej tak

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Opublikowano

Nick w grze: Turas

Ile masz lat?: 15

Staż gry: prawie rok.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Mam już dość nudnych serwerów które tylko zaśmiecają forum.Po info wnioskuje że to przyjemny serwer na której jest dużo fajnych osób(w tym adminów).Na serwerze o wiele fajniej się gra niż na single(uwierzcie,naprawdę xD).

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Jasne.

Zareklamujesz nasz serwer?: W miarę możliwości.

Opublikowano

Nick w grze: HITMAN

Ile masz lat?: 22

 

Staż gry: 1.2.1

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): bo lubie budowac kopac i poprostu lubie grac w MINECRAFTA.......

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak !

Zareklamujesz nasz serwer?: postaram się

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...