Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

filip i arkadio do poprawy, brak odpowiedniego koloru

 

filip9182 dodany. na forum serwera podanie poprawne

Owner serwera ExtremeCraft

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Elfina97a

Ile masz lat?: 14

Staż gry: Nie liczę ale długo

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ serwer wygląda na ogarnięty, spokojny i dobry do gry. Lubie grac na dobrych serwerach nie na badziewiu. 3 zdania nie napisze bo nie wiem co wymyslic :D.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jasne

Opublikowano

Nick w grze: Jezusx3

Ile masz lat?: 15

Staż gry: około roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ szukam serwera o pogrania :X

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: jeżeli mi sie spodoba :P

graphic.png

 

 

Opublikowano

Nick w grze: MeteorPL

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): bardzo lubie survivale ;p szukam serwow z wl zeby idioci nie grali ;]

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: jasne xD

 

jak to jest ze survival z frakcjami i sa dzialki ;[? i zaaktualizujcie serwer do 1.0.0

22368.png
Opublikowano

Nick w grze: Beza

Ile masz lat?: 17

Staż gry: Pół roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam wieloslootowego serwera bo według takie najbardziej rzadko upadają. Po za tym patrząc na mody na serwerze, które są w nagłówku jest to też rozwinięty serwer. No i jeszcze zdanie trzecie, żeby było to minimum 3 - zapowiada się nie źle.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak będzie gdzie go zareklamować i będzie potrzeba

Opublikowano

Nick w grze: _Pawel_

Ile masz lat?: 17

Staż gry: 1rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ szukam serwera na dłuższą mete a nie takiego co upadnie za 2dni . ponadto lubie grać z z innymi.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Między znajomymi.

Opublikowano

Wow ... uważaj bo kogoś przyciągniesz tym, że wystarczy napisać sam nick ;P A i lepiej zmień sobie sygnaturkę bo coś status leży :) | Btw. Dla tych, którzy nie potrafią stworzyć poprawnie podania. Wystarczy skopiować to co jest na dole ( w code ) do swojego postu, wpisać swoje dane i już macie piękne, poprawne podanie :) ot cała filozofia :

 

[color=green]Nick w grze: [/color]
[color=green]Ile masz lat?: [/color]
[color=green]Staż gry: [/color]
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: [/color]
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color]
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]
Opublikowano

[color=green]Nick w grze: [/color] BigPorkchop

[color=green]Ile masz lat?: [/color] 16

[color=green]Staż gry: [/color] beta 1.7.3

[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color] Ma dużo slotów, lubię grać na porządnych serverach

[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color]Tak

[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color] Tak

Opublikowano

Nick w grze: Sirlin

Ile masz lat?: 15

Staż gry: wyskoki od początku gram,minecraft nie ma przede mną tajemnic wiem o nim wszystko

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): szukam serverów ciekawych głownie siedze w surv rpg rp. tutaj widze że ten serv może mnie zaciekawić ale to się okaże gdy wejdę.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się w pełni

Zareklamujesz nasz serwer?: okaże się czy warto na nim nawet grać ale jeżeli tak to jak najbardziej

Opublikowano

Zapraszam panowie :) Hm BigPorkchop nie wiem czy coś się powaliło z bbcode, bo niby wszystko wydaje się być dobrze ... Ale skoro jest niby ten czas co wystarczy podać sam nick to dodaje :P Wbijać panowie i grać :)

Opublikowano

Też bym chciał pograć na 1.0.0 no ale cóż... hm zawsze możesz się pobawić Minecraft Version Changer, zmienić sobie na 1.8.1 i pograć :P

Opublikowano

Nick w grze: freshboy

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 1,5 roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chce zagrać na serwerze ponieważ szukam ogarniętych ludzi, gotowych do wspólnej gry.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: będę polecał serwer znajomym.

 

dzieki za dodanie po dwóch minutach.

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...