Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[color=green]Nick w grze: [/color] DomiiiniikPL

[

color

=

green

]

Ile

masz lat

?: 12

[

color

=

green

]

Sta

ż

gry

:

[/

color

] od Alphy 1.2

[

color

=

green

]

Dlaczego

chcesz zagra

ć

na naszym serwerze

(

minimum

3

zdania

):

[/

color

]

Po Prostu zapowiada się świetnie.Szukam server na którym są ogarięci admini.Myślę że na tym servie będzie się miło grać (jak mnie wpuszczą)

[

color

=

green

]

Zgadzasz

si

ę

z postanowieniami regulamin

ó

w

?:

[/

color

] Jasne że tak!

[

color

=

green

]

Zareklamujesz

nasz serwer

?:

[/

color

]

Na 100%

 

yyy... coś się popsuło...

 

Przepraszam

Ale coś da się z tego wywnioskować

 

Jak nie to mógłbym napisać na singlu?

Opublikowano

Dominik kopiujesz to :

 

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

 

Wklejasz u siebie w temacie i zmieniasz tylko odpowiedzi te na biało. Popraw to cię dodamy.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: Cooler

Ile masz lat?: 14

Staż gry: Od wersji 1.6

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Kocham serwery tego typu . Lubie rowniez , gdy serwer posiada dobrą i profesjonalną ekipe. Przez to gra jest idealna. Myśłę że ten serwer taki jest ;p

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak , zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: W miarę możliwości, oczywiscie powiadomie swoich kolegów.

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Opublikowano

Nick w grze: pawel1757

Ile masz lat?: 17

Staż gry: 8 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Lubie grac na profesionalnym serwerze, dlatego wybrałem ten

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak , zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: kilku kolegów ściągne napewno

Opublikowano

Nick w grze: PanEnderman

Ile masz lat?: 17

Staż gry: około 8 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Spodobała mi się wasza prezentacja chociaż jest dość skąpa. Lubie serwery tego typu a tym bardziej jeśli takowy serwer posiada 250 slotów ^^.Mam nadzieję że jest tak jak mówicie czyli nie padnie po kilku miesiącach !

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: będzie takowa potrzeba to postaram się :}

 

@edit proszę o szybkie rozpatrzenie :D

mca.png

 

mca.png

 

Pomogłem ? Kliknij w pajacyka na stronie :

 

 

to Cię nic nie kosztuje a pomaga ! Zbieram -- !

Opublikowano

PanEnderman zapraszam do gry ;) No szybko nie było ale zajmuję się teraz forum i nie ma czasu żeby sprawdzić, a nikt inny z TEAMU wiedzę nie patrzy ^^

Opublikowano

Nick w grze:

Dragonzo oraz moj kolega KamilHavoc

Ile masz lat?:

15 i 15

Staż gry:

od 1.1_02 czy jakos tak

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Bardzo podoba nam sie gra na multi lubimy budować niesamowite budowle

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jeśli nam się spodoba oczywiscie zareklamujemy go naszym znajomym

Opublikowano

Wraz ze współpracownikami postanowiliśmy zmienić nieco wygląd podania. Mam nadzieję, że chociaż tego się będziecie trzymać. Nowe podanie wygląda następująco :

 

Nick w grze : 
Wiek : 
Staż gry : 
Przeczytałeś regulamin : 

 

@UP

 

Dopierdzielą ci % jak nic ;p Także powodzenia w zbijaniu ich ;p

Opublikowano

Ok wielkie dzięki, myślę że teraz będzie o wiele łatwiej składać podania ^_^

Opublikowano

Nick w grze : Domino.

Wiek : 17 Lat

Staż gry : 2 Lata

Przeczytałeś regulamin : Tak.

 

Dodacie mnie wreszcie ?

:D czekam...

Opublikowano

Nick w grze : Chooca

Wiek : 13

Staż gry : Minecraft beta 1.1

Przeczytałeś regulamin :Tak

 

2 podanie by kolega

 

Nick w grze : przemo123

Wiek : 13

Staż gry : 1.7.1

Przeczytałeś regulamin : Tak

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Chooca przemo123

 

Dodani

 

[quote name=Faken :D' timestamp='1322416028' post='3507337]

Co jest niby dodany ale niemoge wejsc:D?

 

czy trwa jakis remont servera?

 

Jaka wersje minecrfta masz ?

Opublikowano

Nick w grze: SirPrimo

Ile masz lat?: 11 ale nie jestem neo

Staż gry: 1.6

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Wprost kocham takie serwery.Dużo slotów = dużo ludzi = dużo zabawy :D.Rpg po prostu do mnie przemawia!

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli tylko powiecie dam reklame

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...