Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: Evil

Ile masz lat?: 14

Staż gry: Niewielki

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): . Chciałbym miło spędzić czas.Ten serwer wydaje mi się dobry.Lubie serwery z dużą ilością slotów

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam.

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze:

PawlikxDD

Ile masz lat?:

15

Staż gry:

około pół roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Lubię grać w minecraft'a , ale szukam porządnego serwera . Może ten serwer zapewni mi dobrą zabawę i te sprawy ^ ^. Serwer posiada wystarczającą ilość slotów :D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak.

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jeśli mi się spodoba to jak najbardziej :)

1390831561-U140955.jpg

Opublikowano

 

Nick w grze:

PawlikxDD

 

Ile masz lat?:

15

 

Staż gry:

około pół roku

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Lubię grać w minecraft'a , ale szukam porządnego serwera . Może ten serwer zapewni mi dobrą zabawę i te sprawy ^ ^. Serwer posiada wystarczającą ilość slotów :D

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

Tak.

 

Zareklamujesz nasz serwer?:

Jeśli mi się spodoba to jak najbardziej :)

 

Jak coś to poprawiłem już swój post . Możesz zobaczyć

 

Podania przyjęte

 

Zostali dodani

 

* mario12pl

* Warrior

* 0Nuker0

* Koniu

* kroganin1

 

Reszta jest proszona o poprawienie podań

 

Evil wszystkie odpowiedzi na Biało !!!

Jak coś to poprawiłem już swoje wypowiedzi :) Zobacz teraz
Opublikowano

Nick w grze: Sobek

Ile masz lat?: 21

Staż gry: prawie rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Serwer stoi na dobrej maszynie. Zachęcił mnie pokój w hotelu i rozbudowana ekonomia. Prawdopodobnie najlepszy obecnie serwer. Posiada dużą ilość slotów. Gra na tak dużym serwerze na pewno będzie przyjemnością. :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: oczywiście tak

Zareklamujesz nasz serwer?: zawsze i wszędzie

Opublikowano

Pawlik dodany.

 

Sobek dodany.

 

Witamy na serwerze

 

 

Jeszcze raz dla przypomnienia podaję wzór podania na WL.

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: ANIULKAmaGGiPL

Ile masz lat?: 13

Staż gry: 1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bardzo bym chciała grać na tym serwerze ponieważ myślę że to jest bardzo fajny serwer.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak zgadzam się

Zareklamujesz nasz serwer?: Jasne z przyjemnością.

Opublikowano

Nick w grze: xeterpl

Ile masz lat?: 14

Staż gry: 1,5

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): szukam ogar servera , Ten server może być nawet Ciekawy , poprostu też nie mam gdzie grać.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: wiadomo

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak mam dużo kolegów którzy graja w mc więc postaram się zareklamować ten server

 

Nowe podanko Zmiana Konta na Premium ;)

Opublikowano

Kamil mógłbym się z ciekawości spytac czemu moje podanie nie zostało przyjetę czekam na odpowiedź

 

Sorki za zbytni spam ( 3 wiadomosci) ale miałem bardzo ochtę sobie pograć . Z góry dzięki do zobaczenia na serwerze

Opublikowano

Temat:[Whitelist] Saint

 

 

Nick w grze: Saint

 

Ile masz lat?: 10

 

Staż gry: 1.7.3

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Może Być Fajnie.Nudzi mi się.Nie mam gdzie grać

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Oczywiście

 

Zareklamujesz nasz serwer?: tak

Opublikowano

Ok Podanie przyjęte dodam cie jak bede w domu

 

 

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...