Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: flashpoint

Ile masz lat?: 19

Staż gry: dopiero zaczynam

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szczerze mowiac, bez wiekszego powodu. Podoba mi sie rekrutacja na serwer, bo moge byc pewny, ze nie gram z pierwszymi lepszymi patalachami. Z drugiej strony, z mojego krotkiego stazu w ta gre, wywnioskowalem, ze wlasnie survival i rpg najbardziej mi podchodza, co jest glowna przyczyna, ze czytacie teraz moje wypociny.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: oczywiscie

Zareklamujesz nasz serwer?: jesli sie wkrece nie bedzie problemu

Opublikowano

Nick w grze:Lily

Ile masz lat?:16

Staż gry:Od początku 1.8.1 ;D

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:A nie mogę? ;D Serwer zapowiada się ciekawie

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Oczywiście ;)

Zareklamujesz nasz serwer?: Możliwe chociaż nie mam do tego głowy ^^

Proszę pamiętać iż piszę z Konta Brata, dziękuję.

1044853342.jpg
Opublikowano

Nick w grze:

BuChU

 

Ile masz lat?:

19

 

Staż gry:

Ponad 1.5 roku, Admin na pewnym serwerze który upadł bo cała serwerownia (MultiAdmin) upadła

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

Ponieważ chcę zobaczyć co zrobiliście.

W razie czego wam pomóc ogarnąć ludzi na serwerze jak i na Ts

.

Zagrać i się miło bawić.

 

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:

tak

 

Zareklamujesz nasz serwer?: Jasne powiem o nim innym, oraz mogę zrobić jego reklamę na innych forach. .

Opublikowano

Nick w grze: - LaVejt

-

Ile masz Lat: - 19

-

Staż gry: - Od wersji 1.7.3

-

Dlaczego chcesz u nas zagrać: - Bo szukam serva do gry<jakiegos normalnego>, gdzie zrobie sobie działke po za terenem miasta

-

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: - A mam inny wybór ?

-

Zareklamujesz nasz serwer?: - Narazie nie ma takiej potrzeby

 

-

 

Edit -.- ;D

Opublikowano

LaVejt witam w grze

 

 

I dla przypomnienia podaję wzór podania

 

[color=green]Nick w grze: [/color]  tutaj coś piszesz
[color=green]Ile masz lat?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Staż gry: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): [/color]  Tutaj coś piszesz
[color=green]Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: [/color] tutaj coś piszesz
[color=green]Zareklamujesz nasz serwer?: [/color]  tutaj coś piszesz

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze: piekielnyananas

Ile masz lat?: 15

Staż gry: ok. 5 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Grałem już kiedyś na takim serwerze i spodobał mi się, więc chce zagrać na tym.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeżeli mi się spodoba to powiem o nim kolegom

Opublikowano

Nick w grze: Gun321

Ile masz lat?: 12

Staż gry: Już chyba z 1rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Bo na innych pisza ze to wersja 1.8.1 a tam jest 1.0.0 a tutaj mam nadzieje ze tak nie jest

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak oczywiscie moim kolegom podam ip

signature.png

Opublikowano

Nick w grze: RaxoPL

Ile masz lat?: 15

Staż gry: Nie dawno zacząłem ale jestem ogarnięty

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ myślę że granie z dużą ilością graczy jest Pro. Duże działki (to lubię) . Serwer jest ogarnięty a nie tak jak inne

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeżeli będę miał okazję to zrobię to jak najszybciej.

POMOGŁEM? DAJ "Lubie To"

1375957758-U101704.png

Opublikowano

Nick w grze: RemiX

Ile masz lat?: 18

Staż gry: Około 9 miesięcy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Lubię serwery z dużą ilością graczy. Miłą atmosferę i budować !

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście Zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak... Forum / Znajomi itd ;)

sygnazk.jpg

 

Zbieram Plusiki plus.gif

 

Pozdro RemiX!

 

Opublikowano

Nick w grze: Fons

Ile masz lat?: 15

Staż gry: 2 lata

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chce miło spędzić czas, coś pobudować i się dobrze bawić :D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: owszem

Zareklamujesz nasz serwer?: o ile zajdzie taka potrzeba...

Opublikowano

Nick w grze: kimmmu

Ile masz lat?: 21

Staż gry: Gram od niedawna ale szybko się uczę.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Wydaje się być profesjonalny oraz odpowiedni dla moich wymagań

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli serwer będzie w porządku to jak najbardziej.

Opublikowano

Nick w grze: fajron

Ile masz lat?: 16.

Staż gry: Od lutego.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Szukam serwera na którym będę mógł się świetnie bawić. Chcę się pobawić w nacje, frakcje. Ogólnie widzę, że serwer jest bardzo dobrze zaprojektowany.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak, zgadzam się z postanowieniami zawartymi w regulaminie.

Zareklamujesz nasz serwer?: Gdy nadarzy się taka okazja.

Opublikowano

Nick w grze: GGuMisPL

Ile masz lat?: 13 dzis skonczone hahah xD

Staż gry: 1rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Cytuje "serwer niepadnie po kilku miesiacach " uhu xD

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak zgadzam sie

Zareklamujesz nasz serwer?: Hmmm jesli liczy sie klasa :D to oczywiście :D

Opublikowano

Nick w grze: Mazicz

Ile masz lat?: 18

Staż gry: rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ posiada dużo slotów

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Gdy mi się spodoba to oczywiście

Opublikowano

Nick w grze: Isaki

Ile masz lat?: 16

Staż gry: od 1.5

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Szukam serwera z ogarniętymi adminami. Gdzie nie będzie syfu. Oraz im więcej graczy tym lepiej :D

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Zgadzam się.

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeżeli spodoba mi się to owszem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...