Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GP z Q kryty zabierają ponad połowę hp ;p

Pantheon to podobno papier.

Daj lajka jak pomogłem :]

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

 

Nie znacie się. Mam Pantheona i to mój taki Main, gram nim dużo gier i nie żałuje. OP stun, spamujesz ze spear'a, SUPER Early, może mały papierek, ale mi to nie przeszkadza zawsze Youmu>Infi>Blood.... POLECA, gra się nie nudzi.

wobqx.jpg
Opublikowano

Jakiego championa za 3k kupić i dlaczego rozmyślam nad kassadinem

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

 

Combo Le to Q E R W i ignite

 

Prędzej już WQRE z Q jest większy dmg niż z E

 

@Kieep

 

Kassadin jest często banowany polecam Ci GP

Anivię Lb albo nidalee

GP (solotop, jungla)

Anivia (ap carry)

Lb (ap carry)

nidalee (solotop)

Chociaż też widuję kota jako support.

1375207970-U250359.png


Opublikowano

@UP

 

Nie znacie się. Mam Pantheona i to mój taki Main, gram nim dużo gier i nie żałuje. OP stun, spamujesz ze spear'a, SUPER Early, może mały papierek, ale mi to nie przeszkadza zawsze Youmu>Infi>Blood.... POLECA, gra się nie nudzi.

 

Jako, że jesteś non ranged, musisz się wbić w tf. Focus na Ciebie bo jesteś łatwym papierkiem i padasz. Przynajmniej z warmogiem i atmą masz coś survi...

 

 

Opublikowano

Nie gram rankedów ponieważ mam 11 lvl, bo zmieniłem z USA mam 30 lvl. Na EU East.Więc warto kupić??

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

Postać/postacie które mogą się najszybciej poruszać w league of legends?

Master Yi jak włączy super umiejętnośc to jest prze szybki ^.^.

 

Kassadin ale tutaj jest to ze moze sie on co jakis czas teleportować goniąc przeciwników

 

@up szybszy ;d

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

No jak go dobrze zbudujesz to będzie miał w pizdu hp

Dobre leczenie pod literką Q

Może być tankiem ^.^

Jak masz dobry lvl z 14 i dobry build to jak umiesz nim grać to ogolnie niezniszczalny w pojedynke chyba że wleci na niego z 3 osoby ;d

hmmm dobry skill pod literą R bardzo dużo obszaru on zajmuje + dobre obrażenia + slow

 

Minusem jest to że ulti mu łatwo można przerwać

Na początku możemy mieć problemy z maną

 

ale uważam że warto go kupić i sie poduczyć przeciez to jedyne 450 PZ..

 

Ale dla mnie za 450 i tak najlepszy Master Yi <3

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Przerzucam cie tu :

 

www.mobafire.com

 

lub

 

www.solomid.net

 

Wyszukaj Nunu i masz buildy.

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Cześć.Sorry ze nie w temacie ,ale chciałbym ,aby ktoś mógł podać mi linka z listami kontr na dane postacie.Byłbym bardzo wdzięczny.

 

 

EDIT!:Już nie trzeba ! :)

Opublikowano

GP, Irelia czy moze polecacie kogos innego?

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

@up2

Yorick lepszy, dobry na solo topa, duży slow i to co kolega wyżej napisał

 

---

Jakiego byście mi polecali AD Carry? Fajnie mi się gra Gravesem i Tristaną.

 

@Edit

Słówko zjadłem =)

 

@Edit2

 

Co mi powiecie o Nidalee jako support?

Opublikowano

@up2

Yorick lepszy, dobry na solo topa, duży slow i to co kolega wyżej napisał

 

---

Jakiego byście mi polecali AD Carry? Fajnie mi się gra Gravesem i Tristaną.

 

@Edit

Słówko zjadłem =)

 

@Edit2

 

Co mi powiecie o Nidalee jako support?

 

AD carry - Graves, Vayne...

 

 

 

Niddale jako support...hym...lepszym supportem jest soraka albo sona.

Opublikowano

brand vs malhazar vs xerath

prosze o wypowiec i dlaczego mile widziane nowe propozycje

ps. Lux jest za 3150? Xerath ma dziwne ulti

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...