Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lux vs Olaf, lubię fajną gre, żeby nie było nudno :P.

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to może i Ja się coś dowiem powiedzcie mi brać Karthusa czy LeBlanc, a może poczekać aż dozbieram na Malzahara lub Brand`a ? Piszcie czemu tak !

Opublikowano

No to może i Ja się coś dowiem powiedzcie mi brać Karthusa czy LeBlanc, a może poczekać aż dozbieram na Malzahara lub Brand`a ? Piszcie czemu tak !

 

 

Weś LB jak masz runki i dobrze ogarniasz 2 skile i goscie leca :)

Nick Postaci W Grze : Pistan18

 

 

cebulasugna.jpg

Sygnatura By Me :p

Opublikowano

Lux vs Olaf, lubię fajną gre, żeby nie było nudno :P.

inne typy postaci ale wieksza frajde mi sprawia lux. u olafa bijesz podstawowymi lub rzucasz toporem a u lux masz roznorodne skille ( stun slow i ulti z olbrzymim zasiegem)
Opublikowano

W promocji na ten weekend jest Shyvana. Warto ją kupić?

 

Bardzo warto! Świetny offtank, kiedy była w rotacji grałem nią cały czas.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

volibear vs ziggs +/- ogólna opinia i tak dalej.Wiem że zggs dopiero wyszedł ale już pewnie można trochę o nim powiedzieć i wiem że to zupełnie inne typy postaci ale chodzi mi kto lepszy w swojej roli i czy voli nie znudzi mi się po 2 grach ^^.

 

Lecą lajki:)

PONAWIAM
Opublikowano

kennen vs akali + i -m

 

Kennen

+dobry harras

+świetne skille

+mega ulti

+bardzo szybki

+świetny escape system

-papier

-łatwa kontra (team z dobrym CC)

 

Akali

+łatwo nią o pente

+dobre skille

+dobry escape system

-troche trudna do ogarnięcia

-troche papier

 

 

Osobiście mam akali ale polecam kennena. Akali się szybko nudzi.

 

volibear vs ziggs +/- ogólna opinia i tak dalej.Wiem że zggs dopiero wyszedł ale już pewnie można trochę o nim powiedzieć i wiem że to zupełnie inne typy postaci ale chodzi mi kto lepszy w swojej roli i czy voli nie znudzi mi się po 2 grach ^^.

 

Lecą lajki:)

 

Nie masz dobrego offtank wybierasz voli, nie masz castera bierzesz ziggsa.

Ale i tak na twoim miejscu brałbym voli.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

Ahri, Shaco, Le Blanc, ew Kennen, którego wybrać?

 

Ahri niesamowite kombo + dmg z W robi rozpierdol

dobry sposob ucieczki E lub ulti + nawalasz ognikami na W i role sie odwracaja ;>

w early do 6 lvl troche papier ale pozniej kozak

Opublikowano

kennen vs akali + i -m

Kennen zajebisty na mida i booooski w TF

Akali <3 zajebista OP combo i 'maly' stiller xD

Osobiscie Akali jest moja ulubiona postacia ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Nie wiem kogo brać Gragasa czy Tryndamere. Z tego co wiem Tryn dysponuje ogramna siłą uderzenie, jednak Gragasem fajnie sie zabija miniony :>.

Opublikowano

Szukam najlepszej postaci do 1vs1 w lolu :) Cena nie gra roli

Polecam Veigara =)

 

I takie pytanko: Na solo topa: Irelia vs Yorick

Opublikowano

Polecam Veigara =)

 

I takie pytanko: Na solo topa: Irelia vs Yorick

 

Irelią zadużo nie grałem, z 2/3 razy gdy była w rotacji, więc o niej Ci nic nie powiem ale Yoricka mam kupionego i IMO jest zajebisty mało kto na solotop mu dorówna ;)


Opublikowano

 

I takie pytanko: Na solo topa: Irelia vs Yorick

 

 

Na solo top'a to raczej Signed jest najlepszy.

 

Nie wiem kogo brać Gragasa czy Tryndamere. Z tego co wiem Tryn dysponuje ogramna siłą uderzenie, jednak Gragasem fajnie sie zabija miniony :>.

Trynd niesamowity ma damage w late, bez feed'a.

Gragas też jest bardzo fajny, beczka, bez problemów z maną(skill), fajna pasywka oraz ulti które może przesądzić o wygranym bądź przegranym TF.

Opublikowano

@2up

 

A ja ci polecam np.Lux, lepszy Fan z gry, fajnie się sealuje ludziom xD:) a LeBlanc gry nie wycarrujesz, masz każdego na combo ale nudzi się szybko.

wobqx.jpg
Opublikowano

Kennen lub Veigar - kennen bardziej na TF a Veigar 1 vs 1

Akali wyfedowana gniecie każdego

Olafa wymiata

 

Mam 30 lvl A katarina jest dobra na TF ponieważ po zabiciu odnawiają (cooldown) się czary Q,W,E i w dużym stopniu R, a ty chyba nie grałeś katariną ...

 

Please bitch.

 

Mówię = jeden stun, snared czy inne gówno i chuja zrobi! Przecież na 30lvlach już w każdej drużynie powinien być snared, stun czy inne.

 

ps. Katarina to był mój main, ale na 30lvl już nić nią nie zrobię. na 20lvl ciśnie się nią po 30/12/17 czy inne takie, to potwierdzę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...