Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakiego championa kupić za 6,300 ip.AD z bliska najlepiej. A i czy warto kupić fizza jak tak to dlaczego i czy AP lub AD

Fizz AP na kombo składa każdego :) Mam i polecam pod W masz mini ingnite, na E masz dobry escape polecam. AD to Talona

jakie najlepsze ap AP do 3k

Khartus? Ulti na dobitkę bajka jak preferujesz zabójce to może katarina/akali?

Opublikowano

AP do 3 k hmm Veigar pro combo polecam gorąco ;]

 

Vayne czy jakoś tak na dystans najlepszy

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

Witam chciałbym zakupić jakiegoś tanka , ale nie moge się zdecydować. Czy moglibyście mi doradzić jaki tank jest najlepszy. Z góry Dzięki. ( Cena nie gra roli).

 

Rammus, Amumu.

Opublikowano

Twisted Fate, Shaco, ewentualnie Sivir.

 

 

Off Tank / Off Mag (np. Yorick ,Riven, Olaf)

 

Witam chciałbym się spytać jaki najlepszy off Tank / off Mag .Z góry dzięki . (Cena nie gra roli)

 

Najlepszy off Tank / off Mag . (Cena nie gra roli) Powtarzam .

Opublikowano

Witam uzbierałem 6300 ip i mam dylemat którą postać kupić spośród tych 3 : Talon Kennen Fizz,Każdy mój kolega mówi że fizza ale ja się zgłaszam o wasze wypowiedzi.

 

Dziękuje z góry,prosze o podawanie normalnych odpowiedźi bez tam żadnych skrótow i o builda.

ZceIUCf.gif


"You are not my friend, you are my brother, my friend" ~PashaBiceps

Opublikowano

Najlepszy off Tank / off Mag . (Cena nie gra roli) Powtarzam .

 

Ja ci polecam Jarvana IV. Dobry ult na rozpoczęcie TF, combo wybijające w powietrze, nadaje się do dżungli jak i na solo top.

 

 

Opłaca się kupować Blitzcranka? Podajcie jego + i -

 

Jaki tank najlepszy za 3k? Proszę o jego + i -

Opublikowano

Witam uzbierałem 6300 ip i mam dylemat którą postać kupić spośród tych 3 : Talon Kennen Fizz,Każdy mój kolega mówi że fizza ale ja się zgłaszam o wasze wypowiedzi.

 

Dziękuje z góry,prosze o podawanie normalnych odpowiedźi bez tam żadnych skrótow i o builda.

Polecam fizza kupiłem go godzinę temu, przed chwilą skończyłem rundę ze statami 10/5/12 a to była moja pierwsza runda Fizzem :P

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

Gragas vs Blitzcrank, która z tych postaci waszym zdaniem jest ,,lepsza'' i dlaczego.

 

Prosiłbym też o polecenie jakiegoś dobrego maga za 3150 Ip.

Opublikowano

Gragas vs Blitzcrank, która z tych postaci waszym zdaniem jest ,,lepsza'' i dlaczego.

 

Prosiłbym też o polecenie jakiegoś dobrego maga za 3150 Ip.

Gragas dobry AP tank, jezeli beczke ogarniesz ma moc ;)

Blitzkcrank dobry support jego glowna cecha jest lapa jezeli masz ogarniety team i trafisz lapa macie fraga ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Elos.

Mam 6300 i mam zamiar kupić sobie kennena, dajcie mi jego + oraz -. ; )

 

Plusy:

- mobilny

- obszarowe ulti

- ciężko zgankować

- stun

 

minusy:

- focusowany

- bez feeda praktycznie nic nie robi

Opublikowano

Renekton vs Talon vs ahri vs Yorick vs Riven + i -

 

Zalezy... Wymieniles tu AD, AP, TANK, OFFTANKI wiec...

 

Nie umiem sie wypowiedziec...

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...