Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiego z tych championów polecacie ?

- Wukong

- Irelia

- Talon

- Riven

Polecam Irelie ma dobry dmg , posiada slowa/stuna , duży life steal , świetna farma , dobrze jej wychodzą ganki

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakiego championa kupić do 3661 pz najlepiej na dystans (maga)

sygnatura_rshwqqs.jpg

Sygna by Shuck

Opublikowano

xin zaho, shaco, nidalee, twitch.

+/- kogo opłaca się najbardziej.

Xin zhao

 

Plusy

* Spory dmg

* Bardzo dobry life steal

* Dobry jungler

* Dobre ganki

* Combo od 2lv

 

Minusy

* Bez survi , stun = death

* Brak mechanizmu escape

* Podatny na haras

 

Nidalee

 

Plusy

* Mocny heal

* Ogromny burst dmg

* Mocna defensywa

* Szybkość

Minusy

* Niska odporność na innych burst champienów

* Wrażliwy na CC

 

Innych Ci nie podam bo nie znam ; D

Opublikowano

Witam! Zastanawiałem nad kupnem Olafa lub Lux. Czy możecie podać mi plusy i minusy każdej postaci ?

Opublikowano

Kogo kupić Pentagon (czy jakoś tak ) czy Anivie.Dajcie + albo -. I podajcie jakie postacie poza anivia są dobrymi dystansowcami

Anivia

Plusy:

- doskonały farmer

- passive pozwalający na agresywną rozgrywkę

- ponadprzeciętne CC

- zadaje spore obrażenia

 

Minusy:

- aby w pełni wykorzystać potencjał należy być blisko przeciwników

- trzeba dobrze ją opanować

 

Pantheon

Plusy:

- zadaje dobre obrażenia

- potrafi doskoczyć do przeciwnika jednocześnie ogłuszając go na krótki czas

- dobry harrasser

- passive zapewnia okazyjny blok przeciwko silniejszym atakom

- ogromny zasięg ultimate'a (pozwala przeskoczyć Pantheonowi z jednej linii na drugą)

 

Minusy:

- ciężko wycelować ulti (trzeba ocenić sytuacje i ruchy przeciwników)

- w miarę efektywny na dystans, jednak pełną efektywność osiąga dopiero w walce w zwarciu

- brak jakichkolwiek mechanizmów ułatwiających wyjście z krysysowej sytuacji

- mało wytrzymały

 

Witam! Zastanawiałem nad kupnem Olafa lub Lux. Czy możecie podać mi plusy i minusy każdej postaci ?

Olaf

Plusy:

- dobry jungler

- potrafi spowalniać poprzez rzut swoim toporem

- jako jedna z nielicznych postaci jest w stanie zadawać nieuchronne obrażenia (true damage)

- ulti zapewnia sporą wytrzymałość na obrażenia oraz niewrażliwość na niektóre efekty CC (m.in. snare/stun/slow)

 

Minusy:

- po zużyciu ultimate'a bardzo łatwy do zatrzymania

- ulti nie chroni na oślepienie

- trzeba dobrze nauczyć się rzucać toporkiem

 

Lux

Plusy:

- bardzo daleki zasięg umiejętności

- dobre CC (slow, snare)

- ultimate o bardzo dalekim zasięgu zadający spore obrażenia z bardzo krótkim cooldownem

- potrafi nakładać tarczę absorbującą obrażenia na siebie i sojuszników

- duże obrażenia jak na postać z klasy support

 

Minusy:

- brak możliwości leczenia siebie i sprzymierzeńców

- Q wymaga pewnej wprawy

- jest najlepsza na odległość autoataku

 

Liczę na "Lubie to" ^^

Wróciłem ;]

Opublikowano

Fizz vs Wukong vs Kennen i Ezreal

Witam, posiadam 975 rp z refferalów i pytanie : kogo z tych postaci kupić?

Wukong jest teraz w rotacji, idzie mi nim wyśmienicie... Fragi lecą jak szalone.

Fizz piekielnie mi się podoba i jest doprawdy wkurzający ;)

Kennen i ezreal - są w promocji po pół ceny i nei wiem czy kupić. Kennen dosyć dobry i ezreal taki sobie.

Zatem kogo kupić??

Opublikowano

@2xup

Mogę ci polecić Kennena. Ma świetny harass, jak to niektórzy mówią "Pentastun", całkiem dobry escape mechanism.

Co do Ezreala to większość gry musisz spędzić na farmie żeby w late cisnąć wszystko. Jego skille to skillshoty więc wymaga trochę ogarnięcia, dobre ulti na całą mapę.

Fizzem i Wukongiem za dużo nie grałem więc nie wiem.

 

@edit

Radziłbym Ci kupić kennena i ezreala, są w przecenie i mają wielki fun z gry jak się nimi gra.

Opublikowano

Vladimir vs Brand vs Xerath

 

usun gre lepiej

 

h3h3

 

a tak na powaznie to kup vladimira albo branda

xxxxxxx

Gość Menesterowy
Opublikowano

Temat zamykam, odpinam.

Prawdopodobnie pojawi się nowe subforum, gdyż pytań o championa jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo, a jeśli nie subforum, to inna metoda propozycji, gdyż tutaj jest, no... Po prostu: syf.

Zapraszam już niedługo do nowej 'odsłony'.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...