Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fizz vs Ezreal

Wolałbym Ezreala, ponieważ atakuje z dystansu, ale z drugiej strony Fizz to zabójca... Proszę o opinie i kto ma większy DMG :)

userbar.png
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fizz vs Ezreal

Wolałbym Ezreala, ponieważ atakuje z dystansu, ale z drugiej strony Fizz to zabójca... Proszę o opinie i kto ma większy DMG :)

 

Ezreal...

Opublikowano

Shaco vs Pantheon vs Xin Zhao vs Akali(Lubie postacie latwe do ogarniecia ale z trudniejszymi tez sobie poradze)

kazda postac jest bardzo mocna wiec moze napisze + i -

 

shaco

+

bardzo dobre ganki i system ucieczki

silny pasyw

ulti dobre do dive'owania

dobry jungler

-

papier (ale przez Q nigdy go nie zlapiesz ...)

w jungli liczy sie czas

ciezki do ogarniecia

wku*wia wrogow

 

pantheon

+

bardzo dobre early

nadaje sie do jungli

dobre ganki

wygra wiekszosc 1vs1

-

widac gdzie walnie ulti

slaby na tankow

 

xin zhao

+

bardzo dobry w jungli

dosyc dobre ganki

nafeedowany rozwali wszystko

dobry attack speed

-

bez feedu duzo nie zdzialasz

 

akali

+

slow i stealth w jednym

olbrzymi dmg

dobre ganki

-

oslabienie hextech'a mocno wplynelo na gre akali

papier

Opublikowano

To wie ktoś?? :D

Kassadin:

+ genialne ulti z 3s CD,

+ AoE slow,

+ mocny nuke,

+ w late składasz większość postaci na kombo, a przy wyskackowanym R to już totalnie,

+ nie da się przed nim uciec :D

- może trochę słabe early i ciężko z farmą,

- z taką morganą czy xerathem jesteśmy out ot farm, czy jak kto woli w ciemnej dupie.

Opublikowano

@lackidacki

 

Ziggs - Na 100% będzie znerfiony

Vayne - Straszny Papierek i nie ma żadnego skilla AoE

 

Polecam ezreala + i - mówią same za siebie

 

 

Plusy:

- krótki cooldown na Q skill

- spory zasięg umiejętności

- dobry harrasser

- wbudowany Flash (E skill)

- ultimate o zasięgu globalnym

 

Minusy:

- typowe wady Ranged Carry (zależny od many, słaby w zwarciu itd)

- praktycznie wszystkie umiejętności to skillshoty (wymagane DOSKONAŁE opanowanie skillshotów, aby gra Ezrealem była efektywna)

Opublikowano

Shaco vs nidalee vs khartus vs anivia vs pantheon, pomóżcie mi się zdecydować proszee :)) daje lajka i 5*

Opublikowano

Ja polecam Xin Zhao, Shaco lub Blitzcrank

 

Skoro takie postacie to raczej karthus albo niddle bo jeżeli te 2 postacie odpowiednio ogarniesz nie przegrasz.

 

Raz gralem przeciw Nidlle i z ciosu wloczni mi polowe hp brala i mialem kolo 2500hp

baner.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...