Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP NIE MA NAJLEPSZEGO CHAMPIONA -.- Wszyscy są zróżnicowani i każdy jest dobry. Trzeba się nauczyć nimi grać i każdy będzie dobry.

 

Najlepszy support? Proszę o kilka wypowiedzi

Wróciłem ;]

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na solo topa mam rozumieć?

Nidalee bym wziął. Heal, 2 postacie, puma całkowicie darmowa, epic dmg z dzidy.

Rumble taki nijaki, niby dobry harras, ulti AoE ale żadko widuje ogarniętego.

 

 

Opublikowano

Potrzebuje fajnego AD! Nie Xin, Trynda, Olaf, Caitlyn.

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Ja bym wybrał shaco jak zbudujesz pod dmg i szybkośc ataku to jest bardzo dobry (takie jest moje zdanie)

+ Dobry do ucieczek

+ można łatwo zabic w poscigu dzieki skillowi zatrute kosy

+ dobre ulti

- troche papier

Anlivia nie grałem więc nie wiem, ale ma przydatne skille do TF

Opublikowano

@DamCiWygrać

 

Ja brałbym Anivię, fajna postać, OP burst, no i oczywiście zajebiąszczy pasyw:P

Shaco dostał nerfa...

 

@Pan Mudzin

 

Polecam Vayne :)

 

@Kitzekeldar

 

Le Blanc to typowy burst, jak nie zabijesz na combo jesteś free kilem aż do odnowienia cooldownów.

Karthus bardziej przydatny w teamfightach, jeżeli czujesz się na siłach, że go ogarniesz to polecam :]

Opublikowano

Le Bland vs Karthus

+ i - poprosze (daje lajki ;))

LeBlanc:

+Bardzo mocne combo

+Doskok

+Powtórzenie skilla z ulti

+Dobry harras

+/- Średni cc

- Potrafi zżerać dużo many

- Bez odpowiedniego buildu - papier

 

Karthus:

+Ulti

+Kilka sek. czarowania po śmierci

+Spam z Q

+Przywracanie many za zabicie

- Brak stunów, klatek, uciszeń. Ma tylko AoE Slowa

- Papier

 

Obie postacie są dobre, obie mam i według mnie LeBlanc jest lepsza.

Opublikowano

LeBlanc:

+Bardzo mocne combo

+Doskok

+Powtórzenie skilla z ulti

+Dobry harras

+/- Średni cc

- Potrafi zżerać dużo many

- Bez odpowiedniego buildu - papier

 

Karthus:

+Ulti

+Kilka sek. czarowania po śmierci

+Spam z Q

+Przywracanie many za zabicie

- Brak stunów, klatek, uciszeń. Ma tylko AoE Slowa

- Papier

 

Obie postacie są dobre, obie mam i według mnie LeBlanc jest lepsza.

Podałbyś mi build na Le Blanc i combo???

kitzekeldarsygna2.jpg

 

By ME

 

Pomogłem? Daj +

:)

Opublikowano

Ponawiam pytanie:

+ i - Karmy

Fizz vs Shaco

 

@up

Combo Le to Q E R W i ignite na koniec, a build to typowy na ap : Butki i 3potki, butki z przebiciem, (jak Ci dobrze idzie to ta książeczka co AP za killa daje), kapelusz, RoA, rylai, lich bane. A jak nie masz tej książeczki a gra nadal trwa to archangel

Opublikowano

Potrzebuje fajnego AD! Nie Xin, Trynda, Olaf, Caitlyn.

 

 

Wukong

 

@DamCiWygrać

 

Ja brałbym Anivię, fajna postać, OP burst, no i oczywiście zajebiąszczy pasyw:P

Shaco dostał nerfa...

 

 

 

Nerf shaco praktycznie nie odczuwalny.

 

+ i - Karmy

 

Usless champ.

Opublikowano

Yorick czy jakiś inny champ na solo topa? mam już lee sina ;]

Prosze o + i - postaci

Może Olaf?

+Dobry offtank. Dużo hp i duży dmg.

+Life steal ze skilla

+Skill, który duże zadaje obrażenia nieuchronne - coś na tanków :)

+Bardzo dobry passyw (1% brakującego hp = 1% attack speeda)

+Ulti, które usuwa niegatywne efekty i zmniejsza otrzymywane obrażenia

+Da rade nim junglować :D

-Jedyne AoE to rzut toporkiem, który i tak w lini leci.

 

@Edit

Jeszcze jeden minus

-Brak stuna, klatek - tylko slow z toporka

Opublikowano

3xUP.

Nocturne :)

Dobry do Jungli.

Dobry na Lane.

Latwy do Ogarnięcia.

Na Q wiekszy dmg .

Na E Fear :D.

Kupuj NOCA!

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Yorick czy jakiś inny champ na solo topa? mam już lee sina ;]

Prosze o + i - postaci

Na solo dobra riven, trundle, vladimir,corki ale i tak lee chyba lepszy

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Yorick czy jakiś inny champ na solo topa? mam już lee sina ;]

Prosze o + i - postaci

A może Mundo

+

Szybko się leczy

Dobry na dystans (maksujesz "Q")

Dobry na TF'y

-

Nie wiem co napisać, dla mnie jest ideałem

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

Witam, mam mały dylemat otóż jestem średnio zaawansowanym gracze, mam około 400 winów, mam zamiar kupić Nidalee, lecz nie jestem do tego przekonany. Najczęściej gram solo top albo lane z kolegą (premade).Ogólnie lubie wszystkie typy postaci. Mógłby jakiś posiadacz tej o to postaci wymienić mi jej plusy i minusy ? Z góry dzięki :)

Opublikowano

Shaco czy leblanc czy może Karthus?

 

kazda postac jest mocna jednak karthus zada najmniejszy dmg. shaco op postac co chwila tp w dodatku z niewidzialnoscia w early game wystarcza same wieze zeby zabic w dodatku ten pasyw nie cierpie grac przeciwko tej postaci :P leblanc swoim combo rozwali spokojnie tanka. bardzo duzy dmg jednak papier plusem jest to ze nie trzeba feedu zeby cos zrobic. karthus nie ma problemow z mana ciagly spam z Q potrafi zrobic krzywde jednak trzeba wyczuc ten skill ulti tez jest dobre lecz trzeba je uzyc w dobrym momencie

Opublikowano

Podajcię plusy i minusy Kassadina i czy warto go kupić i jakieś źródło o builda AP.

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

@Kieep

 

+ Silence co kilka sekund, prawie AP Carry wyłączony z gry:P

+ W które z każdym hitem odnawia nam mane

+ OP Ulti którym można się teleportować

+ Ciężki do zfocusowania

 

- Z nieodpowiednim buildem nie widać do końca jego potencjału

- Ciężki do ogarnięcia

 

Wpisz w Google ,,build kassadin" i poszukaj jakiegos odpowiedniego dla Ciebie :)

Opublikowano

Ponawiam pytanie:

+ i - Karmy

Fizz vs Shaco

 

@up

Combo Le to Q E R W i ignite na koniec, a build to typowy na ap : Butki i 3potki, butki z przebiciem, (jak Ci dobrze idzie to ta książeczka co AP za killa daje), kapelusz, RoA, rylai, lich bane. A jak nie masz tej książeczki a gra nadal trwa to archangel

lich bane na lb? combo qerw? (2x E co to ma byc za combo)

Gangplank czy Pantheon?

zdecydowanie gp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...