Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

rozpisalem sie i mi zjadlo tekst...

Jax jest dobry jego skok denerwuje gracz i latwo nim dobijac przeciwnika pozatym ma stuna ale nie jest dobry w 5v5 lepiej mu idzie 3v3

Opublikowano

Ziggs czy Skarner ?

Skarnera mam ogarniętego dużo razy nim grałem (tylko w jungli).

A Ziggsa tylko znam z spotlighta :) Ale na filmiku wszystko fajnie więc nie wiem którego wybrać..

Btw. kiedy ten patch z Ziggsem wychodzi ?

Opublikowano

Ziggs czy Skarner ?

Skarnera mam ogarniętego dużo razy nim grałem (tylko w jungli).

A Ziggsa tylko znam z spotlighta :) Ale na filmiku wszystko fajnie więc nie wiem którego wybrać..

Btw. kiedy ten patch z Ziggsem wychodzi ?

wydaje mi sie ze jutro przewaznie update wychodzi w czwartek. ziggs wydaje sie byc bardz op postacia ale lepiej zaczekac do rotacji

 

Talon vs Pantheon. Proszę o + i -.

 

talon

+

bardzo dobre early i mid game

olbrzymi dmg

moze junglowac

latwa farma

-

papier

moze miec problemy w late game

 

pantheon

+

rozwali kazdego ap carry

dobre ganki + stun

dobre survi

silny na 1vs1

-

ma problemy z tankami i offtankami

dlugi cd z ulti i stuna

latwo uciec z ulti

 

gram pantheonem od 2 dni i narazie idzie swietnie. talon ma bardzo dobre early i mid game ale w late musi trzymac sie blisko team'u latwo moze nafeedowac przeciwnikow. bral bym pantheon'a

Opublikowano

re:

brand vs malhazar vs xerath

prosze o wypowiec i dlaczego mile widziane nowe propozycje

ps. Lux jest za 3150? Xerath ma dziwne ulti

Opublikowano

@ up Moim zdaniem najlepsi z tych co podałeś są Brand i Xerath nie umiem powiedzieć dlaczego, może dla tego że w tf wiecej zrobią niż Malz a po 2 lepiej zabiją z daleka .

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

Master z ulti + do tego odporny na slowa, miss fortune, teemo, ww

I to raczej wszyscy tak? A ten rammus? podobno z Q ma dużo "speeda" :D

 

dałbyś item build na poruszanie się na maksa? 6 itemów?

Opublikowano

Vayne i Nocturne polecam gorąco są to dobre postacie .

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

Jaki fajny i nie nudzący się AP ? Oprócz kennena i branda ( mam fiddlesticksa)

 

I co sądzicie o lee sinie? albo jakis inny ad?

Opublikowano

Siemanko, takie pytanie.

 

LeBlanc vs Brand vs Fizz ?!

 

Postać nie papierowa, w miare do ogarnięcia, czyli nie aż za bardzo skomplikowane combo.

 

Dzięki wielkie.

Opublikowano

Siemanko, takie pytanie.

 

LeBlanc vs Brand vs Fizz ?!

 

Postać nie papierowa, w miare do ogarnięcia, czyli nie aż za bardzo skomplikowane combo.

 

Dzięki wielkie.

kazda postac z wymienionych jest papierowa :D jednnak fizz jest najmniej papierowaty i najlatwiejszy do ogarniecia. ja bym wzial le blanc dlatego ze robi olbrzymi dmg. jednak jest ona przeciwna twojemu opisowi :P
Opublikowano

Która postać lepsza ? Blitzcrank, Lux czy Katarina ? Wiem, że Blitz to inna klasa, ale możecie podać + i - każdej ;]

Jeśli pomogłem wejdź na www.pajacyk.pl

Kliknij w brzuszek pajacyka a nakarmisz głodne dziecko :)

 

 

 

Opublikowano

Jaka postac do 2000ip?Lubie postacie ktore maja duze dmg i duzo atakujacych skilli(To mniej wazne) ale najwazniejsze zeby byc pro 1vs1. Chyba ze bardziej oplaca sie zbierac do 3150ip/6300ip?Jak lepiej zbierac to napiszcie :)

lamziook.png
Opublikowano

Która postać lepsza ? Blitzcrank, Lux czy Katarina ? Wiem, że Blitz to inna klasa, ale możecie podać + i - każdej ;]

Katarina

+dobra na TF

+pro do ucieki

+dobra na 1 vs 1

 

 

 

Jaka postac do 2000ip?Lubie postacie ktore maja duze dmg i duzo atakujacych skilli(To mniej wazne) ale najwazniejsze zeby byc pro 1vs1. Chyba ze bardziej oplaca sie zbierac do 3150ip/6300ip?Jak lepiej zbierac to napiszcie :)

Veigar na 1 vs 1 nie ma z nim szans :D

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

Keenen vs Shen vs Veigar

 

Podałeś różny bohaterów za PZ... Shen to tank i jak chcesz potankować to bierz. Ale z nich najlepszy to oczywiście Kenen, niezły Escape, sieje stun'y kiedy chce :) i dobry do tf'ów. Polecam

wobqx.jpg
Opublikowano

Kogo kupic jako pierwsza postać na Ameryce ? do 3700 IP interesuje mnie taki AD

 

Tryndamere, a jak chcesz ranged to Corki.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

Jeśli na początek to FiddleSticks sam nim zaczynałem jest w miarę łatwy do ogarnięcia:

Terrify - fear na 1/1.5/2/2.5/3 sekundy.

Drain - wysysasz życie zadając 60/90/120/150/180 obrażeń (+45% posiadanego AP) i 60/65/70/75/80% (rozwinięte na 5) z zadanego wraca do ciebie jako HP.

Dark Wind - odbija się 5 razy zadaje około 65/85/105/125/155 obrażeń (+45% posiadanego AP), dobry do farmienia golda z minionków.

Crowsstorm - AoE ulti , ładujesz przez 1,5 sekundy po czym przenosi fiddelsticks`a w miejsce w które wskarzesz i przez 5 sekund dookoła ciebie krążą ptaki które zadają co sekunde 125/225/325 (+45 % posiadanego AP).

To wszystko co jest 1/2/3/4/5 to są obrażenia na poziom skilla.

 

Słabo mu idzie jak go dorwie powiedzmy Yi z dobrym speed atack nie wyrobisz na wysysaniu.

 

To tyle Ja osobiście gram Veigarem ale nim trzeba pograć żeby ogarnąć jakby co Ja też gram na North nick Farelion :)

Opublikowano

Kogo kupic jako pierwsza postać na Ameryce ? do 3700 IP interesuje mnie taki AD

Gangplank.DOBRY CRYT, JEGO W LECZY I PRZERYWA stuny itp. , ULTI OBSZAROWE.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...