Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1)Dobra postać za 6300, bardziej taki mag/dystansowiec ale może być i w.w ale pod AP

2) najlepszy tank/support

 

1. Kennen, świetne obrażenia, sieje stuny kiedy chce i to ulti :) a tak to polecam brand'a.

2. Dla mnie świetnymi są wszyscy, ale ja lubię Galio, Shena, ewentualnie najlepszy supp to Sona..

wobqx.jpg
Opublikowano

Katarina vs Shaco + i -

 

Kata

+brak many i enegrii

+dobry system ucieczki

+krótkie cd na ulti

 

-papierowa

-podatna na wszystko oprócz slowa i unieruchomienia

-jej dmg to głównie tylko ulti

 

Shaco

 

+dobry anty-jungler

+niewidka

+możliwość robienia na 2 sposoby

 

-zbyt papierowy

-ostatnio wielki nerf

-słaby w 1v1

<>

Opublikowano

@Up Powiem ci, że Xin to jungler i offtank full ad jest dla pajacow ktorzy sa fajni i padaja w 2 sekundy.

Urgot to grubas i walone zero ktore nie ma prawa bytu na bocie z supportem, z tym grzuchem na to nie zasluguje. Chcesz jakiegos wyjebanego ad carry to kup se ziomek Vayne/Gravesa/Ezreala inne to shity.

 

Brałbym Xina bo jest lepszy i chudszy, a urgot to grubas wiec nie polecam

ZA MATECZKĘ ROSJE!

Opublikowano

wciąż zastanawiam się kogo kupić :

 

irelia

ezreal

kennen

cassiopeia

skarner

?

 

 

Irelia albo kennen

 

Kata

+brak many i enegrii

+dobry system ucieczki

+krótkie cd na ulti

 

-papierowa

-podatna na wszystko oprócz slowa i unieruchomienia

-jej dmg to głównie tylko ulti

 

Shaco

 

+dobry anty-jungler

+niewidka

+możliwość robienia na 2 sposoby

 

-zbyt papierowy

-ostatnio wielki nerf

-słaby w 1v1

 

Z tym wielkim nerfem shaco to nie przesadzaj, po prostu sie nie da zrobić jednocześnie blue i reda, tyle, reszta jungli bez zmian.

A Katarinie zapomniałeś dodać że nawet newbie potrafi przerwać jej ulti.

Opublikowano

wciąż zastanawiam się kogo kupić :

 

irelia

ezreal

kennen

cassiopeia

skarner

?

 

Kennen <3

 

 

 

 

Xin Zhao vs Urgot

 

Xin.

 

 

 

 

Kennen vs Xerath vs Anne

 

Kennen. Dobrze ogarnięty + dobre runy i build świetna midowa postac, zajebiste ulti do tf + system escape.

Opublikowano

Hmm, kogo sprzedać? ACTĘ, czy SOPĘ?

 

 

A na serio,

 

 

Leona vs. Jakiś supp za 6k, z dużą ilością cc.

 

 

Dobry support? SONA!

Opublikowano

Kennen czy Swain :)?

 

Swain.

 

wciąż zastanawiam się kogo kupić :

 

irelia

ezreal

kennen

cassiopeia

skarner

?

 

Cassiopeia.

Hmm, kogo sprzedać? ACTĘ, czy SOPĘ?

 

 

A na serio,

 

 

Leona vs. Jakiś supp za 6k, z dużą ilością cc.

 

Alistar ma dużo cc. Za 6300 nie ma stricte supportów. Jednak mozna uznać jeszcze maokaia. Reszta imo nie zasługuje na bycie supportem. Marnowanie potencjału postaci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...