Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Volibear vs yorick +/- kto lepiej se radzi w poszczególnych fazach gry.

 

Yoric całkiem nieźle radzi sobie na lini, ale w team fightach już nie jest tak kolorowo, Volibear daje rade przez całą gre :]

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

warto kupować Olafa ?

wypiszcie jego +/-

 

Warto:

+passyw

+czym więcej HP tym większy dmg

+toporek do spowalniania /dobijania uciekinierów

+true dmg

+ulti zdejmujące cc

+łatwa jungla

+da radę na solo topie

 

 

-ganki nie zachwycają

-brak typowego escape mechanizmu

-słabe cc

Opublikowano

Mordekaiser vs Akali kto lepszy dmg sadzi ??

Akali kupuj. Morda po nerfie jest już za słaby ;)

 

Mordekaiser vs Akali kto lepszy dmg sadzi ??

Akali jest dużo lepsza, ale to dwie inne postaci. Akali pod AP, a Morda lepszy na Tanka. polecam Akali. Morda po nerfie jest do dupy ;]

kitzekeldarsygna2.jpg

 

By ME

 

Pomogłem? Daj +

:)

Opublikowano

up@ Jeżeli sądzisz że Morde slaby, to jesteś w blędzie. Akali także przegrala by na solo/midzie z Mordą... Każda proba harasu, kończyka by sę na E + Q. Po 6 lvlu, ulty + igntite + E i masz duszka.

actanie.jpg

Opublikowano

@up

Ale postacie nie liczą się tylko na 1vs1 ( i tak akali jest jedną z najlepszych postaci 1vs1), ale to kto jest bardziej użyteczny w team fightach. Morda może wygrywać z akali 1vs1 tylko jeśli nie mają jeszcze 6 poziomu i tylko jeśli morda może nabijać tarczę na wrogich minionach. Ja mam akali i jestem strasznie zadowolony. A z mordy już nie tak bardzo (chociaż daje spory fun z gry)

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Ezreal vs Wukong

 

Dlaczego i opinia

 

Jako że Ezreal to jeden z moich Mainów to polecam go.

Gdy na linii ma support/ ew. postać z healem to na prawdę jest OP (w dobrych rękach)

Bardzo dobre Ulti, często dobijam ludzi, schowanych za turretem na Topie, gdy bije się na bocie :D

Same skillshoty, lecz łatwo trafić.

Wukonga ci nie ocenie, szczerze - grałem tylko jak był w rotacji.

Opublikowano

Jaka postac do 5000 pz

 

Jesli lubisz tankow - jarvan IV

 

Rumble fajny miotacz ogieni i niezle dmg

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Ponawiam

Udyr vs Sejuani

 

Plusy i Minusy

 

:)

 

 

Kupiłbym Udyra,

+łatwa jungla

+cc

+tarcza

+przyspieszenie, ucieczka lub dogonienie kogoś

+budujesz pod twardego offtanka

-mogłyby być lepsze ganki

 

Tego nowego champa widziałem tylko kilka razy więc się nie wypowiem, ale za każdym razem był lame.

Opublikowano

Może to nie pytranie o champa chodzi, lecz o build

moim zdaniem coraz popularniejszy staje się kennen ad

na iemie m5 nim grał i na own3dzie też niektórzy grają na solotopie

co o tym sądzicie ?

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Może to nie pytranie o champa chodzi, lecz o build

moim zdaniem coraz popularniejszy staje się kennen ad

na iemie m5 nim grał i na own3dzie też niektórzy grają na solotopie

co o tym sądzicie ?

 

Trudno ocenić, ad carry gram tylko jak muszę, ale raz widziałem na rankedzie jak "Troll pick ad kennen" wbił penta killa.

Opublikowano

ja bym brał udyra. Ta sejuanu to totalna klapa jest. do niczego sie nie nadaje

 

Poza tym, że sra cc na prawo i lewo oraz robi za dobrego inicjatora, no to faktycznie. Do niczego się nie nadaje.

 

Akali kupuj. Morda po nerfie jest już za słaby ;)

 

Akali jest dużo lepsza, ale to dwie inne postaci. Akali pod AP, a Morda lepszy na Tanka. polecam Akali. Morda po nerfie jest do dupy ;]

Btw, morde dostał nerfa, a później buffa.

Jaka postac do 5000 pz

 

Rumble

 

Ponawiam

Udyr vs Sejuani

 

Plusy i Minusy

 

:)

 

 

Ponawiasz po 10 minutach, okej...

Ud yr.

 

Może to nie pytranie o champa chodzi, lecz o build

moim zdaniem coraz popularniejszy staje się kennen ad

na iemie m5 nim grał i na own3dzie też niektórzy grają na solotopie

co o tym sądzicie ?

Kup kennena i spróbuj. Imo ap>ad

Opublikowano

Kto za 3150? Chodzi mi o postać bardziej DMG, ale nie Udyr... Zastanawiam się też nad Karthusem... dobry?

 

nie dawno kupilem karta. powiem tak, strasznie wkurza jak ktoś zrobi heala przed twoim ulti i żadnego fraga nie zdobędziesz, czy zablokuje.

skille mają w miarę dmg, ma sporo przewage na midzie, fajne efekty, ale manożerny w cholere. dobry w early, ale na late to już raczej sam nic nie zrobi. ma slowa, co jest dobry do gangów.

ogółem to postać ciekawa, 4fun, ale są od niego lepsi za 3,1k.

Opublikowano

Shaco, Anivia, Blitzcrank <3 i o wiele więcej.

Shaco mam i jest pro <3 Anivia mi się nie podoba, a co do blitz to go też już mam kupinego ;) Macie jakieś inne? GP też mam ;p

kitzekeldarsygna2.jpg

 

By ME

 

Pomogłem? Daj +

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...