Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fizz vs Riven vs Talon vs Kennen . Nie mogę się zdecydować kogo kupić :D . Bardzo proszę was o pomoc ;p

 

fizz i kennen są bardzo dobrzy na midzie, kennen pro w tfie ze stunami lecz papierowy przed rylaią, dobry też na solo topie

 

riven i talon dobry dmg talon dobrze contruje mida a na solo też dobry riven w jungle i solo.

 

polecam kennenana

<>

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

3moBoyu

 

Polecam kennena - a jesli wolisz bic sie napiołchy - Fizza

 

dobzi mid/solo

w tfach takze

 

a Talon po nerfie... :/

Riven tez nie zbyt good

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Fizz vs Riven vs Talon vs Kennen . Nie mogę się zdecydować kogo kupić :D . Bardzo proszę was o pomoc ;p

 

weź Fizza, powinien rozłożyć wszystkich z tej trójki, ew. kennena.

talon wielkie gówno po nerfie, a riven taki sobie, są tacy, którzy zadają większe obrażenia od niego za 6,3k.

Fizzem też idzie się pobawić.

Opublikowano

fizz i kennen są bardzo dobrzy na midzie, kennen pro w tfie ze stunami lecz papierowy przed rylaią, dobry też na solo topie

 

riven i talon dobry dmg talon dobrze contruje mida a na solo też dobry riven w jungle i solo.

 

polecam kennenana

Wez Fizza. Juz w early ma fajne dmg

;)

Opublikowano

riven vs voli +/-

 

Voli

+ tank

+ heal

+ skille z fajnymi efektami

+ przerzut ( coś jak signed )

- narażony na feeda

 

riven

+ dobre combo

+ stun

+ tarcza

+ 2x ulti

+ dobry solo toper.

Opublikowano

cassio czy ez?

nie gralem za duzo tymi postaciami ale wiem ze ogarniety ezrael to maszyna do zabijania. cassiopeia ma dobre ulti i tez robi rozpierdziel. ja jednak bym wzial ezreala
Opublikowano

Ja tam polecam Talona. Dobry na midzie i mozna go tam szybko wyfarmic. Ja mam talonem staty po 30/5-10/15.

Sklepy sms do serwerów mc, launchery non-premium i premium, własne klienty do gry z "kostomizowanym" menu, aplikacje statystyk serwera na androida.

Pisz śmiało na priw co potrzebujesz. Odezwę się jak tylko przeczytam wiadomość.

Opublikowano

swain vs nidaleee vs kennen vs brand.

KOGO SIE OPŁACA KUPIĆ? kto nie jest trudny? proszę +sy i -sy, daje LAJK

 

 

 

@UP

Mordekaiser nice tank, jeśli ogarniasz.

Shaco pro dżungler, ładny system ucieczki, pro ganki i wiele innych.

Xin mocne dmg, mini stunn doskok..

Osobiście wybrałbym shaco, jako tanka wole amumu od morde ; ]

Opublikowano

@Up

Pewnie , że akali jej ulti taki rozpierdziel robi , że sobie tego nie wyobrażasz :D .Dajesz q potem ulti , hit , ulti i takie combo . Buildu nie muszę chyba podawać ?

Opublikowano

swain vs nidaleee vs kennen vs brand.

KOGO SIE OPŁACA KUPIĆ? kto nie jest trudny? proszę +sy i -sy, daje LAJK

 

 

 

@UP

Mordekaiser nice tank, jeśli ogarniasz.

Shaco pro dżungler, ładny system ucieczki, pro ganki i wiele innych.

Xin mocne dmg, mini stunn doskok..

Osobiście wybrałbym shaco, jako tanka wole amumu od morde ; ]

 

Jestes kurwa pizda a nie skoczek morde to dojebay skurwiel majac ducha ad carry wpierdalasz sam pente, a majac spellvampa masz ciagle cale hp

 

@Up

Pewnie , że akali jej ulti taki rozpierdziel robi , że sobie tego nie wyobrażasz :D .Dajesz q potem ulti , hit , ulti i takie combo . Buildu nie muszę chyba podawać ?

 

Ziomuś JAK KTOS MA AKALKE W TEAMIE TO OD RAZU 1SZY PICK POWINIEN POJSC LEE SIN JEZELI NIE JEST ZBANOWANY AKALI TO SHIT THATS ALL

ZA MATECZKĘ ROSJE!

Opublikowano

Ponawiam pytanie : Mam dosyć dużo PZ i chciałbym jakiegoś dobrego AP ale jednoczesnie żeby chociaż był minimalnie wytrzymały.

 

I jeśli można to jakiegoś fajnego AD ale nie carry.

Opublikowano

Chcę jakąś postać nie drogą która ma dobre combo i jest bardzo przydatna.

Chodzi tu o stunna, jakieś spowolnienie i dobre dmg. Zastanawiałem się nad brandem no ale wiadomo - drogo.

Więc kogo wybrać? podawać nazwy. LAJKUJE

Opublikowano

@UP

 

AD - Noctrune.

AP/AD - Ezreal (hybryda)

AP - Xerath? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...