Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

up@ Jak kurwa nie umiesz grać, to często pada. Weź nie pisz tych dennych komentarzy. A kto często nie pada? Umiesz grać, nie padasz.

 

A passyw jest po to, aby wejść w środek TF'a, >zonhey i prawdopodobnie nie padniesz, a jeżeli już to na glebie ulty aby Ci nie przerwali.

 

 

 

 

 

down@

 

 

Jak on szybciej się respi? wtf?

 

Po to ma passyw, aby paść, tak.. Ale nie w każdym JEDNYM tfie..

actanie.jpg

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

up@ Jak kurwa nie umiesz grać, to często pada. Weź nie pisz tych dennych komentarzy. A kto często nie pada? Umiesz grać, nie padasz.

 

A passyw jest po to, aby wejść w środek TF'a, >zonhey i prawdopodobnie nie padniesz, a jeżeli już to na glebie ulty aby Ci nie przerwali.

Trollu Kartus jest zrobiony do padania w TF tez dobry jest ale po to ma skille po smierci i szybciej sie respi bo pada...

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Ponawiam:

 

Mam wystarczająco dużo ip i chciałbym jakiegoś fajnego AP żeby się szybko nie nudził ale również żeby był stosunkowo mocny (Tylko nie Kennen)

 

I jeszcze jakiegoś fajnego ad ale nie offtanka.Poleci like.

Opublikowano

twich vs lux vs brand PROSZĘ O DORADZENIE

Zdecydowanie Brand ma wręcz zarąbiste ulti ;d A twitcha łatwo wykryć :)

eune

Opublikowano

Swaim i Yoric prosze o plusy i minusy ;)

 

Swain

 

+dlugo wytrzyma na lanie dzieki ulti

+jak jedna z niewielu postaci ma doty

+bardzo dobry harass

 

-przed 6 papierowaty

-w większości zależny od many

-trza umieć last hitować

 

o yoricku nic nie moge powiedzieć bo nie grałem

<>

Opublikowano

Jakiego polecacie mi DPS'a lub off tank robiony bardziej pod killera ad/ap ale wolał bym ad bo nie mam run ap

 

Dobry OffTank'iem to będzie chyba Nocturne, a jak nie masz tyle kasy, to sb pograj Mundem. A DPS to najczęściej WW, Trynd, i wszystkie ad carry takie jak Ashka, Vayne itd....

wobqx.jpg
Opublikowano

Dobry OffTank'iem to będzie chyba Nocturne, a jak nie masz tyle kasy, to sb pograj Mundem. A DPS to najczęściej WW, Trynd, i wszystkie ad carry takie jak Ashka, Vayne itd....

niestety wszystkie z tych wymienionych mam

dobrze mi się gra gp,nocturnem vayne nie zbyt

to może kogoś innego polecisz

reflink w sygnie

Opublikowano

Jaka postać kupić ?

 

 

Jax,Janna,Evelynn,Malphite,Twisted Fate,Fiddlesticks ? kogo z nich

 

myślałem na Janna i Jaxem ^^

 

czy może lepiej postać za 3150ip?

 

Jax'a mam i super miodzio.

Każdy skill przydatny, stunn, uniki przez 1.5 sec. Hybryda.. Polecam!

Jeszcze wg. mnie w grę wchodzi fiddle.

A za 3150 to polecam Karthusa, Nidalke, Shaco, Mordekaiser, Akali...

Opublikowano

Jax'a mam i super miodzio.

Każdy skill przydatny, stunn, uniki przez 1.5 sec. Hybryda.. Polecam!

Jeszcze wg. mnie w grę wchodzi fiddle.

A za 3150 to polecam Karthusa, Nidalke, Shaco, Mordekaiser, Akali...

mi chodzi o dobrego zabujce czy kogoś kto szybko kogoś zabije a mordekaiser to cienias :>

i karthus się nie nadaje a jaxa nie lubie

reflink w sygnie

Opublikowano

@regman

 

Brand mocniejsze combo i silny przeciw tankom.Ale jeżeli nauczysz sie trafiać z q u malzy to malza lepszy.

 

btw. rumble czy trundle?

Opublikowano

Malza vs Brand.

 

Zdecydowanie dla mnie BRAND. STUN, wbudowany ignite (passyw) = niezły harras, Ulti do TF'ów. Malze nie bardzo lubię więc nie polecam.

wobqx.jpg
Opublikowano

Ponawiam:

 

Mam wystarczająco dużo ip i chciałbym jakiegoś fajnego AP żeby się szybko nie nudził ale również żeby był stosunkowo mocny (Tylko nie Kennen)

 

I jeszcze jakiegoś fajnego ad ale nie offtanka.Poleci like.

 

Ponawiam

Opublikowano

@UP . Proponował bym Branda. Świetny nuker i raczej nie znudzi Ci sie po kilku grach :)

Jeśli chodzi o ad atakjera to Master yi , tryndamere ewentualnie talon :>

xxcafs.png
Opublikowano

Ponawiam:

 

Mam wystarczająco dużo ip i chciałbym jakiegoś fajnego AP żeby się szybko nie nudził ale również żeby był stosunkowo mocny (Tylko nie Kennen)

 

I jeszcze jakiegoś fajnego ad ale nie offtanka.Poleci like.

 

Polecam Ci branda bardzo dobry na midzie i pomocny w tf, albo swaina on też rzeżni mida ale dopiero po 6, ew. leblanc

 

Ad to riven, gp, może trynda

 

lecz rivenke i gp robią w offtanka często ale pod dmg bardzo dobry

<>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...