Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Shaco vs Xin Zhao vs jakaś postać za 3k ip

 

Xin:

+łatwy do ogarnięcia

+pokaźny dmg

+podrzucenie ze skilla

-brak escape

 

Shaco:

+szybka dżungla

+dobre ganki

+klon z ulti, którym możemy wykosić kilka osób (o ile robimy się pod AD)

+dobry escape mechanizm

-trudny

-robiony pod AP strasznie nudny (siedzimy w krzaczorach i czekamy, aż ktoś wejdzie w naszego box'a

7m9a.png


Opublikowano

Shaco vs Xin Zhao vs jakaś postać za 3k ip

Shaco szalone DMG, Xin nafeedowany robi rozpierdol i na dominionie jest swietny ;)

Za 3k masz duzo dobrych np. GP ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Dobry wybór nawet. Fajne combo + dobre ulti. Przeżut i spowolnienie.

 

 

 

 

Kennen. Boskie ulti do tf, system escape, fajna farma, dobra midowa postać.

 

Jestem tego samego zdania, lecz wydanie RP na niego to głupota. Jeśli jeszcze nie zastanawiasz się nad runami, to z tych 10refów masz z 18dopalaczy PZ! Lepiej kupić postać za PZ, a jak już za Rp to z przeceny.

 

Good Luck ;]

 

Co myślicie o postaci Casspei'ja? Ewentualnie inna za 6k :)

 

Fantastyczna na mida, ale w late może trochę ssać.

Bardzo dobre skille, które daleko trafiają. Truta. Miodzio.

Opublikowano

Voli vs. Vladimir vs. Cassio prosiłbym o zestawienie 2 ostatnich bo volim troche grałem i dobrze mi sie grało

 

Z góry dzięki ;]

Sam mam Vlada i jest trudny do ogarnięcia a Casso wbijam bez trudu godlikea.

post-369695-0-95680800-1460989850_thumb.png

 

Opublikowano

Xerath vs Wukong vs Malzahar jak myślicie? kogo zakupić? ;) mam juz gp, branda, annie, master, vladimira i veyne... wydaje mi sie ze trzeba cos nowego zakupic poniewaz mam 21 lvl i tylko 6 postaci ^^ i pare runek pod ap... a więc? ;)

Arcymistrz
Opublikowano

Xerath vs Wukong vs Malzahar jak myślicie? kogo zakupić? ;) mam juz gp, branda, annie, master, vladimira i veyne... wydaje mi sie ze trzeba cos nowego zakupic poniewaz mam 21 lvl i tylko 6 postaci ^^ i pare runek pod ap... a więc? ;)

Malzahar

Opublikowano

Xerath vs Wukong vs Malzahar jak myślicie? kogo zakupić? ;) mam juz gp, branda, annie, master, vladimira i veyne... wydaje mi sie ze trzeba cos nowego zakupic poniewaz mam 21 lvl i tylko 6 postaci ^^ i pare runek pod ap... a więc? ;)

 

Zdecydowanie Malzahar :)

eune

Opublikowano

Xerath vs Wukong vs Malzahar jak myślicie? kogo zakupić? ;) mam juz gp, branda, annie, master, vladimira i veyne... wydaje mi sie ze trzeba cos nowego zakupic poniewaz mam 21 lvl i tylko 6 postaci ^^ i pare runek pod ap... a więc? ;)

 

Malzahar

Opublikowano

Brand vs. Cassio vs. Viktor vs. Vladimir. (możliwosc 2 postaci + skorka)

Brand i cassio skin do branda (lodowy)

 

Kennen vs Fizz . Postać bardziej chce na mida, która lepsza ?

4566511400.png

Opublikowano

Brand i cassio skin do branda (lodowy)

 

Kennen vs Fizz . Postać bardziej chce na mida, która lepsza ?

 

na mida bardziej kennen.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...