Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Veigar vs Gragas

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Veigar vs Gragas

Vaigar

@up zawsze 1 sie dostaje jak sie lathituje z Q

Veigar wali dodatkowo 80% AP przeciwnika co daje mu wielka moc na takie postacie jak Ania/Brand/Anivia na midzie kozak ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

@2up

Nowa postać? Sprecyzuj trochę bardziej, ma być to dps, tank, ap, supp?

Wolisz dystansową czy walcząca w zwarciu.

Opublikowano

Vlada nie kupuj underpower jest troszeczkę jak dla mnie.

 

Swain

+spellvamp z ulti,

+stun

+niesamowity na mida

 

-manożerny,

-jak dla mnie soł nudny!

 

Ja bym ci polecił Malzahara lub Branda jeżeli chodzi o casterów za 6300 ip.

xxcafs.png
Opublikowano

no to teraz ja mam 5 lvl ale często gram w teamie ze znajomymi około 30lvl

Fiddlesticks, jax, cho gath, twistet fate czy zbierac na xin zhao chodzi mi żeby dużże dmg ze skili mial

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

Opublikowano

no to teraz ja mam 5 lvl ale często gram w teamie ze znajomymi około 30lvl

Fiddlesticks, jax, cho gath, twistet fate czy zbierac na xin zhao chodzi mi żeby dużże dmg ze skili mial

 

Fiddle - OP na początku, potem jest cienki. Osobiście nie polecam. W MID game musisz być zawsze z teamem .

Jax - Spoko postać, słaba na początku potem kox, rozbija nawet 3v1. Polecam

Cho Gath - Ulti stackujesz, ogromna farma z minionow, super mocny tank. Bardzo polecam. (Cho gath jak nie umiesz lasthitowac ma problemy z maną )

Twisted Fate - Xin Zhao na odległość. Ogarnięty jest niezłym DPSem i bije niezły dmg. Można go zrobić i pod AP i pod AD. Stun, Slow, Atak w kilka celów, teleport. Bardzo polecam. Jak jesteś newbie to go bardzo polecam.

o8bh2s.jpg
Opublikowano

no to teraz ja mam 5 lvl ale często gram w teamie ze znajomymi około 30lvl

Fiddlesticks, jax, cho gath, twistet fate czy zbierac na xin zhao chodzi mi żeby dużże dmg ze skili mial

 

Zbieraj na Xina. Ewentualnie twisted.

 

 

 

 

 

Udyr v Olaf v Lux

 

Kto jest najciekawszą postacią?

 

 

 

Udyr. Piękna jungla.

 

 

Xin zaho czy mordekaiser ?? Chce po prostu nakurwać i tak szybko nie padać.

 

 

Morde.

Opublikowano

Udyr v Olaf v Lux

 

Kto jest najciekawszą postacią?

 

Dla mnie najciekawszą jest Lux ;) lubię czasami postealować z ult'a, często jesteś OP w team'ie, Snare z Q, Slow z E,ult mały cd.

Udyr to jungler, ale nie polecam, kupiłem dawno temu i raz zagrałem....

Olaf świetny OffTank, też niezła frajda, a ulti jak Yi.

wobqx.jpg
Opublikowano

Udyr v Olaf v Lux

 

Kto jest najciekawszą postacią?

Olaf fajne true DMG, Udyr zajebisty jungler i przyjemnie sie gra, Lux fajna na mida lecz papier. Zagraj Udyrem polecam ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Czy nadal warto kupić Evelyn a jak tak to w ap czy w ad ?

Tak nadal jest fajna choc trollowata, latasz tylko na niewidzialnosci i wbijasz i frag, pod AD, offtanka sie robi

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Czy nadal warto kupić Evelyn a jak tak to w ap czy w ad ?

 

100% usless, wystarczy wydać 400 golda by ją całkowicie z kontrować ( oracle)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...