Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

up@ Gram hmmm, bodajże rankedy? Elo 1300 i nafedowany xin w late, nawet Ashe nie potrafi ubic . =]

Dobrze napisalem, tyklo Ty farmazony rozpowiada...

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema!

 

Interesują mnie plusy i minusy

postaci czyli Karthus vs Xin

 

Narazie jestem za Xinem

nafeedowany xin jest jak trynda niewiesz kiedy padles. jeszcze gorzej jest jak idzie do jungli i gankuje swoim E...
Opublikowano

Ponownie volibear vs shyvana +/- must have. Doman się wypowiada dużo. Mi już pomógł trochę ale czekam na opinie innych. Dam lubię to za każdą MĄDRĄ wypowiedź.

 

shyvana:

+ brak many

+ dobra farma i w miarę jungla

+ dobry solo toper

+ pod offtanka trudny do rozwalenia

+ smok i nowe um.

- bez run useless

- mało efektowna na solo

- nudzi się

 

voli

+ heal

+ ciekawe skille

+ strach, przerzut

- bez feeda mało zrobi

- bez rewelacji na solo.

 

ja bym wybrał shyvane, bardzie uniwersalna.

Opublikowano

Sprzedałem Malzahara haha , nakitowałem w tickecie że kupiłem go za PZ, a tak naprawde kupiłem go za RP I TO PO PRZECENIE.

Czyli tak naprawde jestem o 487 RP do przodu hahahahaha, zajebisty ten koleś co mnie obsługiwał - Kaitaro, jeśli chcecie oddać item i on będzie was obsługiwał to nakitujcie,

ja nawet dat nie podałem ( bo sprzedawałem jeszcze poppy i garena) i przyjął.

 

Zamierzam kupić za to Udyra, Xina , nowego Jaxa i Fiddlesticksa.

Muszę czekać i tak 3 dni bo mam bana za leava do 18...

 

"Udyra, Xina , nowego Jaxa i Fiddlesticksa." - Dobry zakup? Wg. mnie to dobre postacie.

A wy co o tym myślicie? Mam kogoś nie kupować czy cuś, pisać.

 

Pozdro.

Arcymistrz
Opublikowano

Kto olaf shaco czy mordekeiser kto z nich najlepszy :P?

Jak pod jungle to Shaco

Dobry tak iw miare na linie ale tak +/-

 

Olafa bierz

Slow Good Ulti dzięki czemu pouciekasz jak i dogonisz w late trudny do ubicia

Opublikowano

Ponawaim bo w spamie zagineło

(spierdalaj od mojego pytania Doman xD )

 

Lux vs LeBlanc

 

Ninja Dadżer..

 

Moim zdaniem Lux. Dobra na mida, radzi sobie sama, snare, mocarne Ultimate.

 

@down

 

pomyłka, poprawiłem ;d

Opublikowano

Graves vs. Vayne vs. Caitlyn

Potrzebuję jakiegoś dobrego ad carry, możecie polecać innych byle by nie były to Ashe i Tristana.

 

Ja najbardziej lubie Vayne. Dużee DMG, fajny przewrót, którym uciekniesz przed ulti Ezreala / Ashe czy innym w tym stylu.

Dobry pasyw.

 

a jeśli inny to właśnie Ezreal.

Opublikowano

Graves vs. Vayne vs. Caitlyn

Potrzebuję jakiegoś dobrego ad carry, możecie polecać innych byle by nie były to Ashe i Tristana.

Osobiscie polecam Vayne, nakurwia taka moca ze szok, lecz papierowa jest ;/ Rowniez Ezraela polecam tak ja pan @up lecz po 1 mozna go AD albo AP robic wiec nie do konca AD carry a po 2 ma same skillshoty i wymaga wiekszego skilla ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

shyvana:

+ brak many

+ dobra farma i w miarę jungla

+ dobry solo toper

+ pod offtanka trudny do rozwalenia

+ smok i nowe um.

- bez run useless

- mało efektowna na solo

- nudzi się

 

voli

+ heal

+ ciekawe skille

+ strach, przerzut

- bez feeda mało zrobi

- bez rewelacji na solo.

 

ja bym wybrał shyvane, bardzie uniwersalna.

 

 

Weź wróć do swojego metina i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

volibear slaby na solo ? voli jest teraz z mocniejszych pickow na topa, gram duzo rankedow widzialem kilknascie razy misia ( nie tylko w moim teamie ) i ZAWSZE wygrywal...

 

- mało efektowna na solo

 

+ dobry solo toper

 

 

mało efektowna na solo, chodzilo ci na solo qq ?

65994253024037513199.png
Opublikowano

Weź wróć do swojego metina i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

volibear slaby na solo ? voli jest teraz z mocniejszych pickow na topa, gram duzo rankedow widzialem kilknascie razy misia ( nie tylko w moim teamie ) i ZAWSZE wygrywal...

 

- mało efektowna na solo

 

+ dobry solo toper

 

 

mało efektowna na solo, chodzilo ci na solo qq ?

Z tego co pisałeś o tych champach może Ty mi podasz +/- i co polecasz ? Coś czuje że chyba możesz mi pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...