Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Orianna, plusy minusy, styl gry ?

 

Opłaca sie? Rzadko ją widać... lubie takie poistacie które sa mało znane.

Fajna jest, ale trudna na poczatek, lecz jak sie ogarnie ladnie na TF cisnie ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Orianna, plusy minusy, styl gry ?

 

Opłaca sie? Rzadko ją widać... lubie takie poistacie które sa mało znane.

 

Nie polecam Orianny, jak dla mnie postać słaba, choć przydaje się w tf'ach do spowolnień lub ucieczek ale to wszystko dmg w porównaniu do innych postaci za 4,8k lub nawet niżej marne.

Opublikowano

kennen vs talon vs ezreal

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Witam.

 

Mam pytanie jaką postać kupić za 3k?

 

Odrazu mówię że nie Shaco.

 

Fajnie mi się gra singedem na 3v3 ap/tank.

 

Myślałem nad xinem ale zwątpiłem.

 

Chcę dobrą postać do 3v3.

 

Myślałem nad kupnem Jaxa i Trynda.

 

 

................

Ponawiam kolejny raz.

Opublikowano

Witam.

 

 

Mam pytanie jaką postać kupić za 3k?

 

 

Odrazu mówię że nie Shaco.

 

 

Fajnie mi się gra singedem na 3v3 ap/tank.

 

 

Myślałem nad xinem ale zwątpiłem.

 

 

Chcę dobrą postać do 3v3.

 

 

Myślałem nad kupnem Jaxa i Trynda.

 

 

 

................

Ponawiam kolejny raz.

Juz odpowiedzialem na to pytanie, popatrz wczesniejsze posty

 

kennen vs talon vs ezreal

Kennen i ezreal, poniewaz Talona baaardzo znerfili ;/ gdyby nie to bylby najlepszy z tej 3

 

Rumble vs Jarvan IV + i -

Rumble dobry na solo topa, Jarvan wg. mnie nie oplacalny, jezeli sie nie ogarnie ulti w TF= smierc teamu

Polecem bardziej Rumbla

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Rumble i Jarvan IV, a da ktos + i - ??

Napisalem... masz te plusy i munusy

Rumble-dobry na topa lecz nie wali az takiego mega dmg i jest dosc trudny

Jarvan- cos tam wali ale zjebiesz ulti i przegrany TF

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Rumble i Jarvan IV, a da ktos + i - ??

 

Jeśli lubisz Tanka to Jarv, jeśli lubisz AD to Rumble. Proste.

Jarvana mam, ale go strasznie nie lubię.

Dobre ult.

 

 

Rumble nie gralem

Opublikowano

vayne vs kassadin vs kennen

kto i dlaczego? DAJE LIKE

Vayne zajebista AD carry lecz papierowa, Kennen swietny AP i boskie ulti na TF, Kassadin byl dobry lecz po nerfie nie oplaca sie nim grac. Najbardziej polecam Vayne ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

vayne vs kassadin vs kennen

kto i dlaczego? DAJE LIKE

 

 

Jak dla mnie Kennen.

 

Dobre ulti na tf,

ogólnie fajne skille,

 

Na drugim miejscu postawię Kassadina, ponieważ nie grałem Vayne.

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Vayne zajebista AD carry lecz papierowa, Kennen swietny AP i boskie ulti na TF, Kassadin byl dobry lecz po nerfie nie oplaca sie nim grac. Najbardziej polecam Vayne ;)

 

Ale bredzisz, kassadin dalej jest bardzo mocnym pickiem..., zwiększenie cd ulti o 1s to gówno a nie nerf.

Opublikowano

Trundle - warto, czy nie warto ? Bardzo znerfiony jest ? Bo przez prawie rok gry widziałem go 2 razy tylko.

 

 

Podobnie jak Shyvana - niedoceniona postać. zajebisty jungler + solo top. Kolumna świetna aby dobić albo uciec. Fajny passyw.

 

 

Warto.

Opublikowano

Ale bredzisz, kassadin dalej jest bardzo mocnym pickiem..., zwiększenie cd ulti o 1s to gówno a nie nerf.

Nie tylko to mu znerfili ... nie wiem kto bardziej nieogarnia

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Volibear +/- vs shyvanna +/- i opinia ogólna

Volibear fajny offtank ale bd mu nerfic passywa ;/

Shyvana pod AD i AS pieknie cisnie, chociaz ludzie uwazaja ze jest slaba ;)

Polecam Shyve :)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...