Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie tylko to mu znerfili ... nie wiem kto bardziej nieogarnia

 

 

 

Kassadin

  • Riftwalk cooldown increased to 7/6/5 from 6/5/4 - AHRI PATCH

 

Kassadin

  • Null Sphere cast range reduced to 650 from 700
  • Force Pulse damage increased at earlier ranks to 80/130/180/230/280 from 60/115/170/225/280 - FIZZ PATCH

Zwiększenie CD ulti o 1s i ranga 1 skilla o 50, tragedia!

 

Shyvana pod AD i AS pieknie cisnie, chociaz ludzie uwazaja ze jest slaba ;)

Polecam Shyve :)

 

Bo jest słaba, ni to na solo topa nie pasuje, ni to do jungli, jeszcze build AD/AS i troll pick jak marzenie.

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kassadin

  • Riftwalk cooldown increased to 7/6/5 from 6/5/4 - AHRI PATCH

Kassadin

  • Null Sphere cast range reduced to 650 from 700
  • Force Pulse damage increased at earlier ranks to 80/130/180/230/280 from 60/115/170/225/280 - FIZZ PATCH

Zwiększenie CD ulti o 1s i ranga 1 skilla o 50, tragedia!

 

 

 

Bo jest słaba, ni to na solo topa nie pasuje, ni to do jungli, jeszcze build AD/AS i troll pick jak marzenie.

No to sie mylilem, wybacz zrwacam honor, ale jak nim gralem jakos nie czulem jego mocy jak wczesniej, moze moje urojenia ;/

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Talon czy riven?? na solo topa

Riven za kilka dni nerf, Talona ostatnio znerfili i to baaardzo sam sie przekonalem :(

Kiedys bym Ci polecil Talona, teraz zobaczymy jak Riven znerfia narazie poczekaj

 

3,5k postac na dominiona dobra

Zdecydowanie Akali

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

@UP Nie widzę powodów do nerfienia riven. Riot chyba ma co robić i może znerfić lekko np. poppy czy inne shity.

 

@Karolenko Moim zdaniem Talon.

xxcafs.png
Opublikowano

@UP Nie widzę powodów do nerfienia riven. Riot chyba ma co robić i może znerfić lekko np. poppy czy inne shity.

 

@Karolenko Moim zdaniem Talon.

Bedzie nerf na 100% obejrzyj sobie patch preview -.-

 

WuKong vs Fizz. Kogo bardziej się opłaca kupić? Kto lepszy w tf? +/-.

Wukong, Fizz za bardzo papierowy, tym bardzije w TF, latwy nim uciec co jest +, Wukong jezeli sie nafeeduje ladnie kosi w TF ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

A ja bym jednak polecił Fizza wcale z niego taki papier nie jest...

 

Dr.Mundo/Lux/Leblanc/Udyr ?

Nie nie jest trololo

Udyrem sproboj, najlepszy jungler, Mundo zajebista regenka HP, Lux dobra na mida, lecz papierowa troche, Blanką nie gralem

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Vladimir, Cassiopeia, Fizz, a może jakiś ad za 6,3k ? Mam Kennena i Malzahara, więc nie wiem, czy kolejny ap bedzie dobrym wyborem. Dodam, że gry rankingowe na razie mnie nie interesują.

Za 6k polecama kogos AD albo offtank, ja polecam Lee albo Renektora a z AD Vayne lub Kog Mawa

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Vladimir, Cassiopeia, Fizz, a może jakiś ad za 6,3k ? Mam Kennena i Malzahara, więc nie wiem, czy kolejny ap bedzie dobrym wyborem. Dodam, że gry rankingowe na razie mnie nie interesują.

 

 

AD za 6.3k - WUKONG <3 <3 <3 <3 <3

 

 

a z tamtych 3 - Fizz.

Opublikowano

Vladimir, Cassiopeia, Fizz, a może jakiś ad za 6,3k ? Mam Kennena i Malzahara, więc nie wiem, czy kolejny ap bedzie dobrym wyborem. Dodam, że gry rankingowe na razie mnie nie interesują.

 

LeeSin,WuKong albo Kog'Maw ;d

Opublikowano

Lee Sin vs Kennen.

 

WIem że to dwie różne postacie ale chcę wiedzieć kogo polecacie

I jeśli można poproszę o + i - obu postaci :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...